Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hał ar ju, ajm fajn, end hał ar ju, ajm fajn tenkju

Polecane posty

Gość gość
Taaa wkleiles :D jakos tego nie pamietam. Wszystko bajeczki a prawde opisales po pijaku. Plakales wtedy ze zalujesz ze jestes takim zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem brytyjczykiem a to wielki powód do dumy. Pozbyłem się wreszcie tego zgrzebnego polskiego obywatelstwa czyli błąd naprawiony. Przyjechałem do mojej ukochanej GB mając 7 lat i widzę, że mówiąc bez akcentu My Brytyjczycy jesteśmy przyjmowani z otwartymi ramionami na całym świecie. Szanują nas wszyscy za kluczowe osiągnięcia w każdej dziedzinie. Nas nikt nie dogoni ani nie zrówna się z nami. Nawet za 1000 lat PL (o ile będzie istniała w co wątpię) będzie tylko nawiasem historii. Najlepsze co zrobiłem to wyjazd z PL. Otworzył się przedemną nowy świat i wspaniałe życie. Bogactwo niesłychane. Niedoścignione Szczyty kultury niedostępne dla Polaka. Metropolia świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie bedziesz brytyjczykiem. Tylko białym murzynem tzw faking forejansem. Nigdzie takiego syfu nie widziałem jak w tym zadoopiu. 'Potega' z dwoma kurkami w zlewie w mieszkaniach i pralkami na monety :D BUHHAHAHA!!!!!!! leze i kwicze aaaaaa!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejaj wklejaj tylko to ci pozostalo tepaku. Kocham Cie UK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Brytyjczykiem a nie obskurnym Polakiem który gnije na urągającej człowieczeństwu pensyjce w waszym śmiesznym kraiku z obrzeży Uralu. My Brytyjczycy dobrze znamy swoją wartość. Brytyjska kultura, osiągnięcia przemysłowe nie mają sobie równych na świecie. Należało do nas pół kuli ziemskiej a teraz rozkoszujemy się ich majątkiem, którego nigdy nie oddamy. I co? Nie podoba się? No to pocałujta nas w brytyjską dooopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich samochodów jak Solaris czy pojazdy Pesa to wy nigdy w uk nie zbudujecie. Bo Uk to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. Wszystko podkradli od usa. A w PL mamy wszystko - my Polacy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Polakiem a nie obskurnym brytyjczykiem który gnije na urągającej człowieczeństwu flacie w waszym śmiesznym kraiku z obrzeży UE. My Polacy dobrze znamy swoją wartość. Polska kultura, osiągnięcia przemysłowe nie mają sobie równych na świecie. Należało do nas pół UE a teraz rozkoszujemy się ich majątkiem, którego nigdy nie oddamy i bedziemy ciagnac kase. I co? Nie podoba się? No to pocałujta nas w polska dooopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUEHHEHEHEHEHEHEH z domu nie wychodzi bo matka wszystko kupuje i podstawia pod osrana morde wiec nie zna zycia ani rzeczywistości w plu :D dlatego takie brednie jak te powyżej wypisuje cwel psychiczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no ta tylko prawde znowu pozmienial na te brednie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol samemu nic nie wymyśli tylko zmienia to co inni napisali. Polski półgłówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista nie jest od bawienia ciebie nowymi tekstami smieciu hehehe. Zmiazdzył cie juz rok temu heheheheeeee. Nudzi ci sie do wypeertalaj stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angole sa tak tepi ze jak ktos im odpowie 'not very good' na pytanie 'how are you' to nie rozumieja :D :D u nich kazdy sie kazdego dnia cudownie czuje w uka BUEHEHEHAHEHEHEHEHEHEHEHEHE co za tepaki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jako brytyjczyka wuj to obchodzi jak sie czujesz. Nie robi mi to najmniejszej roznicy czy ty w ogole zyjesz jeszcze czy juz uwolniles nas brytyjczykow od twojego paskudnego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Polakiem a nie obskurnym brytyjczykiem który gnije na urągającej człowieczeństwu flacie w waszym śmiesznym kraiku z obrzeży UE. My Polacy dobrze znamy swoją wartość. Polska kultura, osiągnięcia przemysłowe nie mają sobie