Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszy mnie jak facet ma z 35 lat albo wiecej i na portalu randkowym ma opis

Polecane posty

Gość gość
Siostro basen, szybko! Ach zesrałem się, nie zdążyła islamista był szybszy Hahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest tleeeeen ??? Dziadzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie gadaj, antoni chce nas w kamasze zagonić. Jak przejde na islam to mnie nie weźmie buuuhhhaaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piepszycie tak bo was żadna nie chce posługując się tymi filmikami , ze niby wy tacy dobrzy. Tacy sami idioci ja i wy, tylko ze oni mogą używać wobec kobiet a wy już nie! A prawda jest taka, współczuję dziewczynom które jeszcze nie znalazły swoich facetów bo teraz znaleźć fajnego normalnego jest wręcz nie możliwe, na szczęście mnie to nie dotyczy:D Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:44 Ty sobie uważaj, bo tlenu zabraknie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziemy islamistów witać na dworcu kwiatami, tak jak niemki. Potem oni nas będą gwałcić pod tym samym dworcem, czekamy Nasi mężczyźni nic z tym nie będą robić bo już się poobrażali Buhuuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na szczęście mnie to nie dotyczy Amen Buhahahaa Znalazła islamiste wsadził jej laske i rozerwał na Amen Hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poobrażali się bo takie bardzo męskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pierwszy postawił nogę na księżycu? Nasza koleżanka z tematu jak ją mąż islamista rozerwał laską Pfffhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męskie jest mieć rurke z tlenem i znieczulice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiece opluwać gardzić palić mosty za sobą, potem płacić za własną głuptę. Tlenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męskie jest płacić za seks:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy na ksieżycu był Twardowski, pra pra dziadek Kilera. Twardego mężczyzny! Kaczki proszę. Albo Marja Kuria Skłodowska Nie pamiętam to tym razem przez prostatę hahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zapłaci rozerwanej kobiecie, chyba że ją złoży jak C-3PO a zamiast oczu wstawi plasterki ogórka Buaghaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie posikałem się z tego trola, doskonale porusza się w temacie. Kobiete z ogórkami widać w odnośnikach na dole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostał by jeden z drugim gongi od islamisty i spieprzali byście szybciej niż te kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczyny nawijajcie coś bo temat stygnie, ach rozumiem jesteście w rozsypce i pozbierać się nie możecie hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale polak to jak kobieta, wojsko zna tylko z opowieści tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety oplwają, palą za sobą mosty? jakie masz na myśli mosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę się bzyknąć co i tobie radzę na rozładowanie frustracji bo muslimy zrobią to za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę się bzyknąć co i tobie radzę na rozładowanie frustracji bo muslimy zrobią to za ciebie Bzykakaj się z nimi, może to wyglądać ciekawie, zapodaj linka. Chętnie popatrze jak w ramach gry wstępnej dostaniesz pare strzałów na facjate, potem kilka kopów w brzuch i na twarz aż ci jedynki wylecą. Po wszystkim głębokiego kopa w kapciore na pożegnanie. Oni kozy lepiej traktują niż głupie kozy z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbonki byly wczoraj na halloween party i nawet przebierac sie nie musialy tacy z nim czarownicy ;) dukatami rzucali, alkohole swoim mlodziezy stawiali i wrocili nad ranem z zawalem serca bo nawet lodzika nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wpisach panienek wniosek jest jeden. Polki są tak głupie że nie da się tego opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz sam ze sobą? Żadna laska nie chce pisać w tym temacie z żałosna namiastka faceta, nie masz szansy na dziewczyne w realu ani nawet w internecie. Kobiety toba gardza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trza było zrobić lodzika muslimowi, oni mocno eksplodują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:36 widzę, że masz doświadczenie :-D jednak nie skorzytam,mam inne preferencje niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszę ze sobą tylko z tobą. Z grzeczności odpowiadam na twoją głupotę. Lalka czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie kiedyś taki napisał. Nie wiem jaki miał sposób, ale stał 20 letnim złomem, gapił się na mnie jak głupi. Za ponad godzinę dostalam wiadomość na FB. Od razu wiedziałam, że cos z nim nie tak i to w jaki sposób on tworzył zdania mnie w tym utwierdzało. Podał nr i chciał, abym do niego zadzwoniła. Olałam go, na drugi dzień mega mi się nudziło to napisałam. Nawet po imieniu nie mógł odgadnąć z kim pisze. W między czasie dostalam od niego z 20 wiadomości, ostatnia 4 dni temu. Sprany typ. Są wyjątki. Koleżanką ma 20 lat i jest z 36 latkiem. Są szczęśliwi, maja male dziecko. On zaradny, mądry. Ja jestem z facetem o rok starszym i wysiadam z jego bajeczkami i zabawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×