Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 33 lata. Czy to ostatni dzwonek na drugie dziecko?

Polecane posty

Gość gość
ja w wieku 35, 36 lat planuje ale trzecie dziecko. I na pewno bym nie ryzykowała i nie czekała tyle czasu z pierwszym dzieckiem. Dobrze tu ktoś napisał, ze młoda kobieta może się leczyć a taka 37-40latka już tego czasu nie ma. Niektóre się wymądrzają, ze z chorym dzieckiem widziała 25 latke, owszem zdarza się, przecież nikt tu mie napisał, ze młode kobiety nie rodzą chorych dzieci, tylko z wiekiem to ryzyko rośnie...tak wiec nie oszukujcie się ze 40 lat dobry moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech p********ie jak jest kobieta zdrowa ,to w kazdym wieku urodzi czy majac 30 l czy 40l ja mam 33l i zero dzieci i co i zyje, bede miec to bede miala.33l jesli to pierwsze mozna sie starac juz teraz a ok 40 o drugie.Kazda kobieta rodzi w innym wieku nie wszystkie rodza pierwsze w wieku 20l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba ktora ma 36 i stara sie o trzecie dziecko mysli ze JEJ problem zwiekszonego ryzyka wad genetycznych nie dotyczy. No bo to przeciez TRZECIE a nie drugie, czy nie daj Boze pierwsze! Jakby to wplywalo na cokolwiek. W przypadku kobiety rodzacej w wieku 36 lat szansa na urodzenie dziecka z trisomia 21,13,18 lub jakakolwiek inna wynosi 1: 156. Nie wazne czy dziecko jest pierwsze czy piate. Wiec smiesza mnie te co tu wypisuja trzydziesc***are, nawet 40 lat to OK na trzecie , czwarte czy dziesiate byle nie pierwsze. CO ZA ROZNICA KTORE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie ze jest różnica czy pierwsze w wieku 36 lat czy kolejne...bo jak to jest np. Druga ciaza chocby po 10 latach od pierwszej to i tak kobieta jest mówiąc wprost bardziej rozepchana w srodku niz w przypadku dopiero pierwszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma rozepchanie jak to pięknie nazwałaś do ryzyka wag genetycznych? ryzyko jest tym większe im kobieta starsza bo starzeją się komórki jajowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Baba ktora ma 36 i stara sie o trzecie dziecko mysli ze JEJ problem zwiekszonego ryzyka wad genetycznych nie dotyczy. No bo to przeciez TRZECIE a nie drugie, czy nie daj Boze pierwsze! Jakby to wplywalo na cokolwiek. W przypadku kobiety rodzacej w wieku 36 lat szansa na urodzenie dziecka z trisomia 21,13,18 lub jakakolwiek inna wynosi 1: 156. Nie wazne czy dziecko jest pierwsze czy piate. Wiec smiesza mnie te co tu wypisuja trzydziesc***are, nawet 40 lat to OK na trzecie , czwarte czy dziesiate byle nie pierwsze. CO ZA ROZNICA KTORE x nikt tu czegos takiego nie pisal...nie dopowiadaj sobie. Chodzi o to ze kobieta majaca już np. 2 dzieci może sobie czekac do 36, bo w razie gdyby nie potrafila zajść w ciaze ma już dwojke dzieci, a ta co nie ma dziecka ryzykuje, bo maga (nie musza)być problemy z zajściem, a na leczenie się tez już czasu nie będzie. I nie chodzi tu o choroby. Naucz się czytać ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co mają potomstwo myślą ,że aureola nad nimi świeci , myślicie że wasze dzieci was przeżyją??? niekoniecznie tak musi byc,więc sie nie przemądrzajcie hehehehheheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akcja przyrost, badania genetyczne, suplementy na owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×