Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Krzysiek zaczyna rwac na silnego supermana i wylapywanie smutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie Jacek zszokował Tego bym się po nim nie spodziewał następna sesja w Playboyu Biedny chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawny kolega Michała z drużyny piłkarskiej o pseudonimie Gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek niestety jest baranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie podoba mi sie Twoja wyniosłość która objawia sie szkoda że tylko czasami. Widzisz jak Twój smutek wyłapałem i no pewnie, że to jest naturalny odruсh. Po co sie troszczysz o mnie wspominając abym nie ujawniał mechanizmów. Dam se rade. Jestem silniejszy od Ciebie tak naprawde wbrew pozorom, bo tylko udaje ofiare. :D:D:D:D:D:D:D:D Krzysiek zawsze ma plan, wie co robi, i czyta w ludziach jak w otwartych ksiegach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prtl:-P Przecież czytaczka ma sporo ponad 40 lat, no bez jaj. Już nie masz za kogo się brać tylko kobietę w wieku bez mała swojej matki?:-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wozku sie nie wybrzydza. Trzeba poswiecic w necie kilka lat na kreowanie sie na macho i pare oryginalnych jotpegow zawsze wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widuś nie ćpaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Ale was ta Czytaczka interesuje. :) I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze pisałem że to Królowa Śniegu, ale żeby zaraz "wyniosła". :O Litości, naprawdę tak odbieracie Niestałą? hehhe Chyba jesteście przewrażliwieni, albo macie jakieś kompleksy, które w końcu możecie na kogoś zrzucić. :O Najbardziej podoba mi się ten pomarańczowy chuj̣ek. Na oko widać że to człowieczek od "garnka" i zaczyna odwracać kota ogonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj "Nie obawiaj sie mnie, nie jestem szakalem ducha chciwym i okrutnym na wyżynach." x "Nie okazuj mi sympatii przy ogóle w trosce o ich psychike." x Żeby chociaż chleb z tego był. hehehe :D :D Post godny mistrza podstępu. ;) O moją nie musi się martwić, tak szybko nie mi nie pęka. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek panikujesz jak zwykle. Chyba nie obudzil sie w tobie pies ogrodnika. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki adorator Niestała, to żywe gọ́wno. :O Wy kobiety 😴 macie słabość do facetów zachowujących się niekonwencjonalnie. Ale do szczurów, to już przesada. :O :O :O Jacek grubo nawalił. Chyba tylko papież Go nie zjẹbał. Dalej jedzie pod swoim nickiem ze, tym razem ze świadomością już drobnego kozaczka. Jak zdobędzie Muszkę, zawstydzi wszystkich ;) Powodzenia Jacku. ;) Tylko tym razem konkretnie a nie po ścianach. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, myslisz sobie ze ktos chce zdobyc dojscie do karuzelowiczow poprzez Pania Niestala. Dzieje sie tak dlatego w twoim mozgu bo oceniasz wg. siebie. A wiec powinienes zluzowac gacie, bo wiekszosc rzeczy rozgrywa sie tylko w twojej łepetynie jak u osoby ze shizami. Piotrus naprawde nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "...w tobie pies ogrodnika." x Dmucham na zimne. Przez jakiegoś cymbała, który w końcu zdał sobie sprawę, że Niestała radzi sobie o niebo lepiej od niego i stała się osobą wręcz niezastąpioną, bo kto lepiej poprowadzi Karuzelę niż Ona? Zmienił retorykę. Wspomina dobre czasy, kiedy trzymali się za ręce. :) Znów stara się Ją wykorzystać, bo jest na dnie i zastrzyk pozytywnej energii od tej ponoć "smutnej" osoby by mu się przydał. Ja tylko nie chcę stracić Niestałej z Karuzeli. :) Właściwie to nikogo nie chcę stracić, bo co człowiek, to punkt myślenia, ale żeby nie było tu chaosu, potrzebne są tu właśnie takie osoby jak Niestała, Nieaniołek i Słodka Słowianka. :) Turbo atomówki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotrek. Niestala moglaby byc moja mama gdyby (wiadomo) wiec nie dorabiaj tutaj jakis schematow chorych ty glupcze stary. Juz nie raz z ja rozmawialem i da sie, tylko przez takich jak ty sa zgrzyty zupelenie niepotrzebnie jak twoje cisnienie nie tylko na tym topie. Przyjdzie kobieta, zagra, ja klikne, popatrze na jej mozg i co mi zrobisz. Nic zupelnie. Mam dni empatii ale dla ciebie to jest abstrakcja ty chamie nie zresocjalizowany i blednie socjalizowany. No