Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

dziecko bratowej chorowity przedszkolak

Polecane posty

Hejka dziewczyny, dawno tu nie pisałam bo jestem w ciąży i jestem na L4 i nie chce mi się wchodzić na Kafe wolę czas poświęcić córce i mężowi lub porobic coś w domu:) ciąze znoszę świetnie jak poprzednią zero dolegliwości ,ale wzięłam L4 :) bo skoro płacą mi to dlaczego nie wyobraźcie sobie że córka bratowej chodzi do przedszkola, i już drugi raz jest chora , moja mama dziś się nią zajmowała jak bratowa pojechała do roboty Przeczuwałyśmy z mamą że tak będzie , juz chorowała często jak nie chodziła do przedszkola , a teraz to będzie masakra no ale nie chciało jej się karmić piersią, dawała słodkie kaszki zamiast samej gotować , w domu kisiła zamiast na spacer pójść , przegrzewała ciągle , i teraz jest jak jest niech to będzie dla was przestrogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokój się lobuzie jeden,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do postu powyzej: mozesz przestac pod kazdym postem pisac łobuzie jeden, rzygamy juz toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Agatka wróciłaś ..... jak tam twoja córka mówi już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpieluchowałas już swoją córę? bo dwójka w pampkach to tak nie halo trochę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny, dawno tu nie pisałam bo jestem w ciąży i jestem na L4 i nie chce mi się wchodzić na Kafe wolę czas poświęcić córce i mężowi lub porobic coś w domu X I niech tak zostanie Agatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiem ze niektóre mnie polubiły oraz moje poglądy , dlatego postanowiłam napisać co mnie gryzie.... A moja córka po angielsku to liczy do 10 , mój mąż ostatni stwierdził że ona lepiej po angielsku niż po polsku mówi :) a ma dopiero 2,5 roku , zdolna jest ma zdolności do obcych języków :) po moim mężu, ja to jestem noga do języków :) nauczyła się z piosenek i mówi po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na Harvard już się dostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka bulion juz wyCHodowalas na ogrodku? Nie bylo ci zal isc na l4 skoro sprzedawalas EKSKLUZYWNE FIRANKI. A corunia nadal gada po swojemu i wali w gacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz, popatrz Agatko. Moja corka niekarmiona piersia, kaszki jadla , chodzi drugi rok do przedszkola i byla chora przez ten czas raz, miala ospe. Twoja teoria wlasnie padla. Moze jednak lepiej zajmij sie CHodowaniem bulionu, robieniem miodu i sprzedaza super ekstra ekskluzywnych firanek na pol etatu. Aaaa i naucz wreszcie dziecko robic do nocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka mój na piersi samej tylko tydzie i uwielbiał malinowa kaszke! A od września września przedszkolu opuścił jeden dzień bo po prostu nie chciało nam się wstawać :-D p.s. Witamy ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąze znoszę świetnie jak poprzednią zero dolegliwości ,ale wzięłam L4 usmiech.gif bo skoro płacą mi to dlaczego nie X Współczuję twojemu pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jasne z piosenek sie nauczyła pare słów a po naszemu nie gada haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coś takiego Agatko wróciłaś?kiedy rodzisz drugie genialne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×