Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam firme i nie zatrudniłbym nikogo kto nosi tatuaze

Polecane posty

Gość gość
Takich badan zrobiono juz mase, i zawsze wnioski wychodza takie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże mają na celu przykucia uwagi. Zwłaszcza te niedostępne dla wzroku właściciela. Dla kogo są one? Dla otoczenia. W jakim celu? W celu zwrócenia uwagi. Czy zatem są niezbędne? A oczywiście w przypadku kiedy nie można zaimponować otoczeniu swoją naturą, swoją osobowością, intelektem. Zatem, tatuują się jedynie ludzie z potrzebą wyróżnienia czy akceptacji. Najczęściej osoby patologiczne, zdemoralizowane, zagubione, z niskim ego. Czy widzieliście osobę kulturalną, odnoszącą sukcesy zawodowe, spełnioną, radosna, która ma tatuaż? Nie , bo nie ma takichw dodatku badania ADAC: odpowiedzialni za wypadki drogowe w 80 proc byli tatuowani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w pracy (praca umyslowa) jedną z menadżerek jest kobieta, która ma całe ramię w wytatuowane węże i ważki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ....? (te węze i ważki) ? jakby miała wytatuowane serduszka albo delfiny, robiloby to różnicę jakąś?? tatoo to tatoo. plus jakies dready niemyte, kolczyki w nosie i na języku i inne paskudztwa dla niedojrzałych emocjonalnie ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z autorka. Totalna patologia. Jak mozna wstrzykiwac sibie atrament w skore? Glupota nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też czasem podają jedzenie czy napoje pracownicy z tatuażem i mam "rzyg". niech zakrywają, są w pracy. autorze, masz prawo (jeszcze!) w ten sposób dbać o komfort psychiczny klientów. ale co jeśli PIS ulegnie lobby sekthy Red Lisptick Monster?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij sie szmato brokenowa, mialas sie zabic :D czekam z popcornem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×