Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

u mniew miescie i okolicy jest jakis wysyp chinczykow

Polecane posty

Kazdy chinczyk wyglada tak samo, drogie okulary i pedalski ubior :O. Moj gitarzysta gral w sobote koncert w 2 pubach w miasteczku obok, i to samo wszedzie chinczycy wtf? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świstak trojański
A najgorsze, że Chińczycy w tych swoich drogich okularach i pedalskich ubiorach, zastanawiają się skąd tu tylu nieogolonych Polaków w wymiętolonych dresowych bluzach. No, po prostu szok kulturowy w obie strony. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to akurat wkvrwia, bo mnie obcinaja skvrwysyny wzrokiem jak ide po miescie w raybanach i plaszczu welnianym wartym 300 funtow :O Paul Costelloe. Niektorzy z francji przyjezdzaja, raz pamietam bylem z kumplem na bilardzie dawno temu i typo chinol co z chyba z francji przyjechali za jakiego sie eleganckiego i inteligentnego uwaza bo on po angielsku do mnie gada. No normalnie chinska arystokracja :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świstak trojański
No i co zrobisz, jak to pewnie jego klub bilardowy był? Wiesz, tak sobie myślę, że zamiast bezustannie narzekać, my Polacy, ci z Łomży i i z Lublina i wszyscy inni też, powinniśmy raczej starać się asymilować kulturowo z miejscową ludnością, arabską, chińską, ukraińską itp. Wtedy będzie nam łatwiej. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie byl jego klub bilardowy, bo to byl jakis mlody szczyl, pewnie mlodszy ode mnie choc ja jestem mlody, i stol bilardowy byl w pubie, do ktorego kiedys w sumie codziennie z kumplem chodzilismy na bilarda, i wbil taki chinczol z kumplami gadaja po francuzku i sie mnie pyta po nagilesku za chwile czy moga pograc i to byla taka enteligencja i nonszalancja i duma bo on potrafi po angielsku cos powiedziec, 80% chinczykow ktorych tutaj widzialem to kazdy ten sam ubior, p********e okularki i w miare elegancki ubior, kvrwa co za zaraza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni mają bardzo duże osiągnięcia w dziedzinie przyrostu naturalnego. Wizyta Prezydenta Dudy w Pekinie w listopadzie ubiegłego roku nie była przypadkowa. Prawdopodobnie zostali tu oddelegowani w ramach jakiejś międzyrządowej umowy, w celu podniesienia populacji na szczeblu lokalnym. W końcu wzrost populacji jest priorytetem rządu Beaty Szydło. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej nacji może sie zdarzyć i geniusz i idiota. I filantrop i złodziej itp. Nie oceniajmy po wyglądzie bo można sobie strzelić w stopę. Nic nie jest takim jakim sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost populacji by wiecej ludzi moglo pracowac, pracowac na tych w sejmie a nie na siebie, ten pis to jest jakis zart w ogole, dla mnie caly ten PiS jest przerazajacy. Codziennie patrze jak w polsce coraz wiecej rzeczy zakazuja, niedlugo za powietrze trzeba bedzie pisowi placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale wszedzie widze chinczykow w okularach i eleganckich bluzeczkach, co to ma byc :O. Polaka idzie poznac po ubiorze, najczesciej wiesniackie buty jakas biedna czarna kurtka i tandetne jeansy, wtedy wiadomo ze to polaczek. Ehh... ja wczoraj ide dobrze ubrany z kumplem i idzie jakas matka z dzieckiem gadaja po polsku ja sie na nich patrze bo mi niedobrze od polskiego a oni akurat przestali gadac jak przechodzilem xd beka XD. Zal mi tych ludzi. Ja sie wpajam w tlum i asymiluje, a niestety wiekszosc emigrantow tylko przyjezdza sie nachapac i nic wiecej, tez tutaj nienawidza polakow, mnie tutaj nikt nie nienawidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świstak Trojański
Co nie zmienia faktu, że w Chinach nie biją Polaków, nawet jak nie radzą sobie z pałeczkami, a w Anglii owszem. Co kraj, to obyczaj. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×