Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z jakiej patologii i biedy trzeba sie wywodzić zeby tysiąc funtów było super

Polecane posty

Gość gość
Telewizor full hd za 3 999 zl? :D Chyba jakis chinski szajs ledowy. Buehaehheehhee. Moja plazma kosztowala 7999zl i takiej nie kupisz w uk bo to import z trzeciej strefy a w uk NIE MA CZEGOS TAKIEGO HEHEHEHEHE. I nie gadaj tu o 1600zl brutto bo tyle daja takim nieudacznikom jak ty, srednia w Polsce to ponad 4000zł. Zaden z moich znajomych nie ma mniej, wszyscy albo pelna praca na etat lub wlasna firma. I pracuja lepiej i dokladniej niz leniwe brytole. I co zatkało kakało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zatkalo kakao?? skoro jeden taki pierwszy z brzegi tv kosztuje mniej w uk NIZ DOKLADNIE TEN SAM model w pl to co kur/wa mniej? skor ty zaplaciles za swoje pudlo 8k to w uk zaplacisz ZA TEN SAM 7,5k idioto :O myslenie boli? co bierzesz na to? ketonal? gość dziś --podwyzka PRODUKTU w tym przypadku akurat dokladnie podkladu estee lauder dw :O czy wy w ogole nie potraficie czytac ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie debilko, nie zaplaci, bo w uk nie ma takiego wyboru jak w PL. Tego telewizora po prostu nie bedzie. Rozumiesz wiesniaro co on do ciebie pisze? Czy mozdzek masz ptasiego rozmiaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego wyboru BUEEEHHHEEEHHHEEE ale bzdure doje/bales bingol, widac ze w UK to ty byles na google maps co najwyzej :D jest i to nawet lepszy wybor tepaku. :D a twoja plazma to smiec przy moim 75 calowym 4k 3d smarttv :D prawie 4000f dalem a w plu cena okolo 20.000zl kpina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingolku, żona chyba ci nie daje skoro takie głupoty masz czas wpisywać 24/7 na forum dla kobiet? :D a tak w ogóle kto teraz ma TV? Plazmą to się mogles chwalić 10lat temu patolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:13 Podwyżki po Brexicie ? Zapomnijcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do znajomych co nie zarabiaja mniej niz 4000zl to kolejna bzdura BUEEEHHHEEEHHHEEE ale ty masz fantazje chlopaczku co podstawowki nie skonczyl :D srednia to podbijaja sportowcy, aktorzy, muzycy, politycy czy prezesi bankow np a wiekszosc okolo 2000 zarabia nawet po 30 latach pracy np moja matka lapie sie za glowe jak slyszy ile ja zarabiam. I widzisz wiekszosc co znam w UK mowi ze wrociliby do plu gdyby mogli zarabiac 3000zl no ale skad taki tepak moze to wiedziec. Ja natomiast nie wroce. Dobrze ze zabezpieczylem sie na kilkadziesiat lat zycia tu bez pracy :D bo kto wie co po brexicie sie stanie no ale nie przewiduje wiekszych zmian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma racje. Ide do sklepu w anglii a tam 10 herbat . W polsce 100. Widzicie roznice emigracyjne smiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUEEHHHEEEHHHEEE ale mongoł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tu kiedys pisalam. Znam duzo osob, ktore pracuja w laboratoriach, wyksztalcenie mikrobiologia, chemia, analityka, a zarabiaja wlasnie 1000 funtow netto, PO DOKTORACIE (nie Londyn) 1200-1400 i to jest maks. te osoby cale zycie sie uczyly, tyraly na darmowych stazach, nie spaly po nocach i maja p********e placowo, kazdy trep zarabia lepiej. To jest dopiero dno. Tyle lat doswiadczenia, tyle umiejetnosci , a potem 1100 funto wi zeby w sciane. Jesli jest maz, to jest nieco lzej, ale co jak nikogo nie ma? I ma sie ponad 30 lat i na studenskie mieszkanie juz sie nie pasuje, bo zwyczaje inne, bo chcialoby sie kawalek kata? samodzielne mieszkanie w Cardiff (kawalerka) 600 funtow, plus rachunki, bilety komunikacji, i co zostaje? To jest przetrwanie, a nie wygodne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehe swinia szpanuje ze ma w uka jeden ruke:D w PL wszyscy mają. Co za ofiara losu na utrzymaniu swojego fagasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy zarabiamy dużo więcej niż wy polaczki. I to jest chwalebne i sprawiedliwe. My jesteśmy u siebie a wy korzystacie z naszej gościnności. Dajemy wam szansę na pracę więc morda w kubeł kajdaniarze i pracować bo jak nie to wypad do PL a tam czeka na was nędza i ciężka walka o przetrwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Np Solaris Pesa KGHM Orlen setki pałacy i ogrodow. Minie 1000 lat a wy londynskie cepy nie potraficie porzadnego flatu wybudowac - wstyd mi za was. Miałem pecha odwiedzic ten śmieszny kraik jakim jest UK, ale błąd już naprawiony. Kaska