Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hał ar ju, ajm fajn, end hał ar ju, ajm fajn tenkju

Polecane posty

Gość gość
w ogole ten przygłup napisał kiedyś ze myśli ze jego znajomi oddaliby za niego zycie BUHEHEHEHEHEHHEHEHEHEH chory psychicznie tępak je/bany :D oddac zycie to można za kogos z rodziny albo za kogos kogo się kocha, a nie zj***e jakiegoś kumpla :D aaaaaaaaaaa no ta przecież on gejuchem jest wiec pewnie gadal o swoich chłopakach którym codziennie jajca lize :D o czym tez opowiadal :D o ogniskach z kumplami tez opowiadal na których je/bia się w osrane wstrętne doopska i fikaja sobie lodziki oraz liza jajaca wiec ok :D kochacie się chłopaki wiec wszystko ok, możecie się pozabijać w imie swojej milosci BUEHEHEHEHEHEHEHEHEHE cwele obesrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gnijta w zagrzybionym syfiastym uku, pełnym patologii, pijaków, ciapatych i ahmedów którzy co rusz swoją religie pokoju głoszą wysadzając coś w powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brytole to tępaki, chleją i rzygają po ulicach jak polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL nikt nie rzyga na ulicy, pełna kultura teraz. Chlejstwo wyjechało do uk i ich nie wpuszczamy. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół PL jest oszczane I obrzygane a szczególnie Mazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pelna kultura bueheheheheh :D ostatnio byłem w plu i w moim miescie w parku na spacerze z kobieta :D i co zobaczylismy :D pelna qrwa kulture czyli srajacego pewnie naj******o menela z wielkim liściem w lapie :D piękne przywitanie :D nigdy więcej spacerow po tym syfie. za to w UK mieszkam od 7 lat i ani razu nawet nikogo robiącego szczochy gdzies w publicznym miejscu nie widziałem. KULTURA qrwo jest w UK, dokładnie tak samo jezdza a w plu 70% cweli i qrw nie powinno zobaczyć prawka cwelu je/bany bo jezdza jak pi/zdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą można porownac tez stan drog BEUEHHEHEHEHEHEHEH :D w każdej dziedzinie zycia UK NISZCZY pl. niestety kraju się cwelu nie wybiera ale ty pasujesz do tego syfu plu jak ulal tez ze swoim podtawowym :D BUEHEHEHEHEHEH wiec gnij tam i pocieszaj się ze w Uk gorszy syf niż wplu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do zamachow to chlopcze my tu pilnujemy porządku :D pracuje w policji i to z jaka latwoscia możemy kamerke zainstalować w twoim kiblu jest smieszne :D oczywiście nie będziesz o tym wiedzial. wiele kamer jest zainstalowanych w tv czy monitorach czy laptopach ale nie tam gdzie je widac tylko za ekranem :D żeby was pilnować no ale wiadomo ze kazdego się nie da upilnować. dlatego zamachy sa bardzo rzadkie tak i na swiecie jak i u nas. a zorganizowane sa już prawie niemożliwe bo mamy nasłuch na każdy telefon. wiec chlopcze twoje sny ze ktoś się tu wysadza sa wyimaginowanymi prośbami żeby w końcu cos się stało ale się nie stanie bo terroryści to takie prymitywy ze szkoda gadac :D mielismy zapomnieć o wtc i co? :D 100 ofiar w kilka lat? :D napisałbym więcej ale to tajne BUEHEHEHEHEHEHE :D wiedz tylko tyle ze teraz 99% jest na podlsuchu i wizji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich samochodów jak Solaris czy pojazdy Pesa to wy nigdy w uk nie zbudujecie. Bo Uk to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. Wszystko podkradli od usa. A w PL mamy wszystko - my Polacy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta ty cwelu prowadzisz ale najwyżej ten wozek w którym zlom do skupu zwozisz za 10zl dziennie :D cwelu j****y. każdy na swiecie sra na polaczkow takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem w UK 1,5 roku. Język angielski dobry, Język niemiecki dobry, język holenderski dobry, wykształcenie wyższe, brak zasiłków, brak nałogów, brak oszczędności, wiek 40 lat, prawo jazdy ABD. Pochodzę ze średnio zamożnego domu. Żyłem tam sam. Moje podsumowanie: jeśli ktoś wyjeżdża z Polski gdzie był biedny finansowo i mieszkał na tzw.klepisku to w UK będzie mu trochę lepiej, ale jeśli mieszkasz w normalnym domu to UK zaskoczy cię wielkie zacofanie technologiczne:D