Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Może wy wiecie co to jest?!

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam ostatnio duże problemy z moimi miejscami intymnymi. Na początek tylko wspomnę, że współczuję od 1.5 roku, mam średnio regularne miesiączki i nigdy nie miałam żadnych infekcji, jeśli chodzi o współżycie to ostatnio jest to mniej więcej 1-2 razy na miesiąc czyli nie jest to od żadnych otarć czy czegoś tego typu, nie stosuje tabletek antykoncepcyjnych, używamy prezerwatyw. Więc jakieś 2 tyg temu zaczęły mnie pięć i swędzieć mniejsze wargi sromowe i zauważyłam na nich parę czerwonych małych chrostek, nie miały nic białego w środku nie były to zmiany ropne. Okropnie piekło nie mogłam się na niczym skupić, miałam baaardzo dużo białego śluzu o konsystencji kremu dosłownie ale nie miał on brzydkiego zapachu poprostu było go dużo, następne dwa dni śluz stał się żółty lekko ale też nie zmienił zapachu. Po tygodniu to ustało. Dziś lekko bolaly mnie wargi sromowe mniejsze pierwszy raz od ponad miesiąca kochałam się a raczej próbowałam się kochać że swoim chłopakiem lecz ból był nie do zniesienia więc przestaliśmy. Okazało się że mam tak bardzo spuchnięte wargi że nie mogę dosłownie siedzieć są bardzo bardzo spuchnięte i pieką. Dodam że nie mogę na razie isc do ginekologa gdyż nie mam pieniędzy a najbliższy termin jest dopiero na styczeń, proszę powiedzcie co to może być bardzo mnie to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kochasia to niech sie dołoży do takich spraw.Lepiej wykombinuj te kase na gina bo w styczniu moze byc za pózno.Moze cie zarazil czyms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam ' kochasia' tylko chlopaka z którym jestem 3 lata. Napisałam, że kochamy się w prezerwatywie to po pierwsze, po drugie jestem jego jedyną i pierwsza kobieta z którą to robi więc to nie wchodzi w grę. Zresztą nie uważam żeby to było od seksu skoro wyraźnie napisałam jak często to robimy, więc twoja odpowiedź była totalnie nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez lekarza sie nie obejdzie , jak nie masz kasy to niech chopak ci da pieniadze na lekarza , a nie tylko fiuta pcha , oczekujesz ze ktos na forum postawi ci diagnoze i wyleczy ? powinien cie zbadac lekarz i przepisac leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum nikt cię nie zdiagnozuje a poza tym domowe sposoby na poważną infekcję nie pomogą! Tylko lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zawsze tak-facet korzysta o kobieta cierpi-na infekcje, raki szyjki macicy, niechciane ciaze, chciane ciaze a potem brak zupelnej pomocy w opiece nad dzieckiem lub przeciwnie-dowiaduje sie ze jest tylko dodatkiem do dziecka, chwile przyjemnosci i porzucenie-bo kobieta sie zakochuje a facet jedynie oproznia torby Moja rada-nie masz kasy na gyna-przystopuj z seksem.czemu masz cierpiec a facetowi to wisi i powiewa.jakby sie okazalo ze masz raka (teoretycznie,to pewnie jakas grzybica) to by zwiewal w podskokach.na razie mozesz poszukac w aptece jakiejsc masci na te sprawy i robic nasiadowki z ziol, np wagosanu.podkreslam ze z tym rakiem to teoretycznie-jakakolwiek by inna choroba powazna nie byla-zostawilby cie.ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×