Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdyby nie to ze faceci wymagają MODELEK byłabym w związku

Polecane posty

Gość gość

Faceci to tępaki patrzą tylko na urodę chcą mieć kobietę niczym modelka z tv najlepiej z wymiarami Gigi Haidi. Czemu mniej Akrakcyjne dziewczyny muszą być same a te tępe ślicznotki są na pierwszym miejscu bo faceci to wzrokowy! !!! Boże pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nieznajomy
No to teraz pokaż temu od Modeli jak się myli w swoich tezach:-D ale go w******z hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy pseudo-faceci to miętkie , żałosne, rozbestwione uje źle wychowane przez mamuśki pokroju kodziary! Nieudaczniki życiowe co im się wszystko powinno należeć, a jak coś nie po ich myśli to szaleją jak ich histeryczne rodzicielki na ulicach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka wina
Dnia 1.11.2016 o 12:14, Gość gość napisał:

Faceci to tępaki patrzą tylko na urodę chcą mieć kobietę niczym modelka z tv najlepiej z wymiarami Gigi Haidi. Czemu mniej Akrakcyjne dziewczyny muszą być same a te tępe ślicznotki są na pierwszym miejscu bo faceci to wzrokowy! !!! Boże pomocy

jesteś durna jak but, wyłącz TV bo zrobili ci z mózgu wate, nie musisz być żadną modelką ani stoić się jak szmata ani nawet walić na gębe makijażu i też poznasz faceta, pewnie szybciej niż te puste i tępe modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

pierwszy raz widze by przecietna kobieta miala jakikolwiek problem z znalezieniem faceta ale tutaj mamy kolejny przyklad idiotki z przerostem ambicji ktora sama bedac bardzo przecietna chce miec ksiecia z bajki bo sie durne babsko seriali naogladalo. Kobiety to jednak potrafia osiagac szczyt hipokryzji nawet nie zdajac sobie z tego sprawy. Kiedys znajoma po 40 bardzo przecietna z urody z 16 letnim synem po 3 rozwodach powiedziala mi ze zalozyla sobie konto na portalu randkowym. Dziennie pochwalila sie miala kolo 1000 wiadomosci 😄 No tak dla wspolczesnych kobiet wielka sztuka jest wsrod tego tysiaca dopasowac sobie jednego ktory musi byc idealem 😄 Troche wieccej ralizmu ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Jakiś czas temu napisałam ten wpis w innym poście i teraz kopiuje bo drugi raz nie mam ochoty się produkować. Tu masz odpowiedź na Twoje pytanie:

 

 

Odpowiem Ci szczerze i bez docinek bo widzę,że do tej pory nikt Ci prawdy nie napisał Kochana. A prawda jest taka,że w ostatnim czasie kanonem piękna stały się dziewczyny SZTUCZNE. I szczekacze, którzy zaraz będą tu pisać rozprawki w stylu "to nieprawda, ja wole nature itd." to zwykli hipokryci, którzy mówią i piszą co innego a robią odwrotnie i najbardziej wgapiają się w te laski wyjęte spod skalpela i obstrzyknięte na całej twarzy kwasami i botoxem. Najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest to,że oni myślą,że to sama natura dała im takie cycki, usta, brwi i rysy twarzy :D nie mówię tu o babach, które przeginają z wypełniaczami i operacjami plastycznymi na pierwszy rzut oka bo to faceci widzą,że jest sztuczne. Ale są na tyle ślepi i tępi (przepraszam mały odsetek Panów,których te określenia nie dotyczą),że nie widzą różnicy między np.naturalnym biustem a sztucznym (bo skoro nie ma wsadzonych największych implantów tylko takie dopasowane do figury to według nich oznacza,że te cycki są naturalne:D ). Tak samo dziwnym trafem nie kumają nawet procesów dojrzewania i starzenia się skóry i uważają,że ta seksowna 37-letnia sekretarka w podrzędnej firmie ma zajebiste geny bo mimo wieku (już średniego) nie posiada ani jednej zmarszczki mimicznej i ma usta jak karp wigilijny...gdzie dziewczyny dekadę od niej młodsze już mają zarysy pierwszych zmarch i oznak uciekającego czasu.

Dlatego nie dziw się Autorko,że mimo,iż może nie jesteś brzydką dziewczyną tylko całkiem ładną to nie zwracają na Ciebie uwagi. Teraz mało który facet doceni delikatność, subtelność i naturalność kobiety bez względu na jej wiek.Wolą bardziej wyzywające i wulgarne wyglądem przerobione od stóp do głów panienki! Sorry,ale taka jest niestety prawda. Rozumiem poprawić sobie w wyglądzie coś co akurat od zawsze było naszą wadą i powodowało,że źle się z tym czuliśmy. Można poprawić delikatnie jedną czy dwie rzeczy w wyglądzie,ale współcześni chłopcy wolą pakiet zmieniony w każdym calu - farbowane na kruczoczarne włosy (o dziwo kilka lat temu jak blond był modny to polskie słowianki rozjaśniały włosy na maxa i co druga blondyną była, a teraz nagle wszystkie hiszpanki się porobiły:D ), doczepiane sztuczne rzęsy i włosy, malowane od linijki brwi, powiększane usta,cycki, dupa, wypełnianie zmarch i poprawianie owalu twarzy, paznokcie w diamenciki i wzorki o długości pazurów sępa. 

Jeśli chcesz mieć powodzenie to jedynym wyjściem jest zafundowanie sobie takiego "pakietu" i zrobienie z siebie kogoś kim nie jesteś.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaaaaaaa

Akurat przecietne laski zawsze maja kogos. Gorzej z tymi bardzo brzydkimi i bardzo atrkacyjnymi. Te co nie wyrozniaja sie maja zawsze faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam

Czy ja wiem? Mnie do modelki daleko, chociażby że względu na wzrost. Nic w sobie nie poprawiałam. Z natury jestem nieśmiała, a powodzenie mam. Nie ma co generalizować. Mam koleżankę, która jest śliczna, świetna figura. A dłuższy czas jest sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Zdecydowanie wolę kobietkę z pięciokilogramową nadwagą, jak szkieleta typu modelka 🙂 I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły takimi tekstami jak w temacie sypią kobiety z dużą nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna

To topik to chyba prowokacja.

Kazdy ma prawo miec wymagania. Ty tez., I kazdy ma wybor czy woli byc sam/a czy z dana osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×