W Polsce wszystko załatwisz na odległość mailem lub aplikacją. Pojęcie mody w UK nie istnieje - tam nadal są lata 90-te , jak w PRL:D Przykład lotnisk w UK : Luton wygląda przy polskich lotniskach jak aeroklub w nieskoszonej trawie:D Moim marzeniem było zobaczyć największe w Europie lotnisko Heathrow - jak zobaczyłem lastryko i salceson na podłodze, to zapytałem w informacji czy faktycznie jestem w dobrym miejscu. Generalnie wczesny Gierek:D Na lotnisku celnicy angielscy nie mają pojęcia co to jest strefa Schengen:D Londyn: poszedłem w poniedziałek do centrum światowego biznesu City, chciałem poczuć się jak na Wall Street - usiadłem w kawiarni gdzie przesiadują biznesmeni, każdy biznesmen miał segregator, pomyślałem że to księgowi i jak zerknę przez ich ramię w ten segregator to zobaczę liczby i wykresy - gdzie tam, zobaczyłem czcionkę o rozmiarze 16 i szkolenia z asertywności :D - tam nikt nie trzyma w reku tabletów ! tam dalej są segregatory ! jest rok 2015 !:D Poszedłem do Harrodsa i zobaczyłem krzywo przyciętą dyktę nieumiejętnie pomalowaną na biało:D - towar jak w Polsce 15 lat temu ! :D Przypomnę tylko, że piszę to z perspektywy średnio zamożnego domu w Polsce. Babcia mi mówiła zawsze: wnusiu inteligentny człowiek nigdy nie jest gruby - w UK przestałem patrzyć seksualnie na kobiety - po prostu nie da się na nie patrzyć - gust nie pozwala:D. Transport w UK jest bardzo bardzo drogi:D. Na zakupy modowe najlepiej skoczyć na weekend do Polski , no chyba że chcesz wyglądać jak twój dziadek na zdjęciach czyli retro to kupuj w UK:D Wszystko na wieszakach w UK jest noszone i powypychane:D - standardem jest, że ludzie kupują ubrania na tydzień bądź dwa i oddają. Fakt, że pewnie i w Polsce to się zdarza , ale w UK to standard:D. Anglicy są bardzo słabo wykształceni, po pierwsze nie stać ich na to , po drugie nie chce im się bo to strasznie mało ambitni ludzie:D. Pracowałem jako szef zmiany w magazynie i Anglicy myśleli że przyjechałem z BBC:D kiedy zaczynałem opowiadać o podróżach i jak wygląda świat:D. Higiena: Anglicy nie myją naczyń generalnie, jeśli myją to albo opłukują tylko wodą lub myją z użyciem płynu, ale wtedy już nie opłukują:D. Normalnym jest rano w poniedziałek widom mężczyzn w garniturach z ubłoconymi nogawkami i nie dlatego, że przed chwilą wpadł do błota tylko tak chodził przez poprzedni tydzień:D - nikt się nie dziwi:D:D Jako mężczyzna nie podchodzę i nie będę podchodził do angielskich kobiet - brzydzę się - sorry:D Służba zdrowia: jestem mężczyzną, moim lekarzem rodzinnym jakiego przydzieliła mi przychodnia została pani ginekolog. Standardem jest, że na wszystko lekarz przepisuje zwykły "paracetamol" lub wodę z solą:D Służba zdrowia nie istnieje - dlatego Polacy szukają polskich lekarzy - nie chodzi o brak znajomości języka, ale o elementarną znajomość anatomii:D Drogi: jeśli ktoś powie, że tam to mają dopiero drogi - to w Polsce mamy super drogi - w UK to chropowaty, krzywo rozlany asfalt z dziurami:D Język: jeśli uczyłeś się w Polsce angielskiego amerykańskiego to będziesz miał spory problem ze zrozumieniem brytyjskiego. Nie myśl sobie, że w pracy czy na ulicy usłyszysz piękny język rodem z telewizyjnych brytyjskich wywiadów. Brytyjski angielski to bełkot:D składający się z pierwszych 2-3 sylab wyrazu - to taka ciągła czkawka:D Podsumowanie: W UK wszystko jest na sznureczek i na gwoździk czyli byle jak:D To kraj byle jakości, ale nikomu to nie przeszkadza:D Nikomu nic tam nie przeszkadza, dlatego jedzenie tam nie smakuje bo nie przeszkadza, osrane gacie u kobiety (osobiście widziałem raz w tygodniu):D nikomu nie przeszkadza, a nazywa się to wolnością. W urzędzie pracy pani angielka zapytała mnie czy Polska jest w Europie:D Jeśli zamieszkasz w UK zmienisz się w tym względzie, że wszystko będziesz miał gdzieś - i dotyczy to każdego aspektu życia. Nazywają to wolnością - ja nazywam to bylejakością:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to píerdony syf, upadające pseudo państwo, za 50 lat może go nie być tylko druga Syria qrwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plu moze nie byc