Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie cierpię mojej tesciowej.

Polecane posty

Gość gość
Hahaha fiu fiu :D Autorko to żaden jad, przeciez ty jesteś taka zaradna, oby moj syn mial kiedys taka żonę, marze o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:40 - nie o to chodzi dziecino,to normalne , nawet małe dziecko ma "swoje"meble autorka pisze jakoby kupiła swoje meble i zawiozła do matki swojego narzeczonego spotkaliście się z czymś takim ? matka narzeczonego oprózniła mieszkanie żeby partnerka syna przywiozła swoje ? a może to narzeczony ma swoje meble a autorka sama ogłosiła się ich właścicielką :D bo skoro należą do faceta który zrobił jej dziecko tzn że te meble są też jej taka logika 21 latki :D pewnie mysli że mieszkanie tez jest jej taka samozwańcza filozofia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole wiazac sie na stale w wieku 21 lat w tych czasach to glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn że jak jakaś dziewczyna rozłoży kulasy przed chłopakiem to nawet gdy jeszcze nie widać po niej brzucha może pojechać do matki tego chłopaka i powiedzieć że pokój jej syna jest jej i to są jej meble i sprzęty i np komputer który ojciec kupił synowi za 4 tys ona powie że to jej :D:D a na forum napisze o matce chłopaka że jest zacofana i tłusto gotuje i czeka na wsparcie obrończyń jej ciężkiego losu z podłą tesciową, najlepiej żeby zdechła i zostawiła chate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dlaczego wśród setek takich tematów pisanych przez dziewusie nienawidzące "teściowej" one zawsze też są nielubiane przez własne matki i zawsze nie ma dla nich miejsca w domu własnej matki tłumacza się że za daleko mieszka, albo ma rodzeństwo i mieszkanie ciasne,nie ma miejsca itd różne historie własna matka wykopała i panna roszczeniowa pluje i wylewa pomyje na matkę faceta która zapewniła jej dach nad głową,ciepło domowe, jedzenie,byt dla niej i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszczcie z nią bo jej delikatne odpowiedzi mówia za siebie "drogie pani" dziękuje za odpowiedzi" etc Ta kobieta bawi się wami bo jak widać to pustostan,nie potrafiący budować zdań o błędach nie wspomnę,ziejąca nienawiścią do jakieś niedoszłej teściowej która pogoniła ją i teraz bidulka tworzy niestworzone historie. A już powaliła mnie tą pracą do której chodzi raz w tyg. Ej powiedz co to za robota,może załapę się:):):) oby się nie kurzyło i ręce i nogi miały spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem ciekawa jaka to praca że siedzi w domu a jedzie raz w tygodniu , nic mi do głowy nie przychodzi może seks telefon prowadzi i raz na tydzien jedzie po pieniądze na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie używanie jędze. Same u kogoś w większości na krzywy ryj siedziały, tematy tutaj co chwila o złych tesciowych/ szwagierkach/ bankach zakładają a tu chamki będą wyzywac. Autorka klamie to jasne, wybiela się i nie ma racji bo jest na lasce teściów ale jakbyście były w porządku to byście wyjaśniły a nie wyzywały się na dziewczynie. Zmije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie jestesmy mile właśnie dlatego, że nie jestesmy na niczyjej łasce i nie szanujemy ludzi - pasozytow? Nie pomyślałaś o tym. Pasożyt pasozyta by zrozumiał. Czyli ty :D pasozycie rozumiesz autorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:17 głupia jesteś jak but. Żyje na swoim i za swoje. Co więcej uważam, że tylko nieudacznik jest gotowy wylewać anonimowo pomyje na innych więc do tego grona się zaliczasz. Podła jesteś i tobie podobne. Zapewne chodzisz jeszcze do szkoły i utrzymują cię