Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15 letnia córka nie akceptuje moich wyborów życiowych pomocy

Polecane posty

Gość gość

Jak miała 13 lata rozwiodłam się z jej ojcem i związałam się z partnerem który ma syna 16 letniego z poprzedniego związku i syn mieszka z nim. Uznaliśmy że będziemy razem mieszkać, problem jest tylko że mamy tylko 1 pokój dla dzieci więc chcąć nie chcąc musza mieszkac razem. Córka wpadła w histerię, wrzask, szloch, w koncu zdenerwowała mnie tak ta całą sytuację że teraz nawet nie mam ochoty myśleć aby znaleźć jakeiś rozwiązanie - ma zamieszkać z przyrodnim bratem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym protestowała gdybym w wieku 15 lat miała zamieszkac z 16. toobcy koles. zero prywatnosci, brrr ale na szczescie sytuacja nie ma miejsca, bo to kolejne kafe prowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wcale się nie dziwię. Ten chłopak jest dla niej obcy a nie żaden przyrodni brat. Zresztą to prowo więc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem mieszkanie rodzenstwa roznej płci w jednym pomieszczeniu ale to jest wyjątkowa sytuacja!Ta sytuacja jest mega krepująca i to tego w tym wieku!Ja bym na miescu corki uciekła z domu!Ale skoro to prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze corka z synem sie zejda i wszystko zostanie w rodzinie ;D ;D słabe prowo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SŁABE PROVO i w dodatku odgrzewany kotlet. Przez tyle czasu mogłaś wymyślić więcej szczegółów ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w domu miejsca bo mieszkanie było care remntowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
truuuuuuudneeee spraaawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jej miejscu bym ci robiła wszystko na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się twojej córce dziwię że ona jeszcze z tobą psychicznie wytrzymuje na jej miejscu dawno bym uciekła z domu. To jest dla niej kompletnie nieznany chłopak i jeszcze są w podobnym wieku a chłopaki mają teraz różne fantazje. Nie dziw się jak za 9 miesięcy zostaniesz babcią. Bezpieczeństwo dziecka jest dla każdej matki ważne ale chyba dla ciebie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będzie babcią to tak jak mówiłam wszystko zostanie w rodzinie ;D moze nawet dwa śluby za jednym razem się zrobi, zawsze to jakas oszczędność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×