równych na świecie. Należało do nas pół UE a teraz rozkoszujemy się ich majątkiem, którego nigdy nie oddamy i bedziemy ciagnac kase. I co? Nie podoba się? No to pocałujta nas w polska dooopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. Wiec bedziemy ciagnac z uka bo nam sie nalezy:D A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania? Buehehehhehe!!! beka z pasozytów na benefitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniszczyłem to ja ciebie przygłupie, nie raz, nie dwa i w ogole stracilem już rachubę. gnij z zazdrości w plu na garnku u matki, moglbys tez w końcu skonczyc podstawowke. nie przejmuj się sa takie dla dorosłych wiec możesz jeszcze się zapisac :D BEUHEHEHEHEHEHE co miernota bez szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straciles rachube ukowski tepaku ile razy wuefista cie zniszczył. Haha. Emigracyjny smiec bez wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hooj w doope ukejowskom śmieciom, aby was islamiści tam wytłukli jak szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
islamiści się nadaja tak samo jak ty przygłupie mocny w gebie zza monitorka BUHEHHEHEHEEH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka wlasnie jest angielska ptasiomowa. Bełkot na pokaz. My Polacy prowadzimy UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie to jest wlasnie wielki plus tego kraju, że kazdy chodzi usmiechniety, grzecznie odpowiada, nie narzeka, nie biadoli. W Polsce zapytaj kogos ja się ma, to Ci opowie jakas tragiczna historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście, że pozbyłem się tego siermiężnego polskiego obywatelstwa. Teraz jestem dumnym Brytyjczykiem i naprawiłem ten błąd historii jakim były urodziny w osranej PL. A wy cwele nadwiślańskie gnijcie dalej ku nieopisanej radości polskich pracodawców którzy traktują was jak białych murzynów z Zabmezi. Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GB to radośni ludzie, bogactwo i tysiącletnia cywilizacja. U nas wszystko jest najlepsze. PL za 1000 lat nie zrówna się z nami Brytyjczykami. Niestety polaczki ale jesteście w czarnej dooopie! Już wszystko sprzedaliście a teraz musicie za/pier/da/lać w montowniach na potrzeby zachodu. Oczywiście za bezdurno. Czyż to nie jest piękne? I wuj z tych waszych rewolucji i zmian ustroju jak u was każdy ustrój to kolejna porażka. Buahahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radosni na pokaz. Buahehehehe! Banczki juz uciekaja z uk do UE. Niedlugo funcik bedzie warty tyle co zlotowka. Taki wasz los przygłupy z obskurnych flatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczyki jak jesteście takimi potegami Europy to czemu macie jedzenie pięc razy gorsze niż my Polacy? Świat się z was śmieje, bo od zarania czasów budujecie domopodobne rudery i każdy spie/rdo/lony. I czemu jesteście cały czas fałszywi i w dziurawych butach? Goło/dup/ce z dorzecza big bena. Przecież wy nic swojego nie macie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bliskich znajomych z plu to mozna tylko nasrac :D je/bane falszywe cwele obrabiajace sobie nawzajem doopy nonstop i udajace przyjaciol a ten cwel wychwala znajomych z plu BUAHAHA chyba cwelu nigdy znajomych nie miales, inaczej bys cwelu wiedzial jakie to sa nedzne qrwy :D beka z debili je/banych :D dzieki za ta nauke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, nie miał znajomych bo by o tym wiedział a nie zachwalał ten syf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominać kraj teoretyczny
znajomi w PLu taaa... tylko jak coś potrzebują to są, zazdrosne tępe koorfy, hooj z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posyłam ani grosza do PL. Weźcie się polaczki do roboty, chociaż płacą wam jałmużnę ale to musi wam wystarczyć. Resztę Unia da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posyłasz w podatkach i bedziesz posyłał. Bo my polacy w pl jestesmy twoimi panami. A ty gówniarzu nic nie umiales w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×