Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszy mnie jak facet ma z 35 lat albo wiecej i na portalu randkowym ma opis

Polecane posty

Gość gość
Taki on bogaty jak i ty:P czyli wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny klub do którego cie wpuścili i w środku ktokolwiek cie macal to klub gejowski :-D kobiety to,widzisz tylko na jotpegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez jest taka grupa trzymająca władze. Wszystko mogą, wszystko mają, burmistrz z proboszczem kłaniają sie w pas. Synuś chce pograć w kosza to bez niczego jest w drużynie. Brzydka córcia bez selekcji w chiliderkach. Jedyny plus to zasponsorowane buty i strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się wywołana, więc odpowiem gość dziś Najpierw parę faktów o mnie. 36 lat, 2 dzieci, mąż od 7 lat. Ten sam dodajmy. Nie palę, nie używam, piję sporadycznie (od ostatnich 5 lat prawie wcale), do spa i kosmetyczki nie chodzę. Mam parę zmarszczek pod oczami (taka natura, tego nie przeskoczę) i na czole (tych czasem nie widać wcale). Nie wiem, czy jestem toksyczna, ale jakoś chłop ode mnie nie spier...ł przez te parę lat. Pracuję zawodowo, ogarniam dom, dzieci na spółkę z przedszkolem i mężem. Jestem umiarkowanie dobrze sytuowana finansowo (moją prywatną własnością jest: 1,5 mieszkania w mieście wojewódzkim, samochód, kilkanaście tys. na odrębnym koncie). Europę zwiedziłam wiele lat temu (nie byłam w Szkocji, Walii, Portugalii, Islandii i może jakimś kraju bałkańskim), przejechałam kawał Azji. Wszystko razem dobrych parę lat, ponadto wychowałam się w innej kulturze, więc ten czas można liczyć się podwójnie ;). Nie mam kompleksu ekscytujących sportów (sama kilku spróbowałam - chyba tylko nie robiłam niczego w powietrzu), dalekich podróży. Mi naprawdę nie imponuje blichtr i "światowe życie", bo wiem, że to nie jest w życiu najważniejsze i że pod tym wszystkim może kryć się biedny, skrzywdzony chłopiec, który w dawaniu sobie dawek adrenaliny upatruje sensu życia. Płytkie i słabe. Od 2004 nie mam TV i nawet nie wiem, jakie lecą programy. Ostatni szok kulturowy miałam w szpitalu, jak czekałam na poród i oglądałam TV. Programy zjechały od 10 oczek w moim rankingu jakości. Ktoś to jeszcze ogląda? Pierwszy i ostatni serial brazylijski (choć raczej wenezuelski), który oglądałam namiętnie to była "Maria" wieeeele lat temu. Nie wiem, czy i na ile mnie skrzywiła. Oglądałam też swego czasu "Złotopolskich" póki nie wyprowadziłam się z domu. Od tej pory korzystam tylko z internetu. A, czasem sobie "Ojca Mateusza" obejrzę. Tyle. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. Z moich znajomych 1 (pierwsza i mam nadzieję ostatnia) koleżanka się rozwodzi, więc nie mam wokół siebie toksycznego środowiska rozwódek (wiem o czym piszesz). Historycznie 1 koleżanka, 1 raz zachowywała się niewłaściwie w stosunku do mojego męża (ale to raczej z głupoty i braku rozumienia tego, co robi, niż z chęci romansowania). cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chyba njabardziej sie plują mitomani oraz panny zyjące ze starymi "skarbonkami" -bo dziwna znajomosc tematu :P Czują do siebeie obrzydzenie po tym co robiły tym oblechom i teraz plują -szkoda że wprost tego nie powiedziały swoim wyleniałym amantom :D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare grubasy na wykonczeniu:P hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz, dziewczyny piszą że kobiety tak szybko się nie starzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść uznaje mi za spam. Mam dość próby wklejania po zdaniu, może jest jakiś ogranicznik czasowo-ilościowy. Szlag mnie trafia. Jak ktoś wie, jak to cholerstwo obejść, to z chęcią przeczytam. ciąg dalszy będzie jak przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ona pisze, jestem normalnym nastolatkiem. Jak bym sobie nie dawał adrenaliny to bym nigdy nie wyszedł na rower, deske, basen/skocznia, piłkę, pojeździć gokartem. Nic tylko siedzieć w domu ze skarpetą w pipie. Nosić brudne gacie i zamalowywać grzybice na pazurach. Ile trzeba mieć estrogenów i androgenów aby tak się sfleić. Siedzenie w domu w pewnym stopniu uzasadnia jedynie konsola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że teraz przejdzie. Cz. ostatnia: Nie jestem twoją byłą. Co więcej, ciekawa jestem, dlaczego płynnie przeszedłeś ode mnie do niej. Jakoś nie widzę, żeby coś nas łączyło (oprócz płci)? Nie widzę w mężczyźnie bankomatu, a ona jak chyba sugerujesz już tak. Dla mnie nie jest najważniejsze żeby się bawić, dostawać głaski, być w centrum uwagi i mieć