Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andziulka97

Prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że optymalnie szukać prezentów moto - wybór jest bardzo duży, można się przejechać Ferrari, a nawet czołgiem. Zatem jeśli tylko wam zależy, to na bank coś dla siebie znajdziecie. Faceci lubią również ekstremalne tematy, więc może coś związanego ze sportem? Jakaś paralotnia, albo bunji? To już konkret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaśkaMi
Ja swojemu narzeczonemu kupiłam zestaw sportowych ubrań taką a'la nerke z www.sklep-dare2b.pl do biegania na nowy sezon. To świetny biegacz, który dodatkowo jest zakochany w jeździe na nartach - ale tu wszystkie niezbędne akcesoria już ma, a ciuchów do biegania nigdy mu za wiele. Dla mężczyzn, który lubią sporty - bieganie, kolarstwo czy inne - można sprawdzić Dare2b, bo ciuchy nie są drogie, dzięki dużym i częstym przecenom. A jakość bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorciia
Jak posiada samochód to może kosmetyki samochodowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronicze
Ja swojemu zazwyczaj kupuję coś z kategorii moto. Ostatnio zdecydowałam się na kupno zestawu słuchawkowego, fajny model znalazłam na stronie Teletorium, a prezent okazał się mega trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuję perfumy na różne okazje - najlepiej klasyki, żeby trafić w gust :) Zamawiałam dwa razy z https://perfumio.pl/ i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulka
Mężowi kupiłam ulubioną wodę perfumowaną Tom Ford Noir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynka12
trymer do brody to dobry pomysł, mojemu brodaczowi kupilam, postawiłam na beard desingera, spore rozeznanie zrobilam w temacie bo nie chciałam kupować jakiegoś badziewia, trafiłam w 10tkę z zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaGorczynska
Ja idę w klasykę - skórzany portfel czy pasek to zawsze dobry pomysł. Tacie na urodziny kupiłam portfel z zeskory.pl i bardzo się cieszył że kupiłam mu coś porządnego. A mąż na walentynki dostał dużą skórzana torbę podróżną też stamtąd i był bardzo zadowolony. Może taki prezent? U mnie się sprawdził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alladalla
Dałam mojemu misiowi słuchawki bezprzewodowe bo słucha za dużo muzyki na głośnikach i mnie wkurza a bronił się że na słuchawkach nie bedzie bo to jak pies na smyczy i nie wygodne wiec mu kupiłam te https://www.ceneo.pl/50298737 i oboje jesteśmy zadowoleni z rezultatu misiek nie marudzi więc chyba dobre ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiuniia
Najlepiej coś praktycznego co mu się przyda, np wideorejestrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajowyprezent
A może kup mu jakiś fajny trymer babyliss? Jeśli będzie chciał golić się na zero ta fajnie zastąpi mu zwykłą maszynkę, a jeśli postanowi zapuścic brodę to będzie łatwiej mu o nią dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnka
ja kupiłam mojemu ukochanemu kamerkę sportową w sferisie,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiiaa
Praktyczne prezenty uważam za najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również kupuje coś do ubrania. Ostatnio mój mąż dostał ode mnie T-shirt woolmed. Koszulka sprawdza się zarówno na co dzień jak i do pracy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassidy4
Ja bym poszła w jakieś fajne gadżety, bo one całkiem dobrze się sprawdzają. Może słuchawki gamingowe? W Teletorium mają całkiem fajne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci najbardziej lubią ekstremalne prezenty ;-) Przykłady? Choćby - https://prezentmarzen.com/prezent-marzen-przygoda/ Ale ogólnie - naprawdę znalezienie fajnego prezentu nie jest trudne. Może jazda Ferrari? Albo jeszcze ciekawiej - https://prezentmarzen.com/lot-w-tunelu-aerodynamicznym-leszno/ Coś takiego chyba robi wrażenie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ma ps4 to mozesz mu je podmienic na ps4 pro w media expercie i bedzie duzo taniej a przy okazji dostaniesz bon na akcesoria. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już wymieniłem :) Wyszedłem tysia korzystniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miralessss
moj facet marzy o konsoli, a stara cos niedomaga, to mu zrobie niespodzianke z media expert ;) ucieszy sie bankowo. to samo Ci polecam, jak Ci zalega konsola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dacie regulamin tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfel lub pudełko na zegarki, które może być też na inne drobiazgi, które dostał (naszyjnik, spinki do mankietów itp). Ostatnio sama kupiłam na stronie tchibo ładne drewniane pudełko z czarnym welurowym wnętrzem. Był bardzo zadowolony bo wiecznie gdzieś te zegarki albo pod monitorem trzymał albo luzem w szafie a później chodził i szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×