Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
ty słonino z nogami jak beczki,kto chciałby cie pieścić?aż sie porzygałem na samą myśl :-O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wlazł na słoninę? I ile mu zapłacili, żeby z tym czymś tworzył rodzinę na odległość? Niemieckie dzifki też muszą zarobić :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
In a skąd wiesz ? hahah :D No ok. W piątek będzie ciężko, ale za to sobota, ale za to sobota, sobota będzie dla nas ;) https://youtu.be/K_IH4ec0yKg :D W sobotę po robocie idę potańczyć. :) Ma być fajnie i specjalnie imam zamiar wypić za dużo ;) i pożyczyć sobie stojaczek z napisem rezerwacja vip ;) :D Słodka ? Mam napisać coś do tego gaawna, które nie wie kiedy kobieta jest najpiękniejsza, czy sobie darować jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Uprzejmie donoszę, że koncert LP nie odbędzie się na Zamku. Ponieważ zabiła ich ilość chętnych został przeniesiony na godzinę dwudziestą do hali nr 2 MTP :) na Głogowską 14 LP po raz 21 ;) i idę prasować :O ;) https://youtu.be/wDjeBNv6ip0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
jeszcze pchnę raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowianko pozdrawiam i dużo zdrówka dla Ciebie i brzuszka. xxxxxx Jesteście podłe tchorzliwe świnie pisząc tak do Slowianki. Zrobiła wam coś kmioty p***********e ze tak obrazacie ? Żal mi takich pooyebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciel In Spe to kondon :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie przeceniasz leszczyka spe jest jeszcze prostszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry bardzo 🖐️Urodziny Dziadka Mroza dziś są :pTa hala nie nadaje się do takich koncertówbyłem tam niedawno na Kulcieno i Świetlicy nie mamoim zdaniem to hóóyowo. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
died maroz ma urodziny? :D:D:D qźwa.. postaram się zapamiętać, ale na wszelki wypadek przypomnij mi w przyszłym roku :D inu dzień dobry :) wszystkim dzieciom ;) https://www.youtube.com/watch?v=1wyxscLilc8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc Frida ty kóótasie złamany 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Królewnę Śnieżkę zakuto w dybyb w parku pijana na ławce spaławłaśnie dziś :(i akustyka tam jak w kurniku. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMarta wyperdalaj stąd 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś zrob to sama:)))) a jezeli jestes mezczyzna to zrob to sam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ale w sumie masz racje :)) juz to robie:)) i tak wielkie G tAKIE jak ty tutaj jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne teksty.. świetne. coraz lepiej. nie dziwię się michaiłowi z miasta, że ogarnia go nostalgia za dawnymi kawiarnianymi rozmowami. niczym dziadek, kawalerski wieczór, tak on wspomina grubą. powiedziałabym, perwersyjnie gruba była :) no cóż.. było minęło. życie toczy się dalej. jedynie czasem, z niekończącej się głębi kawiarnianego archiwum wypływa jakiś staroć a w nim możemy przeczytać.. "Zawsze można znaleźć człowieka wokół siebie, któremu warto podarować kilka swoich cennych, a wartościowych dla niego chwil. Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca. samotność bardzo okrutna jest ,wdziera sie niespodziewanie i niszczy zywy organizm. Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy" gdzie te czasy?.. tylko w archiwum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zawsze znajdę milionera co przerzuci węgiel mi" T.W. więc Free nie przejmuj sięsą baby grube, wielkanocne, wredne i porządne...hehei dużo innych. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie baby dzielą się na chude wielkanocne (jak gospodyni oszczędna) i grube wielkanocne (jak szczodra). skąd wziąłeś te wredne, albo porządne.. myśląc chude-wredne, grube-porządne.. w takim wypadku mogę się z tobą zgodzić. na karuzeli wszystkie kobietki są porządne :D jeśli chodzi o przerzucanie węglaaaa.. to jakby już poza mną :) zawsze znajdę milionera co śniadanie poda mi.. ooooooo.. i o to chodzi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do widzeniawieczorem w Toruniu jutro Dżem ale nie na śniadanie 🖐️no i o to chodzitaki jest świat, takim Go stworzył Pan i tak, tak, kobiety | niestetywredne wziąłem stąd Free, przecież wiesz o tymśniadanie to i ja czasem robię do łózkanie jestem milioneremale zawieram w ten sposób przymierze jak Pan ze światembo wiadomo że kobieta najedzona chętniej obciąga i wypina tyłek niż głodna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaił Pravda
Piątek, piąteczek piątunio.. ; ) a Wy w drugiej lidze, wstyd :P Tak, tak wiem. Wstyd to, kraść i z d**y spaść. Dobry wieczór :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję się bez bicia. Takie pisanie od święta, to nie pisanie. :O Nie można niczego ogarnąć. :D Przynajmniej w piętnaście minut, takie tu walą tłumy. :P W końcu to Karuzela i każdy ma prawo się zakręcić. :D Martwią mnie "napady" na Panią Słowiankę. :( Rzutem okiem widzę że jest dla kogoś obiektem zainteresowania, ale Ona sama ma już tego dosyć. Może tak dla odmiany, ktoś spróbował by Ją trochę rozpieścić. Chyba nie zapomnieliście jak się to robi i nie zwalajcie zaraz na Kafe, że wam szambo z mózgów robi i przestajecie być ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dz. Dobry Pani Słowianko:) Jest pani bardzo milutką osóbką. Bardzo miło się Panią podczytuje. Jest Pani osobą wrażliwą i o dużym poczuciu humoru. Już :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby co to Pani również Pani Niestała Czytaczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Nieaniołku, Pani również. I Ty Martusiu też :classic_cool: Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2016.11.16 "Jej nogi kończą się w miejscu..." x Głowę za to ma na swoim miejscu. A mi swojej nie było by szkoda stracić dla takiej osoby. :) Zgłupieć przy Vi, to niemożliwe, sama nie pozwala ;) Takich jeźdźców bez głowy nie traktuje poważnie, dlatego zawsze jak wymienialiśmy posty, sprawdzałem, czy mam zapięty rozporek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr, to Ty nie masz głowy w rozporku!!?? :classic_cool:[takie gały]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×