Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paula3303

bezrobotna matka 2 dzieci

Polecane posty

na pewno ma i dzieci w du...pie bo nie poświecą im ani czasu ani czułości, jak wróci z pracy to za 5 minut pssst i piwa z 4-5 wypije, zje i idzie spać a na weekend to z 8-12 pije. córka mówi ostatnio ze go nie kocha bo nie pozwala mi siedzieć w pokoju z dziećmi jak usypiają i ich pomasować i przytulic tylko zamyka a ja nie mam wchodzić bo awantura. syn ma 2 lata i często się drze ze autkami po podłodze jeździ i hałasuje i wogole o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko wiem ze jest ci bardzo ciezko , ale jak masz internet szukaj domu samotnej matki , tam bedziesz miala spokoj , a jego podaj o alimenty , musisz znlesc w sobie sile aby moc sie uwolnic od tyrana i zaczac normalnie zyc , zycze ci duzo sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz przyjaciół., ktorzy mogliby ci na razie pomoc, kolezanki, rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak się zastanawiam jak poszła bym za tydzień do tej pracy to teście będą ich pilnować tylko jak on będzie w pracy a jak wróci to ma odrazu przyjeżdżać i ich zabierać i aż się boje co one mogą z nim przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się zaczęły te problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musi on ich odbierać? Nie możesz ty odebrać po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to wstyd ale nie mam nawet jednej koleżanki bo on mi zawsze bronił wychodzić gdzieś do kogoś i z nikim nie mam kontaktu a z nim jestem już 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy sa juz z 6 lat a jest coraz gorzej on nie tylko mnie wyzywa o byle co wpada w agresje nawet dzieci wyzywa o byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na ciula robilas sobie z nim te dzieci, czy wy jestescie uposledzone kobiety?? jedno rozumiem, ale kuzwa po co drugie? zero perspektywy po prostu wygodnie ci bylo siedziec z dupskiem w domu i rodzic dzidziusie zamiast ruszyc d**e do pracy a teraz budzisz sie z reka w nocniku po 6 latach ze nic nie masz a na kazda rade bedziesz masz wymowke wiec po co sie pytasz skoro i tak nic nie zrobisz bo jestes beznadziejna ofiara losu ktora dala z siebie zrobic szmate do podlogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro od 6 lat jest zle to po co robilas sobie z nim dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula jesteś tak prostą i głupią kobietą że powinno się ciebie zastrzelić. Jak można było przez 8 lat dopuszczać do takich sytuacji???? Po co te dzieci??? Jeszcze rozumiem że pierwsze bywają z wpadki, ale po co drugie? Nie toleruję kobiet nie mających własnego zdania, którym można wszystkiego zabronić, nawet wyjścia z domu do znajomych, którym wydziela się pieniądze na podstawowe potrzeby, które można bić i wyzywać bezkarnie, które zwyczajnie nie potrafią samodzielnie egzystować. Byłaś tylko zapchajdziurą dla jakiegoś neandertalczyka i zrezygnował z ciebie po drugim dziecku jak przestałaś go zaspokajać seksualnie. Jak można było tego nie zauważyć, jesteś niewidoma? Masakra, po prostu masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córkę myślałam ze skończy z alkoholem i będzie szczęśliwym tata ale tak się nie stało a drugie to zaliczyłam wpadkę ten jeden raz i się trafiło i 9 miesięcy w ciąży miałam takiego dola a przed porodem z 3 tyg mowie proszę dziś nie pij bo strasznie mnie kręgosłup i brzuch bolał może to dziś a on na to " chyba sobie żarty robisz karetka cie zabierze" a 2 tyg później miał ranki wiec wrócił wypił i poszedł spać o 20 a o 24 mi wody odeszły wiec nie bardzo trzeźwy mnie na szpital zawiózł przed 1 w nocy. urodziłam o 5:50 i miała być córka a tu syn i kolejny szok ale wiozłam się w garść i cieszyłam się ze zdrowy bo na pewno nie raz w brzuchu ze mną płakał ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wieczorem po wojnie i wypitych 9 piwach, chciał mi wziasc pieniądze z torebki i specjalnie iść do knajpy ochlać ryj ale ja tak sadziłam i schowałam torebkę wiec na złość mi zadzwonił do kolegi z pracy i pożyczył 300 i się upija w jakieś knajpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja jak tyle lat tak sie zachowywal to po co 2 dziecko , o czym ty myslalas ?i jeszcze zebys miala jakos pomoc