Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nadciśnienie tętnicze.

Polecane posty

Gość gość

Witam, bliska mi osoba choruje od kilku lat na nadciśnienie tętnicze, jest w bardzo młodym wieku. Mimo przyjmowania leków ma bardzo wysokie skoki ciśnienia, ostatnio wylądowała kolejny raz z tego powodu w szpitalu. Bardzo martwię się o to co każdy taki atak pozostawia po sobie, osłabia serce, naczynia, tętnice. Szukam osób które również chorują na nadciśnienie tętnicze. Ile lat chorujecie, jak przebiega choroba? Jakieś rady? Czy można dożyć z tą chorobą sędziwego wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 60 i od zawsze miałam wysokie ciśnienie (w wieku 28 lat miałam z tego powodu zrobioną cesarkę), nie leczę się zupełnie dobrze się czuję czasami podczas wizyty u lekarza lekarz załamuje ręce od i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że moja mama miała podobnie umarła w wieku 85 lat (w lutym bieżącego roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie, to znaczy, że się nie leczyła? Niestety w tym przypadku brak leczenia nie wchodzi w grę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama akurat w wieku ok 76 lat z tego powodu była w szpitalu, ale mama była ode mnie grubsza i miała również problemy z sercem których ja nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety na choroby starszych coraz częściej chorują młodzi ludzie, to wina diety i stresującego trybu życia. Podzielcie się swoimi problemami z innymi, pomożecie i sami otrzymacie odpowiedzi na dręczące was pytania, bo tam ludzie przekazują sobie własne doświadczenia w sprawach zdrowia http://sanitera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka

Czasami się opłaca kupić coś w zestawie a czasami nie. Mi się komplet SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl bardzo kalkulował bo obydwu rzeczy akurat potrzebowałam tak samo mocno. Nie zawiodlam się co do jakosci, nie potrzebowałam dużo czasu zeby poradzi sobie z podlaczeniem jednego i drugiego badanka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Dnia 13.02.2019 o 15:46, Gość ulka napisał:

Czasami się opłaca kupić coś w zestawie a czasami nie. Mi się komplet SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl bardzo kalkulował bo obydwu rzeczy akurat potrzebowałam tak samo mocno. Nie zawiodlam się co do jakosci, nie potrzebowałam dużo czasu zeby poradzi sobie z podlaczeniem jednego i drugiego badanka ;]

W zestawie SmartCardio + DuoControl kupowałam ostatnio dwa urządzenia od Sanity i jestem zadowolona z obu tak samo. Ciśnieniomierz Smart rzeczywiście inteligentny, bo bezpośrednio złączony z mankietem bez przewodu, a jeśli chodzi o pulsooksymetr to mierzy szybko, precyzyjnie, też nie mam uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek90

Od wielu lat mam problemy z ciśnieniem, sprawdzałem wiele różnych rozwiązań i obecnie dla mnie numerem jeden jest Easy Med, wbudowana pamięć, wygodny i szybki pomiar. Posiada odpowiednie atesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miii

Jak będziecie szukać fajnego ciśnieniomierza, który będzie wygodny w obsłudze to zobaczcie sobie modele przygotowywane przez Sanity. Firma, ma wiele różnych propozycji w sprzedaży, będzie można coś interesującego znaleźć, między innymi nieduży model Simple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Wam ciśnieniomierz z haxe naramienny. Całej rodzinie go kupiłem, bo rewelacyjnie nam się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×