Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z jakiej patologii i biedy trzeba sie wywodzić zeby tysiąc funtów było super

Polecane posty

Gość gość
To ciekawe jak ty debiny bingolu zmieniasz zdanie ... :D chleba sie nie je bo rozpycha zoladek ... a kilka mies temu pisal dzis jadlem chleb wiejski salceson i herbate ... :O :O co do chleba - dobry chleb - ja pieke sama - ne rozpycha bo syci dwoma kromkami a nie piecioma jak waciak bialy. i mam plaski brzuch sie nei obawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUEEHHHEEEHHHEEE Kolejna wyje!bana madrosc tego przyglupa co podstawowki nie skonczyl :D nie je chleba BUEEEEHHHHHHHEEEEHHEEEE co do aut to gdyby wszyscy byli takimi przyglupami jak bingol to nigdy by aut nie wynalezli ani niczego. Wp*****lal bys wtedy trawe i mieszkal w jaskini z goladoopa :D co za mongoł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko brzuch ale i mozg ma swinia płaski buehehehehhahehehe:D i schlebia sobie jak jej zle ze musi sobie sama chleb piec:D :D my Polacy w PL nie musimy bo mamy wszystko u siebie , nie zapomnij tez wyprodukowac benzyny w garazu i ubran na drutach bedziesz jeszcze bardziej trendy idiotko BUEHAHEHEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie macie. Wszystko co mieliście jest już sprzedane. Ryjecie w naszych montowniach na potrzeby zachodu. Kupujecie nasze produkty, bo sami niczego nie potraficie. Czyż to nie jest piękne? Każdy Polak na właściwym miejscu czyli w ciężkiej, słabo płatnej pracy po to żeby nam Brytyjczykom było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Np Solaris Pesa KGHM Orlen setki pałacy i ogrodow. Minie 1000 lat a wy londynskie cepy nie potraficie porzadnego flatu wybudowac - wstyd mi za was. Miałem pecha odwiedzic ten śmieszny kraik jakim jest UK, ale błąd już naprawiony. Kaska zarobiona. Jestem teraz dumnym Polakiem. Poddanym Jego Królewskiej Mości Prezydenta Andrzeja Dudy. I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ni żebyś się nie zes/rał od tego wklejania w kółko to samo przygłupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabo platna praca fizyczna? juz nie pamietam, kiedy to bylo :P ale w przeciwienstwie do ciebie, nedzny robalu z WIELKIMI kompleksami, nie gardze ludzi wykonujacymi taka prce. wstyd i hanba to krasc. a teraz sp/ier/da/la/j. odz se zjesc swoj salceson rosol golonke i ogory kiszone z woda do tego, biedaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i herbate za 1zl. takiej taniej nie ma w Uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbaty za 1 zł to bym nie kupił. nno ale bingol napisze że najlepsza jest "polska" herbata, nie jakieś tam twinings... :O biedak, on nie wie, że w Polsce nie uprawia się herbaty i ta jego "polska, tania" herbata to odpasy dobrej herbaty indyjskiej lub chińskiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×