dobra raczki bede trzymal przy sobie, choc duchem ow kobieta jest mloda. Juz lepiej z twoja psycha ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś -zachowujesz sie jak jakis tlusty i niski z kompleksami ochroniarz w jakis dyskoncie typu biedronka. To tylko twoja wyobraznia plata figle i widzisz lisy w kurniku, oraz wydaje ci sie ze "twoje" kokosze sa zagrozone. Wiecej dystansu i luzu piotrku. Po co az tak przezywasz to forum jak wjazd na swoj azyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "...ktos chce zdobyc dojscie do karuzelowiczow" x Ja nie wiem co w takim razie dzieje się w twojej głowie. To temat otwarty. Dla każdego i nie tylko ja to powtarzam. Masz pomysł na zakręcenie piszesz i tyle. Zabłyśniesz albo będziesz obgadany. Ty należysz do tych drugich. Niestety. :( I nie zdziw się że kiedyś i tutaj usłyszysz słowo w.y.p.i.e.ṛ.ḍ.a.l.a.j., bo będziesz już nie do zniesienia tetrykiem, któremu już nawet przeszkadza że Słońce świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" 08.12.2016 Nowy w mieście dodał/a post: gość dziś "...ktos chce zdobyc dojscie do karuzelowiczow" x Ja nie wiem co w takim razie dzieje się w twojej głowie. To temat otwarty. Dla każdego i nie tylko ja to powtarzam. Masz pomysł na zakręcenie piszesz i tyle. Zabłyśniesz albo będziesz obgadany. Ty należysz do..." x Ano temat otwarty i przypomnijmy nie twoj, wiec w jakim celu sapiesz kilka postow wyzej jakbys mial jakies uwagi. Wydaje mi sie, ze Pani Niestala jest na tyle asertywna aby nie sugerowac sie twoimi wytycznymi. A tymbardziej, ze zachowujesz sie niedojrzale i ty masz ponad 4 dyszki na karku. Ale jak sie siedzi u mamusi pod kloszem to jest sie mentalnym dzieciakiem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy gdzie twoje ostre pióro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "...tylko przez takich jak ty sa zgrzyty..." x Oczywiście wszystko moja wina. Ciesz się gołowąsie że masz na kogo zrzucać. W odróżnieniu od ciebie wszystko przyjmuję na klatę. Coś spieṛdolę, smród się będzie ciągnął, tak długo jak trzeba. 💤 Nie lubię takich gołowąsów, co kozakują jak coś się dzieje a spieṛdalają, jak wieje tu nudą. :O Tylko chcesz brać, bo ja jeszcze nie widziałem byś zakręcił się po swojemu. Tylko psioczysz i nic więcej. Mało tego w kwuṛwia cię to że ktoś puszcza, muzę, pisze o pieprzeniu się na sianie, jak ty jesz bułkę z serem, której nie potrafisz sobie nawet zrobić, tylko kupujesz, jak wszystko, ale Karuzela nie jest do kupienia. Jest bezcenna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotruś :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Właśnie że jestem szczupły i wyskoki I nie jestem żadnym ochroniarzem, sutenerem, czy alfonsem. :O I wyobraźnia nie płata mi figla, bo jak piszę o Rezydentkach, to najprawdziwsza prawda. Z Nimi zgubić, to jak znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich na jutrzejszą "nocną zmianę" ;) Jak zwykle po "zerówkach" ;) Dla zainteresowanych, nie ma kogoś takiego jak "Pani Niestała" :O :O Jest tylko Pani Słowianka i Panna Jones ;) A pro po tej drugiej, z tym mi się będzie kojarzyć ♪https://www.youtube.com/watch?v=E5PikJWheG4 Do przeczytania, Cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Noweusz dalej walczy z wiatrakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek, ale zdajesz sobie sprawe z tego, że tłumacząc mi sie nawet z rzeczy o które cie nie pytałem robisz mi mentalnie laske ? A teraz leć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam niestala czytaczke. Nikt takiego ciasta nie robi jak ona. Poza tym lubie gdy jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pietrek mame prąd wyłączyła ?? Boziu jak ty to forum traktujesz poważnie. Szok. Rezydentki to rezydentki tamto:D Chłopie weź sie ogarnij nieco bo masz 40 na karku i jedyny dorobek to forum kafeteria i karuzela. Można byc przywiązanym do miejsca ale 10 lat tkwić w martwym punkcie? Naprawdę jest mi ciebie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Skarbie 👄 Poproszę listę potrzeb :) z pustą ręką na parapetówę nie przyjedziemy ;) Fajnie się czyta, nie ma co. Jestem jakimś towarem przechodnim, czy jak ? :) Jutro nie dyżuruję, bo będę tańczyć do rana i pozbywać się negatywnych emocji. Dacie sobie radę beze mnie ? ;) Spokojnej nocy Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×