Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy znacie jakies kobiety spod znaku blizniaki?jakie one są??

Polecane posty

Gość gość
16:45 noebardzo rozumiem czemu niedopalek papierosa mialby sie za mna ogladac ale spk szanuje twoje zdanie :------* jakcos to sa nato lekarstwa wes mi pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja współlokatorka syfiara jest bliźniakiem. Nawet odkurzacza nie umie używać, mama przywozi jej słoiki co weekend i pierze brudne gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja była szefowa to Bliźniak, w życiu nie spotkałam równie zawistnej, zazdrosnej i dwulicowej zakłamanej baby jak ona:O Skorpiony to łagodne baranki przy bliźniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52 pisałam wyżej o byłej szefowej, i ona też była syfiarą :D wielka Pani dyrektor a wtryniała pestki dyni przy biurku i pod biurkiem pestki, zawsze po niej był osrany też kibel z kreskami po kupie, łap też nigdy nie myła po skorzystaniu z kibla (było słychać, że nie puszcza wody w umywalce), w zlewie w biurowym aneksie kuchennym zawsze miała stos brudnych filiżanek i talerzy, ale grunt, że na doopie nowe futro prosto z salonu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16:59 Haha, no to coś w tym musi być z tym umiłowaniem Bliźniaczek do syfiarstwa : D. Ale w ten osrany kibel to aż ciężko uwierzyć, że ktokolwiek może być aż takim brudasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany to znów ta poy****a skorpionica nadaje. przecież to jakieś nienormalne babsko z psychiatryka wypuszczone na przepustkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalam kiedys taka jedna tez spod znaku blizniaka, niby z poczaątku spoko, towarzyska wygadana ,no taka kolezanka jak lubie ,dopiero pozniej okazalo sie, ze wygadana to ona moze i jest, ale najbardziej jak przyjdzie obrobic doope mnie albo innym pseudo "kolezankom" ;) tak to najlepsze skorpiony, wodniki i barany, nie spotkalam jeszcze nikogo z tymi znakami kto by byl falszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliźniaczkafrustratka
prawda kole mje w oczki i temu stalkuje skorpionice z psychiatryka, chyba zaraz bede plakac :( chlip chlip : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pani dyrektor od mycia kibla miła ciebie prostaczko z 16.59 i celowo obsrywała ten kibel, żeby miała ci za co płacić leniu smierdzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejestemblizniaczka
blizniaki sa super cool :------p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpionico frustratko nie posraj się tylko, bo we własnym gownie utoniesz i nikt ci nie pomoże. :D ja nie bliźniak więc lata mi to i powiewa, a ryczysz to ty i to już od dawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2twarzetojaxD
Marcin Mroczek i Rafał Mroczek to blizniaki i są bardzo okay w pewnym znanym serialu ,wiec nie wiem doczego te wąty WARIATKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TE BLIZNIACZKA
koło chooya mi to lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaskorpionica
łojojoj jak ja jej zazdroszcze tej bliźniaczce łojojoj aż mnie skręca że ma tak fajnie dom rodzine mądre dzieci i takiego przystojnego męża a ja muszę sobie palcem dogadzać marząc o takim przystojniaku gdy leżę na szmatach w zagrzybionej norze w slumsach z prusakami na ścianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wieśniaro u ciebie na wsi tak mówią do ciebie te?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów kiełbasa leków nie wzięła. lecz się kiełba wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cos w tym jest z tymi Blizniakami, ale moze dlatego ze to znak powietrzny, latwo przelatuje z kwiatka na kwiatek : p no bynajmniej moja kuzynka tak ma heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSamanta
17:29 no ja tak mam jak mowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów sama ze sobą gadasz kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniaczkafrustratka
chcialabym byc Skorpionem ale mama mnie zawczesnie urodzila .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , gadam tu tez z taka jedna sfrustrowana blizniaczka idiotka : ) chyba z majcy kibla mialas co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebyś ty nie wiem co głupia ku/rwo wymyśliła w tym swoim pustym łbie i tu nasmarowała to mąż bliźniaczki i tak jej nie zostawi dla takiego debilnego paszteta jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniaczkafrustratka
ram papa pam wolałabym se byc pasztetem debilem niz soba Blizniakiem spiewam sobie piosnke taką jestem cooorfa i pokraką : DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźniaczki to mądre kobiety i zaradne życiowo a skorponice to zawodowe koorfy bez ambicji i honoru co każdemu obciągną. Można im pluć w ryj a one się wycierają brudnymi gaciami i mówią, że to deszcz pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRacjonalistka
Bliźniacy to niebezpieczni ludzie, uważajcie na nich. Ja kiedyś nie wierzyłam w horoskopy, ale spotkałam w życiu kilka osób spod tego znaku i zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliźniak ma taki problem że ocenia po pozorach ,nie wgłębi się w człowieka tylko zlustruje z 3 widoczne powierzchowne rzeczy i ocenia ,co w stosunku do osób skrytych i otwierających się powoli będzie zawsze niesprawiedliwe ,ale podobnie działa umysł bliżniaka tu liżnie tu liznie ale głębia tematu w ogóle go nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemBliźniakiem
Nikt mnie nigdy nie lubiał poza doktorem Mengele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpionico ty k******o je/ba/na przez każdego menela. k*****a cię wysrała na dworcu i wciskała każdemu za szluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubiał - idź prostaczko skorpionico kible czyścić na dworcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem skorpionica
i krowy pasłam od dziecka bo się za oborą urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×