zarobiona. Jestem teraz dumnym Polakiem. Poddanym Jego Królewskiej Mości Prezydenta Andrzeja Dudy. I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:01 My wolimy PL wiec c***j ci w doope pseudoBrytyjczyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy traktujemy was z oziębłą pogardą. Ot tania siła robocza. Mamy Pakistanów, Hindusów, Rumunów i Polaków. Niech pokażą co potrafią. Do podrzędnych prac za niskie wynagrodzenie zawsze się przydadzą. A jak nie to deportacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:13 no jasne ze sa podwyzki PLAC po brexicie, ludzie ogarnijcie sie, co w tym dziwnego? specjalisci dostaja podwyzki normalnie. znam Polaka ktory w sierpniu dostal podwyzke z 23500 na 26000 0 NIE W LONDYNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly swiat ucieka z GB. Banczki juz zaczeły. Brytole beda żreć tynk a szczuropolaczki na wygnaniu razem z nimi hyhy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy juz sie wycofuje... Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewazne i tak bedzie lepiej w UK zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widziałem tynk to już żrą Polacy w PL. I zap/ier/dal/ają kilometrami do pracy szorując z buta krokiem posuwistym, żeby zaoszczędzić te kilka zł za bilet. Ale nędza! Wstydzę się za was polaczki. Nawet na bilet was nie stać a miało być tak pięknie. Do kina już też coraz rzadziej chodzicie a o teatrze to zapomnieliście, bo kasy brak. emeryci to już w ogóle tragedia. Nie wykupują leków bo ich nie stać. Nędzarze z narzecza dorzecza. Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, w jakiej dziurze mieszkalas, Polacy maja samochody i jezdza nimi do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie fantazjuj wiekszosc osob nie zarabia w PL 4tys zl. Naprawde ci sie wydaje ze tam nie jezdzimy i nie wysluchujemy narzekan ludzi na smieciowkach. Cala polska gospodarka smieciowkami stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1700 w Londynie to wcale nie sa takie dobe pieniadze jak ktos tu napisal. Za sam pokoj dla jednej osoby wydac trzeba od min 600 funtow mc w gore...A jesli nie chcesz dzielic mieszkania z innymi to min 1000-1200 za ciasna kawalerke/1 bedroom plus wszystkie rachunki (jesli wynajmunesz 1bed, bo przy wynajmie kawalerki rachunki czesto sa wliczone choc czasem tez nie wszystkie) czyli gaz, prad, council tax, woda itd., kolejne 300 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie fantazjuj wiekszosc osob nie zarabia w PL 4tys zl x Wroc do szkoły matole i doucz sie co znaczy srednia. Pajacu po wsbzdecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto cos umie to w PL pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tych 4 tysięcy złotych ... w Polsce pochodzę z Bydgoszczy, znam tam parę osób/par z czasów zanim wyjechałam, mamy stały kontakt. wiem, ile zarabiają. mają wszyscy "dobre" prace = umysłowe. jedna koleżanka, doświadczenie prawie 10letnie już, zarabia niecałe 3 tys brutto. jej mąż jakoś 4,5 brutto. inna koleznaka ma minimalną a tez od lat pracuje w zawodzie, jej mąż ma niecałe 3. inni znajomi - on to nie wiem ile ale mniej od żony, ona 7 tys. kuzynka moja ma minimalna, jej mąż niewiele ponad. brat mój ma 3 tys jego zona minimalna, też duze miasto (oni akurat Szczecin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy w PL co sie uczylismy na studiach mamy prace umyslowe. Nawet jesli placa 2000zl za nia to i tak jest lepsza niz kazda praca fizyczna w uka. Robole stoja nizej w hierarchii spolecznej niz my biale kolnierzyki. I tak zawsze bylo i bedzie. Gnijcie w uk fizole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie gniję w UK, nie jestem fizlotem lecz mam dobrą fajną pracę, a poza tym - jak ktoś gardzi osobami pracującymi fizycznie, to proszę - weż sobie sam prostaku a kompleksami wywieź śmieci, sam miel mąkę sam piecz chleb, sam uprawiaj pole, sam rób wszystko. no proszę. tępak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy traktujemy was z oziębłą pogardą. Ot tania siła robocza. Mamy Pakistanów, Hindusów, Rumunów i Polaków. Niech pokażą co potrafią. Do podrzędnych prac za niskie wynagrodzenie zawsze się przydadzą. A jak nie to deportacja. Prawdę gość pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pole uprawiaja maszyny a chleba nie je sie bo rozpycha zoladek. Debilko. Niedlugo juz auta beda prowadzic sie same bez waszej łaski, nie pochlebiaj sobie wiesniaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×