rodzice, bo o życiu nic nie wiesz. Jakby twój chłopak/mąż/rodzice widzieli w jakim tonie się tu wypowiadasz, to pewnie za głowę by się złapali. Prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.08 no przepraszam bardzo ale obelgi w czyjakolwiek stronę to także oznaka prostactwa. Nie mam czasu na dyskusję z tobą, bo właśnie idę do pracy, zarabiać na siebie. A ty na bank jestes pasozytem, inaczej by cie to tak nie dotknelo. Możesz sobie tlumaczyc dalej co to nie ty, nie interesuje mnie to :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie nie wiem czemu się czepiasz kobity. Źle gotuje to nie jesz, ale chyba nie tak najgorzej skoro twój chłopak zadowolony. Różowe śpiochy? I???????Teściowa ma rację, ma być ciepło w dupę i tyle a ty wydziwiasz. Nie jedzą tego co ugotujesz? Może im nie smakuje. Rób tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy ta autorka wstydu nie ma ? podziwiam za tupet, teściowa kupiła różowe śpiochy ciepłe a ta pisze "nie cierpię teściowej" nie dość że bidula nic nie ma i nic sobą nie reprezentuje, meble chłopaka uważa za swoje i jeszcze wybrzydza bo nie taki kolor, bo nie taki sklep.Zachciało sie księżniczce bogactwa, jedzenia kawioru i sushi, potrawy dietetyczne, marzą jej się cichu dla dziecka z firmowych bogatych sklepów.Dziunia nie mysli że jest normalnym czlowiekiem a nie królową, to że wystawiła zad do zrobienia dzieciaka nie znaczy że trafi do pałacu ze służbą.taką du/pę jak ty mają miliony innych dziewczyn i pracują, dążą do czegoś i nie robią se dzieciora na dzień dobry w dorosłości. To, że kobieta cię przyjęła i do tego kobieta pracuje ciężko codziennie oraz szykuje w weekend obiady gdzie twój narzeczony może się najeść do syta to wielki szacun dla niej.Ja takiego śmiecia jak ty wykopałabym na zbity pysk, von!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Kto cię upoważnił do imputowania innym że jechały "na tym samym wózku na którym jedzie autorka"? znasz tu wszystkich piszących,a jeśli nawet któraś z Pań mieszkała z teściową to z pewnością nawet jesli nie była zadowolona to nie była bezczelna i roszczeniowa.Nie pisała na forum że teściowa jest be,bo kupuje kiczowate ubranko bądz gotuje za tłusto. Trochę ogłady i tobie by się przydało.Bo robisz z siebie kogoś kim nie jesteś,autorkę bronisz przed inwektywami a sama ich używasz w stosunku do innych. Możesz sobie z autorką podać dłoń,obie warte a może to i jedna i ta sama osoba,kto wie:):):)???? Autorce niczego nie da się wytłumaczyć bo to widać że beton ,pokrzywdzony przez los:),i wpakowała kolejną prowokację a wy łykacie te bzdury jak pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:20 do roboty pseudointeligencie, a nie na kafe mądrale udajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Do roboty to chodzą tacy jak ty,inni owszem pracują ale głową.A ty potrafisz tylko szczekać i nawet o robotę dla takich trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha do roboty, co za słownictwo. I ten ktoś nazywa kogoś pseudointeligentem... Widać, że kolejna panna na utrzymaniu "teściow" . Tylko takie bronią autorki, chociaż i tak myślę ze to wszystko pisze sama autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 ostatnie wpisy pisała ta sama zakompleksiona dama, co to za inteligentkę się podaje. siedzi ta inteligentka za kafe - portalu dla kucht i matek i wciska kit, że pracuje głową... ta, chyba dupą zarabia na to, co mąż z pracy przyniesie. żaaaaal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscseba
