Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie cierpię mojej tesciowej.

Polecane posty

Gość gość
Mam miejsce przy swojej mamie lecz mieszka ona 200 km od nas a mamy za dobrą pracę by ją zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ty masz 21 lat to ile lat ma twój tzw "partner" skoro jego matka ma 70 lat ? 40 lat ma ? 40 i mieszka z rodzicami ? no bo chyba nie jest w twoim wieku bo matka musiałaby go urodzić w wieku ok 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz? Nie wierze w to. Piszesz ze teściowa pracuje w tygodniu to chociaż wtedy spokojnie możesz ugotować obiad. Poza tym skoro macie (oboje) tak dobra pracę to dlaczego czegoś nie wynajmiecie skoro teściowa ci nie pasuje? Na bank nie macie kasy, tylko twoj narzeczony pracuje i jak napisali ci prawdę (może trochę brutalnie ale jednak mieli racje) to zaczynasz wymyslac zeby się wybielic i może w koncu ktoś cie poglaszcze po glowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.31 haha faktycznie, kolejny dowód na to ze to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiaj kobiete, ktora pracuje majac prawie 70 lat i jeszcze chce jej sie gotowac dla was. Bedzie fajna babcia. Pochwalam ie za to, ze sie uczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 lat i pracuje calymi dniami fiu fiu jaka zwawa kobietka :D i jeszcze ma synową w wieku 21 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No aż jestem ciekawa jak troll wytłumaczy się z tej kwestii wieku tesciowej :D ups ale zaliczylas wpadke :D prowo tworzyć trzeba umiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa,prawie 70 lat kobieta i pracuje codziennie na cały etat że nie ma jej w domu cały dzień, co za bzdura. A ona robi obiad i robi w domu co chce a później pisze że tez pracuje to jak pracuje że przesiaduje w domu i robi co chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha trollu rozrgryzlismy cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze tak swietna prace ma ze nie mpze do matki wyjechać a zamiast cos wynajac to mieszka jak pasozyt u tesciowej hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój partner ma 27 ja jego mama 67 więc jak go urodziła miała 40. A ja pracuje w domu tylko raz w tygodniu jeżdżę do firmy. Wystarczy pomyśleć zamiast odrazu hejtowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz autorko jaka to masz swietna prace po liceum/technikum/zawodowce i gdzie sie jeszcze uszysz w wolnycm czasie? i dlaczego nie jestes na swoim za te swoje super zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli teść tez pracuje całymi dniami skoro ty robisz w domu całymi dniami co chcesz oboje w takim wieku i pracują na pełnej petardzie ojojojoj tylko pozazdrościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat, praca w domu fiu fiu :D cos ty za szkole skończyła? :D no i dlaczego nie wynajmiesz mieszkania skoro tesciowa nie tanczy jak jej zagrasz? :D ehhh weź trollu już się nie kompromituj bo coraz śmieszniejsze kłamstwa wymyslasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten raz w tygodniu mozesz dojezdzac do firmy od Twojej mamy. Nie wiem czy to prowo, ale jestem pewna, ze cos ukrywasz i nie jestas szczera. Przykro czytac co napisalas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie dość że pracuje to jeszcze się uczy :D czyli wiadomo że w weekendy sie nie uczy a na co dzień pracuje w domu tylko raz jedzie do firmy ciekawe czy też uczy się w domu korespondencyjnie ?uczy sie i pracuje w domu i jeszcze obiady gotuje i robi w domu co chce przemieszczając się swobodnie :D:D:D pewnie jeszcze napisze że kupe forsy zarabia i sprzety i meble ma swoje , już w wieku 21 lat nakupowała sprzętów kuchennych i mebli które wniosła do mieszkania obcej kobiety kabaret :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie że wszyscy jak hieny otoczyli autorkę żeby ją zagryść, nie przejmuj się ja ciebie doskonale rozumiem gdyż moja teściowa