Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubrania ciążowe z bonprix. Czy faktycznie trzeba zamawiac rozmiar mniejsze?

Polecane posty

Gość gość
Nie wszystkie. Warto jednak przeczytać komentarze pod produktem. Jak kilka osob napisze, że rozmiar się nie zgadza, to warto wziąć mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Never say goodbye
nie wiem , ja osobiście nigdy nie zamawiałam nic od nich , ogólnie jestem raczej przeciwnikiem zamawiania ubran przez internet , bo sie już sparzyłam kilka razy .ja jk jade na zakupy to jadę do Nico w Swadzimiu ( koło poznania ) i z zakupów jestem bardzo zadowolona . a przy okazji mozna tam zrobić drobne poprawki krawieckie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomili
no wlasnie Nico też jest pod krakowem i stąd je znam - też lubię tam robić zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowalam jakieś 4 miesiące temu i przyszly za duże :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maite22

Ja ostatnio w Nico kupiłam taką fajną ...enkę luźniejszą. Jest zwiewna ale tez i elegancka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Kupowałam wg podanych wymiarów i faktycznie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Wg mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinette88

W Nico sa bardzo dobrej jakości ...enki ale nie tylko, płaszcze sweterki. Mają tez super buty w ofercie. No i jest to bardzo dobrej jakości wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość get Lucky

Szczerze,, to nie wie czym czy trzeba zamawiać rozmiar mniejsze. CO do sklepu Nico, to kupiłam tutaj ostatnio plisowana spodnice oraz ...enkę już na wesele 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RingBell
Dnia 28.11.2019 o 21:33, Gość get Lucky napisał:

Szczerze,, to nie wie czym czy trzeba zamawiać rozmiar mniejsze. CO do sklepu Nico, to kupiłam tutaj ostatnio plisowana spodnice oraz ...enkę już na wesele 😉

Ja tutaj sobie kupiłam ...enkę na wesele oraz płaszcz taki beżowy 😉 Jest fajne w dotyku i świetnie sie prezentuje. A mój mąż z kolei kupił sobie tutaj buty z Bugatti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja często kupuje rzeczy z bon prixu i  faktycznie trzeba zamawiać o jeden rozmiar mniejszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja często kupuje rzeczy z bon prixu i  faktycznie trzeba zamawiać o jeden rozmiar mniejszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×