Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Masz racje Czyraczko wy/pi/erdalaj PIŁAS! NiE PISZ!!! Już i tak rozwaliłaś KAruzele swoim linkowym spamem, nikt tu nie zaglada, bo normalnie pogadac się nie da. Zadowolona jesteś z siebie pijaczko skrobaczko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć NCpogoda dziś fajna, więc bywaj ciepło i słonecznie 👄 i też w koronkach. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham Cię bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Niestała, właśnie go sobie masuje i myśle o Tobie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Oglądacie? Coś Legia nie ma szczęścia do tej edycji Ligi Mistrzów. :( Szkoda, :( bo to nie jest słaby zespół. Mój ukochany klub roznieśli by w pył, ale w swojej skali pnie się do góry. Czy oby na pewno? Piłkarze to nie lojalni kibice. Mają w głowie swoje kariery i przejdą tam gdzie ktoś więcej płaci, gdzie trafią do szerszej publiczności. Zostaną zauważeni przez selekcjonera reprezentacji narodowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Jak można oglądać ten mecz i widzieć tylko jedną bramkę? :D My dzisiaj po karnych szczęśliwie wygrywamy. Dziwne rzeczy się dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dobra:-O przyznaję, oglądałam, bo nie miałam już siły przenieść czterech liter do innego pomieszczenia :-O ale słabo mnie to obchodzi, choć ostatnia koszulka Legii kosztowała mnie słono:-O ;) Żule powiadasz In?:) i tutaj chyba napiszę coś więcej:-O nie potrafilabym zaproponować im tego za piwo :-O za bardzo lubię tych chłopaków:) za dobrze wiem, jak płacą dziś przeważnie za swoją wrażliwość lub niezaradnosc rodziców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem cztery Płock i to mi wystarczyło. Już wiedziałem że to skończy się "hokejowym" wynikiem a grą w piłkę nożną. To co widziałem od gry Legii oczy nie bolały. Może później, ale już mi się odechciało to oglądać. Pocieszam się wynikami reprezentacji Polski, moim ŁKS,em i tym że klubowa drużyna z naszego kraju grała w Lidze Mistrzów. Jak spadać to z królewny a nie wiecznie kopać piłkę o mur. Byliśmy i uczymy się od najlepszych. :) Wystarczy wyciągnąć odpowiednie wnioski a będziemy cieszyć się również sukcesami naszych klubowych reprezentantów. Legoa to zimny prysznic, ale piłka nadal w grze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Jaki ku.uzwa gość?:-O kontynuując :) jestem takim ku.urewskim typem, co to nikt nie zrobi tego lepiej ode mnie:-O poza tym uwielbiam się zajechac prawie na śmierć :-P czuć to cholerne fizyczne zmęczenie, nawet płakać ze zmęczenia pod prysznicem :-O tak już mam;) dla mnie jesień skończyła się dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciagnac w zaułek i wyróóchac? :-O nie napiszę że to moje marzenie :-O to raczej Wy lubicie potraktować nas chociaż czasami jak przedmioty, jak dmuchane lale, w które można głęboko, do bólu i bez opamiętania :-O otrzezwienie przychodzi dopiero ze spermą, ale to już za późno :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Wiem, ale doba mi się nie chce rozciągać kuźwa. Jak brzuszek ? Wiesz, że urodzisz pracoholika ? Albo jakiegoś długodystansowca ? Kobieto zaraz rodzisz a zapierdzielasz jak mały KAziu ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka ? Nie czytaj zberezeństw Ina, bo nawet jeśli jest w tym źdźbło prawdy, to zapewniam że źdźbło ;) Fajny film widziałam dzisiaj za to. Znaczy, nie dla ciężarnych w sumie. I byłam na saunie i przepłynęłam prawie dwa kilosy. I nic nie gotuję. Mam karkówkę na trzy dni ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no nie wiem Pani Słowianko, nie wiem kto, ani jak to zrobi, bo jeszcze z takim "kuṛewskim typem" nie spotkałem a Ty najwyraźniej coś sobie wmawiasz. :( Może tak dla odmiany napisałbyś o swoich wyjątkowych, dobrych cechach. O ile forum Cię jeszcze tak nie zniszczyło. Mogę zacząć, jeśli czujesz się onieśmielona i zdezorientowana ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Panowie, ja