Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszy mnie jak facet ma z 35 lat albo wiecej i na portalu randkowym ma opis

Polecane posty

Gość gość
zawsze gonie starych dziadów, oni myślą że ich młodośc jest wieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gardze lowelasami :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu od piątku nie pisalam,wiec pisałeś sam ze sobą albo z innymi facetami :-D gejparty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 36 i ****** 18tki. Lgna do mojego portfela jak pszczoly do miodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 09.50 współczuje Ci, że laski kochają Twoje monety a nie Ciebie :D :D oj biedny TY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_40
do 9:46 a widzisz ze facet 36 lat jest jenak lepszy madry zaradny, lepiej niz 20 latek co sie od mamy fatucha nigdy nie odczepi, ja mam 4 dyszki i powiem ci szczerze nie szukalbym 20 latki, wole tai panny 35-43 latek bo sa dojrzale maja fajne cialo , super jęczą przy orgazmach a do tego same daja co niemiara uciechy, lubie takie laseczki, nawet jak maja troche celulitu, a c**eczki i pupcie maja mega slodkie , 20 - letnie dziewczynki chodza jeszcze do szkoly nie mam zamiaru dopytywac ich od lekcji... powodzenia blachary co lecą na samochody i gadżeciki, wasze p***y sa na sprzedaz nizczym plastikowe waginy z sexshopu, tyle ze wiele razy drozsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:46 Masz może jeszcze nr do tego typa co podjechał do ciebie 20 letnim złomem? To tak jak w tej piosence. Ale ta historia ma też happy end Bo ten zwykły kamień, okazało się Że on ze złota był To chyba mi się śni Jedno wyjście pozostało mi (Sorry mała) Zabrałem ci kamień z wielkim LOVE Teraz mam milionów sto  A tobie dam, co chciałaś mieć Te kwiaty za złotych pięć 4x . Samochód zaraz wejdzie w taki wiek że jego wartość będzie rosła głypia blacharo. Pisz lekcje, nie ogarniasz podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_40
40- trzymajcie sie jestesci niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniejsza rzecz to browar,tv,cos dobrego do zarcia.i wystarczy.kobieta w domu jest nie potrzebna.od czasu do czasu na jakies bzykanko.takich trutnii jak te baby co tu wypisuja zaden facet nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś współczuje Ci, że laski kochają Twoje monety a nie Ciebie  oj biedny TY  A ja współczuje ci, że na ludzi patrzysz zwrokiem komornika i każdy może kupić ciebie jak świerze bułeczki. Zważ z wiekiem będziesz coraz bardziej Tania. Panimajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś napisał że najprzyjemniejsza rzecz to browar a pod jego wpisem reklama piwa. Miazdzy panny co nie:D Druga piosenka głupie p***y. Dałem ci uśmiech - zadrwiłaś. Dałem ci słońce - zgasiłaś je. Młodość uleci, jak chwila. Gdy to zrozumiesz, nie będzie mnie. Być może zatęsknisz, zapragniesz, jak dawniej, A to nie powróci. Zostaną sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_40
40- na ruszt - sa tu jakies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodość uleci jak chwila Już jesteś po za zasięgiem pedofila Jesteś tak tępa pusta i banalna Dla facetów po trzydziestce niewidzialna Babcia to starsza dziewczynka Co kiedyś miała usta jak malinka Mamę i tatę dawno wychowała Teraz w gacie się zeszczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo, w jakim wieku kobiety nie trzymaja moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_40
nie przeszkadza to w posuwaniu żółtodziobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy wielkie jak Skłodowska, po trzydziestce wymyśliłyśmy złoty deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokowirówka
A ja nie mam dwudziestki i w galerii sie zeszczalam, za dużo soku wypiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie przeszkadza to w posuwaniu żółtodziobie X Nie przeszkadza ci jak taka była sokowirówa oszcza ci jaja podczas posówania od tylca bo nie włada już zwieraczem? Widzicie sokowirówy co was czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze nic, u nas jak jedna była rozdziewiczana to z emocji kolesiowi jaja odrzyzdała, galerianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 zapomniała Pani o najliczniejszej grupie 35. Ci którzy oprócz kasy, mają zony, dzieci i gowniare na boku. Mocno bym się Pani zdziwiła co robią w wolnych chwilach porzadni sąsiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonaty, dzieciaty facet po 35r.z. z reguly juz przechodzi kryzys wieku sredniego i szuka odskoczni na boku w postaci kochanki, romansiku i jak juz skosztuje tego miodu to ciagnie go jak misia do ula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolesie po 30stce to stali bywalcy burdelow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsze kobiety nie sa zainteresowane kolesiami, ktorzy uganiaja sie za nastolatkami.... wiec te kobiety nic nie traca, ze juz nie sa najmlodsze.. Moja ciotka w wieku 36 lat wyszla drugi raz za maz, jej maz ma lat 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej rodzice cie wygonili z jej domu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpety jako tampony hahahha A wiecie do czego faceci uzywaja skarpet? Brudasy wycieraja sperme z kootasa po zwaleniu i trzymaja kolo lozka miesiacami :D Higienicznie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie widzę żeby faceci chodzili bez skarpet... Dziecko zajmij się lekcjami, wypierz stanik majtki i przygotuj sie na okres. Wpychanie skarpet w narządy rodne podczas okresu grozi conajmniej grzybicą pochwy, wcześniej skrzętnie chodowaną pod pomalowanymi paznokciami u stóp. Brudne skarpety w pochwie plus gnijąca krew są sumą wszystkich upławów, nadżerek itd. Po drugie zrozum faceta który nie chciał ci pożyczyć swoich skarpet i naściemniał ciebie, że są w s*****e co grozi zapłodnieniem , a ty uwierzyłaś :D Wiadomo że skarpeta to mało, gdy się nosi stópki i w potrzebie lecicie do faceta. Obleśniary parszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie autorko śmieszy, że załozyłaś temat w którym faceci miażdżą wam pusty beret, a w dodatku dowiedzieliśmy się o was bardzo wielu wstrętnych rzeczy. Od was jak nie wali moczem, to śledziem albo gnijącą skarpetą, właśnie tak wiele ma do zaoferowania młoda kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci wycieraja sperme skarpetami, potwierdzam. Mam starszego brata. Kiedys weszlam do pokoju i skarpety z czyms takim bialym lezaly za lozkiem. Smierdzialo jak c***j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×