Lepiej nie mieszkać z teściami. Mam to samo. stać nas na kupno mieszkania ale zona nie chce zostawic starej matki. krzywda by się jej nie stała bo mieszkalibysmy tylko parę kilometrów od siebie. niech pomaga matce ale nie wspólne mieszkanie. mój koszmar trwa 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tez pisze , że teściowa widziała pampersy - kto kupuje pampersy w 3 mc? no i sytuacja z różowym pajacykiem - w 3cim mc jyz wie ze na bank będzie chłopak? Przez pierwsze 3 miesiące wszystkie dzieci maja ogonki i wyglądaja na chłopców, rowniez dziewczynki. Nawet jeśli lekarz coś juz stwierdzil to i tak wytrzymałabym się jeszcze z kupnem niebieskich śpiochów. Jestem w 5tym mc i od tyg wiem ze bedzie drugi chłopak ale lekarz nie dal sobie ręki uciąć bo mały się obrócił. Dopiero za tydzień na usg genetycznym sie potwierdzi albo i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Widać masz wiedzę matole jak się duuupą zarabia,praktyka uczyniła z ciebie MISTRZA ,nie wszystkie tutaj obecne to wiedzą więc i az mi trudno uwierzyć że takie szmaty tez tu bywają.Gratuluję c zawodu. Męża pewnie nie masz a jesli już to wali cię po łbie i stąd tyle jadu.Uwierz na słowo,są też takie kobiety które ne muszą pracować a mąz zarabia tyle że mogłabyś zawrotu głowy dostać,nosi na rękach bo wiec co ma,więc nie będę ci podnosić ciśnienia.Byłaś,jesteś i będziesz MATOŁEM!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Widać masz wiedzę matole jak się duuupą zarabia,praktyka uczyniła z ciebie MISTRZA stąd te podejrzenia ,nie wszystkie tutaj obecne to wiedzą więc i az mi trudno uwierzyć że takie szmaty tez tu bywają.żal mi ciebie.Gratuluję ci zawodu. Męża pewnie nie masz a jesli już to wali cię po łbie i stąd tyle jadu.Uwierz na słowo,są też takie kobiety które ne muszą pracować a mąz zarabia tyle że mogłabyś zawrotu głowy dostać,nosi na rękach bo wiec co ma,więc nie będę ci podnosić ciśnienia.Byłaś,jesteś i będziesz MATOŁEM!!!!:) No coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jakie żresz prochy że masz takie odloty? może by tak do doktora,to nie będzie bolała a i w tym pustym łbie może cosik naprawi.Żenada ze takie idiotki tu piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:48 o i wyszło szydło z worka-zarabiasz dupą, a mąż nadziany. Inaczej będziesz śpiewać jak wyrzuci cię za lat naście, a ty bez kasy, bez wykształcenia i bez pracy. Będzie wieśniara wciskała, że głową pracuje. Pracujesz dupą, jak napisano wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Choć wpis nie dotyczy mojej osoby to nie napisano wcześniej tylko napisałaś ty to robolu pewnie w kasie w Biedrze zapierniczasz i jedziesz mopem posadzkę.Uważaj ,bo nie jestes anonimowa i ubliżanie żę ktoś zarabia D.... jest karalne. Jak zechce to pomogę w tym tej osobie by cie zlokalizować a ty bekniesz .Nie prowokuj śmieciu bo cię dopadną i jeszcze srogo zapłacisz za obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrośc kobieca jest porażajca,jak jednej jest lepiej to drugiej żal du/pę ściska. A ta wyżej to kolejny lump który obraża bo nie ma pojęcia że niekoniecznie trzeba nie pracować żeby chłop dobrze zarobił i jeszcze była niego całym światem. ha ha ha ha co za debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooocho,autorka ruszyła do ataku,najpierw było ą,ę przez bibułkę,teraz zaczyna używać niecenzuralnych słów i obelg.Kto nie z nią to przeciwko niej. Zobaczymy jak się temat potoczy ,fakt o jej IP nie jest trudno,ponieważ narusza regulamin kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko:) czemu milczysz,dawaj czadu:)czyżby strach w gaciach przed namiarem na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kmiot się wystraszył hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×