Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andziulka97

Prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
Ja zakupiłam swojemu chłopakowi trymer do brody. To moim zdaniem bardzo praktyczny pomysł na prezent. Zdecydowałam się na Panasonica - jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupiłam swojemu chłopakowi trymer do brody. To moim zdaniem bardzo praktyczny pomysł na prezent. Zdecydowałam się na Panasonica - jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj coś znaleźć w sklepie http://digimania.pl mają tam dużo gadżetów sportowych, plecaków i innych rzeczy, które mogę się spodobać twojemu mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem trymer do brody lub golarka może bardzo dobrze się sprawdzić. :) to praktyczny prezent. Kupiłam swojemu chłopakowi Panasonica i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może golarka? :) to bardzo praktyczny prezent a wiadomo, że faceci zwykle to doceniają. Ja mojemu sprezentowałam głowicową od Panasonica i bardzo się z niej ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny faceci sie nie ciesza z golarek, majtek, skarpetek, szalikow, rekawiczek dajcie juz z tymi objechanymi prezentami spokoj pleas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszymi prezentami dla faceta są te bardziej praktyczne. Ja swojemu kupiłam świetny trymer do brody Panasonica i naprawdę mocno się z niego ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałym Prezentem może być bardzo oryginalny i ładnie wyglądający Stojak na wino . Każdy w domu posiada jakiś alkohol pochowany po szafkach , wiec taki stojak nie tylko wszystko uporządkuje, ale staje się świetnym elementem dekoracyjnym. Największy zbiór można znaleźć tutaj -> www.pl.ericolusso.com Polecam bo sama kupiłam przyjacielowi taki Prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochabaal
Jeżeli pracuje w biurze to doradzam wybrać jakiś praktyczny prezent, który mu pomoże w pracy - polecam zajrzeć w tym celu do sklepu www.DlaBiuraZakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apila
Dla swojego mężczyzny w tym roku planuję kupić smartwatcha, wstępnie wybrałam w sferisie Lenovo Moto 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieneczka
moze go pro? chyba wszyscy faceci tym sie jaraja ;) ostatnio widzialam calkiem niezle w media expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkii
Zestaw głośnomówiący okazał się trafionym prezentem w 10tke, właśnie dla mężna na zeszłoroczną gwiazdkę kupiłam taki prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednym z lepszych prezentow dla faceta jest zegarek. Ja zamawiam swojemu chłopakowi z http://www.e-zegarki.pl/. Jeszcze nie wiem który, bo jest kilka które mi się podobają i na pewno on też byłby zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupi.łam mężowi koszulkę woolmed. Jest kierowcą i na pewno prezent mu się przyda. Woli bardziej praktyczne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze prezenty to te praktyczne. Ja mojemu kupiłam golarkę Panasonica - bardzo się z niej ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może elegancka koszula ? Myślę, że to bardzo dobry pomysł na prezent, zobacz na www.KoszuleVictorio.pl gdzie znajdziesz ich szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×