Was przepraszam, ale nie kopię ani nie oglądam, więc nie pogadam na ten temat. :( Jeśli będziecie mieli okazję to obejrzyjcie "Jestem mordercą". Poszłam zobaczyć co zrobi z rolą Arek Jakubik, bo ostatnimi czasy, każdą propozycję jaką dostaje, wykorzystuje w dwustu procentach i nie zawiodłam się. Tak Jakubikiem jak filmem. Co mam powiedzieć, bez spojlerowania ? Idźcie do kina. :) Idźcie bo warto chodzić na polskie filmy, to po pierwsze, po drugie to jeden z najlepszych, zaraz po Wołyniu, polski film tego roku. A Haniszewski ? Haniszewski jeszcze nam pokaże. :) O muzyce zapomniałam. Świetna. :) I emocje, które wzbudza historia opowiedziana w filmie też prawdziwe. Ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
O Slodkiej Nowy chcesz pisać ? Ja bym Ci radziła być delikatnym, bo hormony, zmęczenie i inne takie ;) A tak w ogóle to pewnie poszła spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się działo wcześniej? "Zaciągnąć z zaułek i wyṛuchać" Pani Słowianka nie przebiera w słowach, chyba że czuje się sprowokowana. Prędzej czy później intruz sam się ujawni. Zgaduję, że to znowu koleś od "garnków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co przepraszać Niestała. ;) Trudno o Nich napisać "chłopaki", bo włosy dawno im powypadały, hehhe, ale chętnie wracają do korzeni. :) To nie będą siuśki z balladowego "Czarnego albumu" Tylko motzne granie rodem z "Kilem all", to osobiście tęsknię za "Master of puppets". Nie mniej są, grają, nadal nadają, prawie tak ja na tym forum hehhe... ♫♪https://www.youtube.com/watch?v=uhBHL3v4d3I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mój ruch ? Prosz https://youtu.be/Chr2Hg5qNl4 I nic nie komentuję więcej. :O Słodka ? Chcę medal ;) Chcę Pawełka do pobujania jak już go wyprodukujesz w końcu ;) Dobrej nocy Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już staram się chodzić na paluszkach, Niestała. Ale też nie wygłupiajmy się, to co już od siebie nie mogę czegoś napisać, bo sobie coś źle zinterpretuje, czy Jej za głośno. :O. Jak Jej źle, to nie niech o tym napisze. Jestem cywilizowany. Trafia do mnie wszystko i potrafię to w odpowiedni sposób zweryfikować. Włos Jej z głowy nie spadnie z mojego powodu. Co najwyżej, jakieś damsko męskie przepychanki, które kończą się Niestała. Już wiesz czym ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szach mat Niestała. No z Pearl Jam, to już wdepnęłaś w gniazdo os. :P Nie uda mi się tego przegrać. Za dużo wspomnień, które obudziłaś. Miłych wspomnień. Wygrałaś. Znowu zostałem sam, ale od czego są oazy. Jeden z najpiękniejszych głosów na świecie, jak znacie język fiński, to będziecie bogatsi o zrozumienie tekstu. ;) ♫♪https://www.youtube.com/watch?v=w7jkJjCbens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz wytłumacz, co znaczy "przegrać" jakiemuś cuzoziemncowi. Jak Polak tego może nie zrozumieć. ;) Właściwie pisząc, to dała mi muzyczny wycisk i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlam kurde:( trudno się przyznać, ale tak jest:( wszystko zrobię lepiej i szybciej :( jeśli mam strasznie dużo na głowie, nie mam siły ani cierpliwości prosić po kilka razy:-O ale jeśli chcesz zalety to proszę bardzo:) zawsze chodzę spać umyta i każdego dnia zmieniam majtki:-P :D a tak bardziej poważnie bardzo mi zależy, żeby wciąż się działo coś dobrego, co zmienia nas, dom, co zabija monotonie, jest niespodzianką, jest zaskoczeniem :) pewnie dlatego słyszę tyle razy bez powodu "kocham Cię" :) usłyszeć to z ust tylu facetów to miód na serce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Rodowity a possiesz mi kutąga? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś zwalniam :) strasznie mocno chcę te święta spędzić jeszcze w domu:-O w ogóle dociagnac do 7 stycznia bo tak Odsłucham na wycieczce, co tam wrzuciliscie :) chcecie bombki- maluszki? Znaczy takie malutkie fiaciki? ;) A może piłkę nożną? Może ptaszka Niestala?:-P :D coś tam przywiozę :) dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×