za 5 dni, a najpozniej przed koncem rzadow pisu wiec gnijcie tam poloczki zeby was wszystkich putin zaje!bal, swiat bedzie lepszy bez takiego falszywego gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy prowadzimy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjska uczciwosc to wymordowanie indian w ameryce i kilku milionow ludzi w afryce. Haha! Stul pysk zapchlony pseudobrytyjczyku z uka. Gnij w dompopodobnej ruderze z grzybem i dwoma kurkami. Tak nam dopomoz bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet smieciu nie wiesz kto zaczal mordować Indian. z twoim podstawowym :D to nie dziwne ze oskarżasz współczesnych brytyjczykow o to co odpie/rdalali setki lat temu :D może każdego niemca tez oskarżysz o wybryki hitlera przygłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze. Anglicy wymordowali miliony ludzi na świecie, być może więcej niż hitler i stalin w trakcie wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ye/bać Indian. My Brytyjczycy przewodzimy światu. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Np Rolls Royce, Jaguar, Aston Martin, Bentley. Minie 1000 lat a wy nadwiślańskie cepy nie potraficie niczego własnego skonstruować - wstyd mi za was. Miałem pecha urodzić się w tym śmiesznym kraiku jakim jest PL, ale błąd już naprawiony. Jestem teraz dumnym Brytyjczykiem. Poddanym Jej Królewskiej Mości Elżbiety II. I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie bedziesz brytyjczykiem. Tylko białym murzynem tzw faking forejansem. Nigdzie takiego syfu nie widziałem jak w tym zadoopiu. 'Potega' z dwoma kurkami w zlewie w mieszkaniach i pralkami na monety :D BUHHAHAHA!!!!!!! leze i kwicze aaaaaa!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolumb zaczal ludobójstwo Indian. pier/dolony cwel z Europy za dobroc odpowiedział terrorem. podobno był polaczkiem :D to by się zgadzalo. nie dziwne ze tak was wszędzie neinawidza. szkoda ze hitler nie pozbyl się was co do jednego fałszywe smieci. w innym kraju przynajmniej bym się urodzil :D może w ukochanym UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh dokładnie. niedawno polaczki nieznający historii cieszyli się w tv ze "wielki kolumb odkrywca ameryki" miał polskie korzenie. qrwa mac co za przygłupy. wiec bingolu co tak o nauce trabisz, ogarnij się bo tego w polaczkowych szkolkach nie ucza, tylko kłamstw o bohaterskich wyczynach gowna kolumba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda o tych morderstwach angoli i basta Kolumb mial polskie korzenie i my Polacy w PL jestesmy z tego dumni. Gdyby nie PL to angole skonczyli by w krematoium hitlera. Brawo Dywizjon 303. Pride of Poland ukowskie garomyje. Gnijcie w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niely przygłup ten powyżej :D czyli bingol cwel. z ta duma to cwelu pojechales :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest miodzio. I kupa rozrywek. UK to sracz dla nadwiślańskich przygłupów którzy ledwo wiążą koniec z końcem i chlastaja sie wsrod ciapatych. Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz kupe rozrywek :D jarmark i ognisko z kupa znajomych :D BUHEHEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ledwo wiążą koniec z końcem" :D :D :D :D skoncz już pisać o syfie plu przygłupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyrazniej cie boli ze juz w uk nie mieszkasz bo ciagle czujesz potrzebe wypisywania na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stracil robote, pieniądze przechlał alkon je/bany i musial wrocic a teraz p***y się nie chce ruszyc do roboty i zarabiać kilka razy mniej niż w UK wiec gnije u matki na garnku a na kafe wypisuje jakies niestworzone rzeczy o tym jak to tanio jest w plu (chociaż wszyscy ceny znaja i ile się gdzie zarabia) czy jakichś rozrywkach dla przedszkolakow typu ognisko :D oj bingol bimgol, latwo cie można szybko rozgrysc przygłupie który nie skonczyl podstawowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista nie stracił i nie przechlal, sam sie przyznal ze kupil mieszkanie w PL i zyje jak pan. Wkleił nawet zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×