Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w waszej bliskiej rodzinie dubluja się jakieś imiona?

Polecane posty

Gość gość

Daliśmy synowi imie po moim bracie(z czegk on sam jest dumny,został też jego chrzestnym). Niektórzy się dziwili ze po co dwóch w rodzinie o tym samym imieniu. Teraz w drugiej ciąży tez podobają mi się imiona które są już w rodzinie.. ale nosza je osoby jedno czy dwa pokolenia starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, np imiona po dziadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 5 letniego synka Juliana i 5 miesięczna córcię Kornelię a moja świetna siostra (ironia) 3 letniego syna i 2 tygodniowa córkę o tych samych imionach i dla mnie to świństwo z jej strony. Teraz nasi rodzice maja dwóch Julianow i dwie Kornelię od dwóch córek :-O. Dodam ze synek ma imię po zmarłym bracie męża a moja córcia po mojej najlepszej przyjaciółce ( chrzestnej córci ).A moja siostra to zwykła ściagara i mam do niej o to żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 to jest chamstwo bo to są dzieci tego samego pokolenia, z niewielką różnica wieku wiec ja bym była zła w tej sytuacji . Czy twoim rodzicom to nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamstwo to mało powiedziane :O. Przeszkadza nam wszystkim oprócz mojej siostry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że nikt idiotce nie wybił z głowy tego durnego pomyslu. A pytaliscie dlaczego tak bezczelnie od was zgapila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mój syn nosi imię męża a mój brat naszego taty. Nigdy nie podobało mi się dublowanie imion z ojca na syna, ale nie doszliśmy z mężem do porozumienia odnośnie imion które się nam podobały i w końcu stwierdziłam, że w takim razie niech syn nosi imię męża -jest uniwersalne, ponadczasowe i nie żałujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.40 nie wierze, ze po swiecie chodzą aż takie idiotki, jak Twoja siostra, serio nie mieści mi się to w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybijaliśmy wszyscy łącznie z jej facetem. Ona stwierdziła ze mamy dobry gust. Powiem szczerze tez,ze to typ osoby która niestety nic w życiu nie osiągnęła ( skończyła edukacje na zawodówce),gdzie naprawdę rodzice sie dwoili i troili żeby gowniara do szkoły chodziła,namawiali na szkole średnia ale gdzie tam. Teraz ja mam dzieci,męża,prace która daje mi dobry dochód,swoje mieszkanie (praca pare lat za granica- z mężem ),znam biegle dwa języki obce,a ona to taka.. zwykła. Przykro mi to pisać ale poza dziećmi to ona nic nie ma. Facet zostawił ja jak zaszła w druga ciąże,nie pracuje,siedzi w domu i żyje z zasiłków. Rodzice powiedzieli ze nie pomogą,bo mogła mieć wszystko a na własna prośbę nie ma nic. Teraz tez ostatnio z mężem kupiliśmy sobie samochód za spora kase,siostra stwierdziła ze " No na biednych nie trafiło,mogłabyś mi chociaż na prawko dać " a co to ja jestem? Rodzice mi bardzo dużo w życiu pomogli,teraz ja pomagam im ale zdrowej ,leniwej gówniarze nie zamierzam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'moglabys dac' :O powiedz jej, z ejuz jej dajesz, jak i reszta ciezko pracujacych ludzi, bo te pieniadze od panstwa nie sa od polityka z PISu tylko wlasnie od ciebie i inych pracujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem,co ta dziewczyna ma w głowie,czasami sie zastanawiamy z rodzicami czy serio jej gdzieś na porodówce nie podmienili :D. Ona sie zachowuje jak my byśmy MUSIELI jej coś dać,kupić,bo my mamy,a ona nie. Kurrrr za robotę!Nam z nieba nie naleciało i nadal nie leci,niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×