Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Student94

Pierwszy pocałunek.

Polecane posty

Cześć Wam, znowu zadam Wam Kobiety pytanie z kategorii powiedzmy stylowe... Właśnie.... kiedy ten pierwszy pocałunek powinien być? Czekacie, czekacie, randka za randką.... a on dalej nie pocałował??? Kurde.. o co mu chodzi... - myślicie sobie pewnie nie raz... Kiedy powinien pojawić się ten pierwszy pocałunek?? Na której randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że na pierwszej. Jeśli on nie całuje to uważam że nieśmiały (nie lubię(, gej (tragedia) albo mu się nie podobam jednak (też tragedia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz.... bo w różnego rodzaju ''poradnikach'' '' mistrzowie'' wspominają o tym, by dopiero na 3/4/5 randce.... Aby Was (kobiety) trzymać w niepewności... Że to niby atrakcyjne.... Moje zdanie jest jednak takie, że po prostu Ty masz rację :) Przecież wiadome jest dla kobiety, że jest ze mną na randce, więc ona się spodziewa, że mogę pocałować. Zatem to nic dziwnego całować ją na pierwszej, w końcu to dziewczyna z jaką chcę być, a nie tylko koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
student jaki wywod! bedziesz zapewne jeszcze dlugo studiowal, i tez nie wiadomo czy skonczysz wez sie lepiej poucz to bedzie z kozyscia dla ciebie masakra jacy studenci sa w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a student tez samotny a rad udziela! buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calowanie to nic przyjemnego, tym bardziej jak komus wali z ryja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pierwszej randce caławać? ale w policzek czy z jęzorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calowanie to nic przyjemnego, tym bardziej jak komus wali z ryja ..... już wiem czemu nie chciała raz ze mną... idę ulicą, widzę moją dobrą znajomą... długonoga, 185, jasny blond, włosy po piersi, piersi 4.... nie pytam, przystawiam usta, obejmuję za buzię... i lipa :p dopiero wtedy wspomiałem sobie że na obiad był czosnek i cebula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma reguły - to zależy od okoliczności i od dziewczyny.. ja bym nie chciała za wcześnie bo jednak całowanie to też wyraz uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×