łatwą kasę. Nie nudzę się na tyle, żeby wymyślać głupoty. Raczej kombinuję, jakby tu podrasować związek. Nie używam do tego nowej bielizny, tylko staram się dać mojemu mężczyźnie to, czego potrzebuje. Ot, taka moja fanaberia. gość dziś Nie jestem feministką i proszę mnie tak nie przezywać. Film rozumiem widziałeś? Czy tylko tytuł coś tam zasugerował i dałeś jakiś filmik a propos? Mi ten film się podobał, co jest ewenementem, bo z nowego kina polskiego to mało co przypada mi do gustu, dlatego tak piszę (co nasz i dobre trzeba promować, ja to już robię automatycznie;) ). Ale wspomniałam o tej produkcji dlatego, że tam była właśnie taka kobieta, dla której godność własna była ważniejsza od kasy faceta. A co do filmiku, do którego zamieściłeś linka. Dlaczego kobiety mają nie mieć jakiś obrzydliwych nawyków, a faceci mają ich masę? A co to my, nie ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem, do kogo piszesz, ale tu generalnie adwersarzami są panowie 35 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dziewczyny pisza ? Gdzie ? :D kiedy ? Pokaz paluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzenie regóły, kto bogatemu zabroni pisać na całą stronę, jedni mogą więcej inni mniej. Łapiecie laski czy jeszcze nie? Mi imponują takie osoby. Wszystko im wychodzi, wszystko mają, robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatki do nauki:P matury nie zdasz i tatus nie da na sporty ekstremalne rozpieszczony dzieciuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski miażdzycie! Oby tak dalej:) ja już straciłam wątek a nie chce mi się czytać wypocin fantasty o bogactwie i wczasch z du/pą na damskim kafe:D Można tylko współczuć mitomanowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbonki rzucicie dukatami swoim dziewczynkom, no przeciez nie zabierzecie tego do grobu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciom też nie przekażecie, bo... jakim dzieciom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny robicie smierdzaca kupa?puszczacie smierdzace bąki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miazdzycie?nie mam sily na dyskusje.znajoma wpadla na chwile na loda i jeste bez sil.ide spac.bawcie sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Dziewczyny robicie smierdzaca kupa?puszczacie smierdzace bąki?" Oczywiście, że tak! :D Zdziwiony? :D:D:D xx "gość dziś " No dobra, do tego momentu wierzyłam, że może ktoś lekko koloryzuje, ale generalnie pisze cokolwiek ze swojego życia. Właśnie zostałam z tej mrzonki wyleczona. Mitomanie położyłeś sprawę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni i tak są niewidzialni dla kobiet dlatego cały dzień frustrują się na kafe:) bo żadna ich nie chce a koledzy dawno mają dziewczyny wiec czują się wyrzutki społeczne. Żeby nie było mam też taką znajomą w ich podeszłym wieku i podziela ich los. Taki sam przegryw. Może zorganizować wam randkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie fantazjuj kozi bobku. Na ciebie nawet nikt nie patrzy a twoi znajomi są tylko na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co miazdzycie?nie mam sily na dyskusje.znajoma wpadla na chwile na loda i jeste bez sil.ide spac.bawcie sie dobrze. Hahhhhaha zobaczcie jaki bajkopisarz :-D albo cukiernik :classic_cool: jednego loda ulepil i juz zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:26 Laski mieżdżycie oby tak dalej... Słuchaj głupia cipo, słyszałaś pewnie o tej tragedji co głośno na całą Polskę. Gdzie mąż zatłuk żonę młotkiem, a potem zgarnął dzieci ze szkoły 13, 11, 6 lat i wjechał samochodem z nimi pod tira, nie hamując w ogóle. Nazywa się to samobujstwo rozszerzone. Czy ty zdajesz sobie sprawe głypia lasko ze podsycasz do nienawisci i jeszcze kibicujesz. Tamten mężczyzna strasznie się wściekł na żone że ją zamordował, a potem swoje dzieci. Pilnuj własnego tyłka bo może twój ojciec szykuje Ci to samo. Albo przyszłego męża wpienisz miażdżeniem. Obejrzyj sobie filmik i się zamknij. https://youtu.be/xVYapDJFIAI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież obśmiewamy tylko facetów, którzy żyją w chmurach. Co nam jeszcze zarzucisz? GMO w Polsce, 2 wojny światowe, głód na świecie? Zluzuj, śmiej się z przegranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec jaki z tego morał? ze faceci są tępi jak but co widać na forum. I mają słabą psychę. A to nie nasz babski problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, to jest też nasz problem, bo potem fajnie byłoby założyć z kimś sensownym rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×