Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mati701

Obcierające buty

Polecane posty

Gość mati701

Witam serdecznie, Kupiłem po raz setny już chyba kolejną parę butów, które po raz setny już mnie obcierają. Postanowiłem kupić tym razem wkładki, w sklepie obuwniczym, ale nie wiele to pomogło. Czy znacie jakieś inne sposoby na uwierające buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli uważasz, że problem nie jest jednorazowy to może powinieneś sprawdzić czy nie jest to "wina" stóp. Warto może byłoby przejść się do specjalisty i to sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekCzkropka
albo idź do gabinetu podologicznego może... ze wszystkimi problemami do eksperta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładaj przez kilka dni grubą skarpetkę i chodź w tych butach lub spróbuj rozbić je młotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert ds podologii
W przypadku bolących stóp, czy obcierających butów należy zmienić obuwie na wygodniejsze i jak najszybciej skonsultować się z podologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verar
Ja miałam kiedyś problem ze stopami, dlatego okazało się, że muszę wybrać się do podologa. Jeśli chodzi o Wrocław (?) to mogę stanowczo polecić Ci ten gabinet pod adresem Świdnicka 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również polecono tego podologa na świdnickiej we Wrocławiu. Wydaje mi się, że moje problemy z kolanami"idą" od stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgee100
Ale ten Podolog na Świdnickiej... Czy on nie mieści się pod numerem 46?? Widziałem w gazecie gdzieś coś ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, wybierz się najlepiej jak najszybciej do specjalisty by to zobaczył. Zwłaszcza, że wiesz już że na tej Świdnickiej znajdziesz polecanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoksa
Gdzie dokładnie mogę znaleźć tego podologa na ul. Świdnickiej? Szukam w google i znaleźć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul. Świdnicka 46- Mega Med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buciki dla dzieci w tym "mega med" też można kupić? Jakieś ładne... nie byle jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Buciki dla dzieci w tym "mega med" też można kupić? Jakieś ładne... nie byle jakie" Można... bardzo fajne... ładne i przede wszystkim korygujące postawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesss523
Ja dzięki pomocy specjalisty - pana Maksymiliana ze Zdrowych Stóp - dopasowałam wkładki odpowiednie dla moich stóp i powiem, że różnica jest ogromna! Nie ma porównania, wygodnie i bez bólu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka_01
Najlepiej zainwestować w porządne obuwie. Wiem, ze łatwo się mówi bo sama mam problem z wiecznymi obtarciami ale przetestowałam jakiś czas temu buty od acropedico i teraz się ich stale trzymam. Nie obcierają. Mają wygodny elastyczny materiał, który oddycha przy wysokich temperaturach i nie robi zdymek, no i genialną wkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×