Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak zmienić kobietę?

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam.problem z moja kobietą, która mnie nie szanuje i jestem zawsze na drugim planie. Proszę was o radę. Czy taka kobietę da się zmienić? Jeżeli tak to w jaki sposób mogę tego dokonać. Kocham ją i chce z nią być. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil:)Ona cie nie kocha i nie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co jest na pierwszym planie,więc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli praca to wcale nie musi być tak że nie kocha Ciebie :-) a Ty masz chyba więcej czasu niż ona co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnioskuje ze nie jest twoja zona.nie oswiadczyles sie-bedziesz na drugim miejscu.z praca jest zwiazana kontraktem-moze i na stale, z toba-gwizdanymi obietnicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko problem jest tego typu, że ona nie chce ślubu ani dzieci. Ja pracuje jeżeli chodzi o to czy czasem urajam sobie problemy ze względu na nadmiar wolnego czasu. Kolejny problem jest tego typu ze ta praca jej nie przynosi wielkich zysków, raczej robi to ze względu ze jest to jej pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jest taka jak ja ,też nie chce ślubu i dzieci ,i też trzeba dopasowywać się czasowo do mnie,ale bez przesady,można się ze mną dogadać,raczej nie zmienisz jej,ale naprawdę wolisz rutynkę z babką w domu i dla odmiany ścigającą ciebie ? to ją rzuć,znajdzie sobie raczej szybko następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przeczytałas o braku szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to się objawia? ja tego nie robię,wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje jak rumun , moja praca jest bezsensowna, jesteś beznadziejny (.mówi mi o tym kiedy mówię jej ze potrzebuje uwagi) uważa że 30 minut rozmowy dziennie wystarczy. Co z tego ze jestem w związku jak i tak jestem samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to powiem ostro,każdą osobę która mówi najbliżej osobie że jest beznadziejna uważam za beznadziejną,ja odwrotnie motywuję i inspiruję i podnoszę poczucie wartości osoby którą mam pod opieką " ,nie za dużo spotkań ze mną ale po spotkaniu odchodzisz w stanie błogim,na taką cholerę musisz być zimny,żadnego proszenia o uwagę,łażenie nic nie da,musisz odwrócić role ,jesteś na słabszej pozycji a powinno być po równo,do Ciebie pasuj***ardziej przylepa niż ona :-) możesz już tego nie odwrócić,najlepiej bądź bardziej zajęty niż ona ,i możliwe że sama przyjdzie :-) żadne proszenie nic nie da ,a tylko pogłębi jej niechęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żadnego nabzdyczenia i marudzenia ,miej świetny humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, postaram się zastosować do waszych rad, mam nadzeje ze to da jakiś efekt. Jeżeli nie to niestety ja nie dam rady żyć w takim związku. Napewno dam znać co i jak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje,związek powinien uszczęśliwiać,nie żyjemy za karę :-) a bab jest peeełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie zrób z siebie ofiary , bądź sobą . Nie pasuje tobie to ,to mów ,dak werbalnie znać ,że jest nieciekawie . Nie marudzić ,a więc zebrać dowody ,"papiery " aby nie odwróciła kota ogonem ,bo kobiety jakos tak potrafią zbić z tropu ,zrobić z niewinnego winnego . Musisz mówić co gryzie ,bo ona staje się szefową tego biznesu ,a chodzi o to ,aby było ok 50 na 50 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×