Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Dajmiary na Kasie myci tu wszystko załatwimy nowiutki nic sie nie martw. Padnie ci do stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Wawa wcale nie tak daleko" x Ale Rzym już bardziej. Nieważne. Nasze drogi się rozeszły. :( I to ja spieṛdoliłem . Byłem za bardzo szczery i wspomniałem o swojej przyjaciółce. Ja albo ona . To było proste pytanie,ez nerwów, czy innych niepotrzebnych uniesień Czekała przez długie trzy sekundy zanim Jej oczy już na zawsze dla mnie zgasły. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bingo gość ;) dopiero czas pokazuje, ile kto jest wart:) jeśli już taka odległość zabija związek to po co się przy nim upierac? :-O co ja mam powiedzieć? :) to takie niewidzialne Coś albo jest albo go nie ma:-O jeśli jest to nieważne, gdzie nas rzuci, bo łączy znacznie więcej niż dzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "A ile sie znaliście" x To nie ma znaczenia, ale twoja teoria o indywidualizacji jest jak najbardziej na miejscu. Powinienem je zmieniać jak skarpetki, może wtedy poczułbym się lepiej. Nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Słowianko {kwiatek] No miałem posta, ale... Teraz się zacięło :O I jak tu pisać? Przecież tu można się tylko wkụrwiać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie to robi nowiutki 🌼♡dla pani slowianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy reka ci sie zatrzęsła i inie trafiłeś w odpowiedni guziczek. A tak swoją drogą to co ty robisz tą ręką, ze tak ci sie trzesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wracając do Kasi. Tego 🌻u jest pół światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piẹrdolę, co za złośliwość rzeczy martwych. :O A chciałem obsypać Cię kwiatami :) x Kręcą tu jakiś nowy film? Chętnie się zatrudnię. Jestem doskonałym statystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś [20:03 "reka ci sie zatrzęsła" x Ale wy macie oko . :D Jak kichnę też któraś z pomarańczy to odnotuje? ehhehhe Dziękuję za pomoc :) z kwiatkami ;) Właśnie takie powinny być a nie moje. :O :( Na szczęście to Pani Słowianka i jakoś się wybielę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo chce mi się wierzyć w taką przyjaźń, bo wcześniej czy później jedna ze stron bardziej się angażuje :( mówią też, że nie ma miłości bez zazdrości;) chyba jakaś rozsądna ilość zazdrości jest zdrowa:) nie wypowiem się więcej, nigdy nikomu nie kazalam wybierać:-O nie wiemy, jak musiało jej to ciazyc :-O rozdział zamknięty a od tamtej pory nie napisałeś nic więcej😭 przecież nie zamknę Cie na klucz i nie zmusze :( sam wiesz najlepiej, czy tak jest Ci dobrze czy jednak głęboko w sercu czujesz, że chciałbyś inaczej:-O Pamiętam, że kiedy miałam 14 lat powiedziałam do babci"zawsze chcę być sama":-O oczywiście przyczyna takiego myślenia była inna, ona jeszcze nie wiedziala, co się dzieje i powiedziała wtedy"razem jest łatwiej i lepiej, jeszcze zmienisz zdanie":) mam nadzieję, że Ty też zmienisz:) skończyłam, przemyśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Piszczu vs Lewy - Ein zu Null ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Właśnie go sobie masuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Słowiana pomasować Ci łechtę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Dopiero w drugiej połowie włączyłem bo nie wiedziałem że grają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba otrzec lzy i do przodu:)))MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Martha
czlowiek jak musi kazda wysokosc przeskoczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto nie pieprzy, ten robi śniadanie i podaje do łóżka ;) :D x A Wy nic, tylko o piłce nożnej. :P Płock, Ty już aby nie przesadzasz z tym masowaniem? W końcu go sobie urwiesz. I jak wtedy do Ciebie się zwracać? Nie będziesz miał pauki, tzpipa też Ci nagle nie wyrośnie... będziesz człowiekiem zagadką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   M
dzisiaj wielka niedziela nie ma jedzenia:D MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  MMartha
dzieki mami:) milej i spokojnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allllllllllllleee wieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Odnośnie tego masowania to chciałeś zabrzmieć zabawnie, a wyszło żałośnie. Na szczęście nie będę się zniżać do Twojego poziomu i cytować tekstów Twojego podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wkoncu Kasia mieszka w Wawie czy Rzymie?? I czy w ogole istnieje czy to tylko wytwor twojej wyobrażni, bo aż dziw bierze że tyle lat i Ty nie mozesz sie pozbierac a NIKT nie jest Niezastąpiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy a masz kontakt z tą Anką z przed lat? Fajna agentka z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o so choci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×