Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćwykorzystany

Przespała się ze mną z zemsty

Polecane posty

Gość gość
Ale jakiej pomocy oczekujesz? Po główce pogłaskać? Patrząc z boku to sory, ale nikt normalny nie powie, że kontynuowanie tej znajomości ma jakikolwiek sens... Musisz po prostu musisz to skończyć i zerwać wszelkie kontakty i tyle w temacie. Co liczysz że ktoś napisze walcz o nią??? Ona cię nie chce, a poza tym nie ma żadnej moralności, nie szanuje siebie i ciebie, to jaki z niej przyjaciel. Zakończ to i będzie ci lepiej samemu niz w takiej szarpaninie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwykorzystany
Bo nie chcę, żeby ona cierpiała. Myślałem, że z tym seksem jej pomogę ale ona teraz cierpi jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy to się musicie zacząć szanowac, to jedyny ratunek dla kazdego z was z osobna. Natomiast jesli pytasz czy do ciebie wróci...to raczej nie, moze jak ją facet kopnie to przyjdzie to ciebie na ru..nko i po pocieszenie, bo bedziesz pod ręka i chętny, ale takie dziwy nie kochaja takich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, tym seksem to chciałes sobie ulżyć, a nie jej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona teraz cierpi jeszcze bardziej. na pewno...zapewne cierpi również bo ciebie zraniła:D oj naiwny, naiwny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się chłopie sobą zajmij i zacznij ogarniać swoje głupie myslenie . a laska niech sama dochodzi do tego jak zmądrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, ktora kocha i szanuje druga osobe nigdy nie powie: „Zrobiłam to tylko dlatego, żeby wiedział, że ja też potrafię”. Czekasz na kogos przez wiele lat, kochasz i cierpisz zarazem, masz w glowie i sercu idealny obraz tej osoby. Niestety musze przyznac racje innym. Ona ciebie wykorzystywala, wykorzystuje i wciaz bedzie wykorzystywac, a ty swiadomie jej na to pozwalasz w zamian za fałszywe zainteresowanie. Radze calkowice i bezpowrotnie zerwac kontakt. Z czasem zobaczysz jak wiele straciles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadomie dałeś się "wykorzystać" (jeśli byłeś tego świadomy, to już nie wykorzystanie, a przysługa), więc świadomie wyświadczyłeś swojej miłości nazwijmy to 'przysługę' (z której zresztą chyba miałeś przyjemność?), a teraz płaczesz po internetach. Jakieś rozdwojenie jaźni? Bądź mężczyzną, a nie mięczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Swoją drogą pomyśl czy Ona jest tego warta? Puściła się z "przyjacielem" żeby dać nauczkę swojemu chlopakowi który najprawdopodobniej ją zdradził. Klientka się zeszmaciła tylko dla tego żeby "On wiedział że Ja tez mogę" Jak dla mnie panna nie szanuje samej siebie, chyba nie o taką kobietę Ci chodzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbyś kobietę, która po jakiejś kłotni z toba o******** kolegom z osiedla, bo może ciebie to zaboli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Autor "trawi" okrutną prawdę o "ukochanej"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby, bo może zmądrzeje jak cos do niego dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc świadomie wyświadczyłeś swojej miłości nazwijmy to 'przysługę' (z której zresztą chyba miałeś przyjemność?), a teraz płaczesz po internetach. bo pewnie myślał ze jak da d... to ona go pokocha. Zwykle dziewczyny maja takie głupie pomysły, ale cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Nie zmądrzeje, to zbyt "ciężki przypadek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce być juz dobra
i dobrze ze cierpisz bo jak kobiety was kochają,pragną to sie nimi bawicie,oszukujecie,depczecie ich uczucia,ja to przeżyłam,odchorowałam długo cierpiałam i teraz jestem taką suką to latają za mną jak ćmy do światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby była twoją przyjaciółką nie podsumowałaby tak waszego seksu nawet gdyby zdradziła swojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,25 jakbym o sobie czytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdmwtaajg
tak,to wy faceci najczesciej wykorzystujecie kobiety a potem teksty w rodzaj fajnie było ale ja ci niczego nie obiecywałem,sory ale ja nie chce sie angazować itp ile kobiet zostało tak potraktowanych?no ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka odettka
nigdy z nikim nie poszłabym z zemsty a co najwyżej dla przyjemnosci czy z braku czułości nawet gdybym nhe chciała sie wiązać,nie umiałabym być tak cyniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale że co ona też potrafi? bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cordfffffa po ile wy macie lat? Czy ludzie w XXI wieku epoce "rozumu" są głupsi niż małpa, od której pochodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy uprawiamy seks z kimś w kim jesteśmy już zakochani to zakochujemy się jeszcze bardziej. Autor kocha tą dziewczynę i nie zapomni o niej bo ona go nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoeta
Bo w tym cały ambaras, aby dwoje chciało na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×