też swięta nie była i całe szczęście że z nią nigdy nie mieszkałam aha jeszcze jedno pobrałam się z moim mężem jak syn miał ok 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od matki mogłabyś raz w tygodniu dojeżdżać. Ale się motasz w swoich klamstwach... Zaraz jeszcze napiszrez ze tesc jest 20 lat mlodszy od tesciowej dlatego taki żwawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to prowokacja albo sciemnoasz z niektórymi rzeczami bo wstyd ci że jesteś pasozytem na obcych ludziach i zaczelas wymyslac swietna prace w tym wieku i to ze nie możesz u matki mieszkac dla tego jednego dnia w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam mieszkać 200 km od mojego partnera. Złośliwość ludzką nie zna granic ;) Pozdrawiam wszystkie Panie :) Dziękuję za wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki nalot durnych bab na autorkę :D jesteście chore haha siedzq i układają same historie żeby potem pisać że prowo hahah jak na temacie o tej z rolnika. durne kury domowe . DO których ni nie mam ale niektóre jednostki się nudzą. Co ci poradzić Autorko nie wiem bo ja mam super teściowa tzn przyszła teściowa . ALE rozumiem jak się czujesz. Ja w domu mojego faceta nawet nie mam śmiałości wejść do kuchni i coś gotować bo jakoś mi głupio nie woem cxemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlaczego jedziecie ze jest pasożytem chyba sami to zaproponowali bo wątpię że autorka się tam wprosila. I to jej facet powinien martwić się o utrzymanie tym bardzie ze jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o jechanie po autorce, ale o to, że ewidentnie ściemnia po tym jak wszyscy zaczęli ją krytykować. Powiedz jeszcze autorko dlaczego nie wynajmievie czegoś skoro masz taka super prace? I dziś rozumiem bylas w szkole? Czy szkole tez masz jeden dzień w miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mieszka u matki bo pracuje tu pracuje w domu a do pracy idzie raz na tydzień hahahahahahahahaha :D hahahahahahahahahaha:D "przecież możesz mieszkać u matki i jechać raz na tydzień"- "nie, nie może bo nie chce mieszkać od partnera 200 km" czyli prawda jest taka że pakuje się do domu rodziców faceta na krzywy ryj a w rzeczywistośc***ewnie matka mieszka 30 km dalej tylko sobie tak wyolbrzymiła żeby przedstawić swój los w tragicznej sytuacji że niby nie ma wyjścia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymyslamy historii tylko widzimy, ze autorka gubi się w zeznaniach. Raz tak raz inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzęty i meble ma swoje i płaci rachunki fiu fiu ja w wieku 21 lat nie miałam pojęcia o sprzętach kuchennych a co dopiero zaopatrzyć się we wszystko i nie kupowałam mebli do obcego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiu fiu :D autorka taka zaradna, a wy po niej jedziecie, to tesciowa jest wredna suką!! Jak ona może gotowac we wlasnym domu i częstować obiadem syna! No co za podla żmija! Ja sobie tego nie wyobrażam ! Autorko, ta debilka nie zasluguje na tak wspaniała synowa jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dodatku narzeczony zjada ze smakiem w weekendy obiad swojej matki ależ bezczelność :D taaaaaaa, rzucajcie się obrończynie pokrzywdzonej wspaniałej nowoczesnej przyszłej mężatki (ponoć) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie wiecie co to szkoła zaoczna ? Uczę się co drugi weekend :) A postanowiłam zgodzić się na mieszkanie z treściami bo odkładamy na własne M. Nie wiem skąd w was tyle jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sprzęty i meble ma swoje i płaci rachunki fiu fiu ja w wieku 21 lat nie miałam pojęcia o sprzętach kuchennych a co dopiero zaopatrzyć się we wszystko i nie kupowałam mebli do obcego mieszkania" Ja mam 20 lat i mam kilka swoich mebli, np. kanapę czy lozko, nie wiem, co w tym dziwnego. Nie chciałabym spać w wynajmowanym mieszkaniu na czyimś lozku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×