Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andziulka97

Prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
portfel lub pudelko drewniane wyscielane welurem na zegarki to mysle dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym prezentem dla każdego mężczyzny są gadżety do jego samochodu. Polecam wam zajrzeć na stronę www.odjazdowenaklejki.pl Znajdziecie tam naklejki na samochody, breloki do kluczyków i inne gadżety do samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niedługo będziemy mogły ubrać swoich facetów w sklepie multu.pl Czekam z niecierpliwością na nową odsłonę strony! Do tej pory obuwie, które zamawiałam dla siebie i mamy, zawsze było dobrej jakości i na dodatek w rewelacyjnej cenie, dlatego czekam na ubrania damskie jak (informują, że niedługo pojawią się wraz z nową odsłoną strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek chmura
Dla faceta? Ja najbardziej chyba bym się cieszył z jakiegoś fajnego zegarka :) A jak szukasz niedrogiego sklepu to proszę, tutaj często można znaleźć fajne promocje - https://e-zegarek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w czym się lubuje :D nie dawaj mu tylko nic oklepanego jak perfumy, dodatki do ubioru itd. Jak lubi coś z samochodami to pomyśl i daj coś z tym zwiazane. Mi Tomek zawsze mówi co chce to później mu daje coś o czym wspominał :P taki mi się trafił ideał! ha. Ja mu ostatnio sprezentowałam w parze z prezentem dla mnie słuchawki bezprzewodowe do biegania z BMLa bo zaczeliśmy biegać. Ale tylko z muzyką potrafimy, razem niestety nie możemy sięzgrać na bieganie... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam prezent dla nas obojga - żel plemnikobójczy Contragel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio też szukałam odpowiedniego prezentu, dopiero na www.Bravis.pl znalazłam. Warto tam zajrzeć, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toona00
Mój uwielbia koszule więc poszperałam w necie, bo nie chciałam takiej zwykłej kupić. Znalazłam oldschoolowe na modimoda.pl i kupiłam aż 3 bo nie mogłam się zdecydować a cena była śmiesznie niska. Był mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxsara23
Ja tradycyjnie przeważnie zawsze kupuję coś co się przyda facetowi czy to koszula, buty. Ostatnio kupiłam na e-zegarek.pl zegarek elegancki bo już stary nie nadawał się do noszenia. Akurat trafiłam na mega promocje także udało się troszkę taniej kupić zegarek korsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika561
To prawda z tym zegarkiem, dużo facetów ostatnio nosi zegarki, te hillfigera są bardzo ładne i nawet niedrogie jak na taką markę. Z e-zegarek miałam już okazję zamawiać raz zegarek dla siebie (z Daniela Wellingtona) , na prezent dla mężczyzny powinno się tam też cos dobrego znaleźć, wybór spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaa12
Wydaje mi się że zegarek byłby takim idealnym prezentem dla mężczyzny zerknij sobie na e-zegarek.pl moja koleżanka kiedyś tam kupowała zegarek dla narzeczonego na urodziny, podobno bardzo dobrą jakość mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii45
Ale jak już zegarek to jakiś elegancki, z nutką nowoczesności. Ostatnio mój brat dostał od dziewczyny zegarek Korsa świetny jakościowo, i wizualnie również prezentuje się idealnie na jego ręce. Na e-zegarek.pl z tego co widziałam jest spory wybór zegarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliście tą promkę na media expert ? z wymianą xbox 360 na nowy xbox one x moim zdaniem to mega okazja i fajny prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz inspiracji co do prezentu wejdź na https://co-na-prezent.pl/. Polecają tam konkretne produkty zależnie od wieku, plci, zainteresowań, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mysle ze facet ucieszylby sie z wymiany starego x box 360 na nowy x box one x :D i jeszcze do tego fifa 19 za 1zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mu kupiła jakieś wygodne spodnie jeansowe w typie modelu: Garcia (wygodne nogawki, regularny stan). Możesz poszukać je np.na https://allegro.pl/kategoria/moda?string=jeansy%20m%C4%99skie%20garcia&description=1&order=m&bmatch=baseline-var-fas-1-0-0725 Oczywiście nie musisz ograniczać się do allegro są inne platformy pokazujące współczesną modę męską w sam raz na takie okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest zapalonym kierowcą quadów i wszelkiej maści skuterów więc jak jest okazja to zawsze kupuję mu jakiś prezent w www.sklepbrp.pl przynajmniej zawsze mam pewność że będzie zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wlasnie tez wymienilismy wspolnie starego xboxa 360 na nowego xboxa one w media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×