od matki , albo prace , a tu nic , calkowita zaleznosc , trzeba bylo wiac , a nie jeszcze bardziej sie pograzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O MATKO jaka ty glupia jestes wogole jak moglas uprawiac sex z jakims zapijaczonym smierdzielem a fuuuuuuuu, nie ma czegos takiego jak wpadka, skoro sie uprawia sex to sie trzeba liczyc z ciaza. on chlal i wyzywal cie i bil a ty jeszcze dawalas mu doopy... krzywdzisz swoje dzieci bo swiadomie skazujesz je na zycie w takim domu patologicznym kiedys twoj syn bedzie tak samo traktowal pewnie swoja zone, bo dla nich bedzie to wzorzec rodziny jaki mieli w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapijaczony śmierdziel ale o higienę dbamy w domu ale każdej kobiecie się chce trochę czułości a niektóre tylko dla świętego spokoju, ja pamiętam ten jeden raz jak ściągnął gumke ale nie sadziłam ze to będzie wpadka bo było jeszcze dużo dni do płodnych i nie szlam do lekarza a za 3 tyg się okazało ze wpadka i za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tak z rok nawet ze swoimi rodzicami nie potrafi rozmawiać tylko każdego ma za nic a on jest pan i władca bo w skodzie pracuje i w domu taka mumia nawet pogadać nie idzie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez idz lepiej do psychiatry kobieto bo zygac sie chce jak sie czyta co piszesz, dawaj mu w takim razie dalej doopy i wmawiaj sobie ze to czulosc, bo pewnie roochal cie jak lalke dmuchana skoro nie ma do ciebie szacunku na codzien.to jest czulosc? te wyzwiska i bicie tez pewnie czulosc z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi byc prowo! normalna baba juz by mężusia spakowała i tylko czekała aż wróci upity,wtedy 997 i wio na izdebke. W tym czasie wynosi sie z domu co wartosciowe i spiernicza do DSM,a tam juz odwalą za ciebie całą biurokrację ,łącznie z 500+ z czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha i do DSM możesz isc nawet teraz ,tak jak stoisz,net nie gryzie,szukaj nr tel i dzwoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo kurna ale skopaliscie lezacego... Nawet jesli macie rację. Ehhh. Autorko szczerze to też nie rozumiem po co tyle z nim bylas skoro już dawno byly problemy, nie chcialo ci się pracowac i wolalas dzieci rodzic czy jak? Chociaż teraz to nie ma znaczenia, jest jak jest, czy z twojej winy czy glupoty niewazne, ważne żebyś teraz dzieciom zapewnila spokojniejsze zycie bo tu ich najbardziej szkoda, dowiedz się jak to jest z domem samotnej matki. To chyba jedyne wyjście z tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie dosrywać kobiecie, bo nie trzeba być mądrym, żeby wiedzieć, że kobitka popełniła w życiu dużo błędów, ale żeby coś konkretnego poradzić - to trzeba mieć już łeb a nie zgrubienie na karku. Ja np. potrafię podać tylko hasło: Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych znajdź w swoim mieście, idź tam (możesz z dziećmi), powiedz, że potrzebujesz pomocy ze sformułowaniem pozwu rozwodowego i odizolowaniem siebie i dzieci od męża alkoholika. Tam codziennie słyszą podobne historie. Fakt, że masz dzieci może Ci tylko pomóc - np. prędzej dostaniesz mieszkanie socjalne. Fakt, że jestes bezrobotna też ma swoje zalety: np. nie musisz trzymać się danego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo jasne qzwa najlepiej rozkladac nogi pijakom smierdzacym a pozniej isc po zapomogi. DO ROBOTY NIEROBY a nie lapska wyciagac , niech twoj czuly roochacz ktory traktowal cie jak zlew na sperme cie utrzymuje bo to tylko i wylacznie twoja wina ze na to pozwolilas, normalna osoba by juz dawno przerwala ten chory zwiazek ale ty widocznie to lubisz, wiec teraz albo rozkladaj mu nogi dalej albo wyp/i/erdalaj do roboty jak kazdy normalny czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed tobą nawet taboret nóg nie rozłoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula życzę ci żebyś zdechła w męczarniach i robaki roztoczyły twoje ścierwo szmato!!! Ty i twoje niedorobione bachory!!! Jesteście goownem a goowno się wyrzuca na pole i orze ziemię. Nawóz, kapujesz szmato? Nadajecie się na nawóz, będzie z was jakikolwiek pożytek. Zdychajcie, sram na was, chętnie bym wydłubał gały twoim śmierdzącym bachorom i kazał ci je zeżreć szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×