Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BŁAGAM panie w zwiazkach na odleglosc i nie tylko wypowiedzcie sie

Polecane posty

Gość gość
nie mieszka z kolegami ,mieszka z rodzicami,bo szkolaplus zawod robi, ja jezyk umiemw stopniu komunikkatywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
może tak mu wygodniej? jeśli tak, to może nie jest jeszcze gotowy do wspólnego życia z żadną kobietą, i to nie jest żaden przytyk, jesteście młodzi (zakładam, że on też w zbliżonym do twojego wieku), ja bym przystopowała, to że tak długo czekasz zanim ci odpisze nie wróży za dobrze imo (chyba, że jest megazajęty, albo piszesz do niego za często), będzie chciał, odczuje brak, wie gdzie cię znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na silownie niezle laski chodza....wie chlopak gdzie chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to rozumiemm , tylko boje sie ze brak kontaktu ciagle moze zepsuc ten zwiazek a jak juz piszemy to klotnie , bo wtedy ja zaczne i bum po wszystkim nie wiem dlaczego tak jest chyba schizuje , ale moim zdaniem jak weekend ma wolny to moglby mi go dac a nie wyjscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on tez ma swoje zycie i jak tak sie bedziesz zachowywala to napewno cie zostawi. Na dluzsza mete sie nie da tak wytrzymac. Ty tez wyjdz z kolezankami, rozerwij sie i nie badz bluszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez wychodze z kolezankami i wszystko ale iedy on idzie doprawdza mnie do szalu to ze weekend ma byc dla mnie,, teraz zaczynam prace tez i nie wiem jak z urlopami moze byc ze mniej sie bedziemy widywac, nie wiem co z tym zrobic i jak temu zaradzic,mam go ograniczac czy poprostu dac swobode i nie klocic ssi i zobaczyc jaki bedzize iedy zaczne nie pytac gdzie idzie zkim itd i moz i na silowni sa laski ale on na to nie zwraca uwagi robi to dla siebie by czuc sie lepiej z silownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Dziewczyno, Ty Bogu dziękuj, że on wciąż z Tobą jest. Osaczasz go masakrycznie. Ja bym już dawno zerwał z kobietą, która chciała by kontrolować każdą minutę mojego życia. Daj sobie na wstrzymanie, bo rozpieprzysz ten związek. Bierz przykład z Haze - cierpliwość, konsekwencja i zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest zwiazek na odleglosc wiec chyba mam prawo do jakiegokolwiek kontrolwania czy mam po porstu ni pytac go o to co robi i przestac byc azdrosna czy po prostu nie wiem odpuscic , poradzcie co pisac mu zeby ratowac ten zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie masz prawa go kontrolowac. Zapytaj tylko jakie ma plany na weeken i zycz mu dobrej zabawy. Wyluzuj bo go stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio jak tam byula jego kolega pokazal mu zdjecie jakis laski wiecie cos z rodzaju playboya i on patrzyl przy mnie i zapytal a co nie moge sie popatrzec, choci dzien przed powiedzial ze nie zwraca uwagi na inn bo to do mnie w stosunku nie byloby fair ok a jak mi powie ze idzie na dyskoteke to chyba nie bede mu zyczyc dobrej zabawy chociaz nie chodzi na dyskoteki raz zdarzylo mu sie wrocic o 6 rano bo byl na domowce u chlopakow z polski i tam byla kobieta 35l niemka co im wynajmuje dom zeby przetlumaczyc , i juz mialam bunt bo nie powinien tak robic ze do rana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde nie wiem co powinnam zrobic jak z nim pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałaś już porady. Nie chcesz się zastosować - Twoja strata. Żaden facet tego nie wytrzyma na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×