Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość mid

Po wylądowaniu na ziemi zgłoś się ;)

Polecane posty

Gość gość
Tak, jesteś tak inteligentny ze nie rozumiesz ze ja mogę nie cierpieć PIS a jestem za Kukiz 15. Tego nie wiesz. Oczywiście gęga pisior. I wszystko jasne. Łapki w górę i pajacyk. Gęga pisior:-D . Ręce opadają. Ty nawet nie potrafisz dyskutować, wytłumaczyć dlaczego profanujesz tajemnicę śmierci jakimiś idiotycznymi wtrętami. A tak poza tym ...Twoja " przewaga intelektualna" polega na tym że wolisz obrazić niż po prostu przyznać że może się mylisz. Porozmawiaj z dziewczynami o mizianiu, po to jest to jest ten dział. A nie do politycznych enuncjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to żałosne :D Można napisać na mailu i poprosić by się odezwała jak wyląduje :o Jakieś niedorozwoje jesteście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głośne beknięcie
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek duża pała
:classic_cool: mało widzę 😴 tylko pierwszą strone i polityczne posty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeeeeeeeeeeeeeeeeeee
😠 bola mnie nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha kkkkkkkkkk
gość dziś XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX i tyle na to powiem, dodam też że nikogo nie obrażam i nie ja jestem autorem wcześniejszych postów.. ale fakt faktem gęganie i teksty typu " puknijcie się wszyscy w głowę" oraz wchodzenie tymi brudnymi politycznymi buciorami w życie szarych ludzi i nakazianie jakiegoś stylu życia schematu rozmnażania się.. wąchanie się z klerem który już od dawna zrobił z wiary sposób na bicie kasy.... cały PiS To nawet nie jest śmieszne to jest porażka :9 wiara wiarą tylko ze ilu ludzi juz ma głęboko w d***e gadki ksziędza dorobkiewicza? .. A tajemnica katastrofy nie jest tajemnicą.. to oczywiste że szukają coraz nowszych przyczyn i winnych bo mają z tego korzyść za darmo nie pracują w komisjach śledczych :o a powinni skoro niby bardziej liczy sie rozwikłanie tajemnicy.. :D:D. .. kukiz 15.. ciekawe czy ten hipokryta przyza się na ile aborcji dał kasę ile ma dziec***ewnie nie wie.. bo nikt nie uwierzy ze nie korzystał z uwielbienia fanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Zauważyłam tylko, że CiZia się focha :) Jestem b. zmęczona, czy ktoś może mi streścić co się tu dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego gościu bolą Cię nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile trzeba czekac na 3 strone 😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypi....alać sk....syny wszystkie mi stąd ale już!!!! won!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się tak złościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego gościu bolą Cię nogi? by bolały nogi, trzeba się ruszać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu 8 h czekania na 4 strone :9😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch...uj wam wszystkim w du....pska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×