Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Ihahsga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś :):) jednak nie potrafisz wydobywac ludzkiego glosu:D tak myslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Protestuję Pani Słowianka wiele dla mnie znaczy w tym wirtualnym świecie. :) Zaznaczam wirtualnym, bo Ty autorko tego posta chciałabyś, by było jak w życiu. :) :O Zakochani wpadają sobie w ramiona i przez cztery lata słodko popierdują. Każdemu by się baterie wyczerpały po takich tekstach. :O A tak są wzloty i upadki. Ona jest dobra, ja jestem zły. ( Odwrotnej konfiguracji być nie może, bo Pani Słowianka nigdy nie nawala) No może uszczypliwie napisze, że bawię się swoją antenką od turystycznego radyjka, ale nie to już czytałem. ;) Jednym słowem nie chcę mieć w Niej wroga. :( Jeśli tak się stanie, to będę błagał każdego napotkanego usera o rozdeptanie mojej skromnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "nie bedzie komu mial dziekowac ze mu temat wspiera" x Jeśli ci się wydaje że to mój temat, to natychmiast musisz się ogarnąć i poczuć się jako jego współtwórca. Może jakaś odpowiedzialność zmusi cię w końcu do jakiś osobistych przemyśleń, jak to zrobiła twoja pomarańczowa koleżanka po fachu, ale wyraziła swoje zdanie i być może będzie o czym "gadać" a nie jak ty, wkładasz kij w szprychy, ludzie się przewracają, beczą i mają pretensje. :O Karuzela to jak do tej pory zadbane zbiegowisko o, które dba więcej niż jedna osoba. Pamiętajcie o tym. Sam to ja sobie mogę "antenkę" poprzestawiać ;) :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu :) 🖐️ Meble można przestawiać a Ty nie dajesz się przestawiać, układać, czy jak kuchnię zrobić na miarę. Przedmiotem nie jesteś, choć traktowana jesteś przedmiotowo. Smutne to zjawisko :( na, które próbuję znaleźć odpowiedź. Może jakbyś się zachowywała mniej schematycznie a postawiła na pewną siebie osobę, choć zakręconą, to były by brawa a nie buczenie. :( Do tego powiadają że jesteś Duchełłe A to nie najlepsza prasa. :O Myślę że indywidualnością się jakoś wybronisz i to bez niczyjej pomocy. Masz "fajny" zegarek. :) Ile ma melodyjek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A jak tam Twoja prasa Nowy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płock, nie śmiej się. Już mnie wkręcają w jakiś temat o dzifkach. Brukowe mameje załapią temat, to tylko czytać że Widmo to ja, błecheheheh Później życia nie starczy by to odkręcać. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy :)) przestan sie martwic ,tym co pomysla sobie inni ;)nie podazaj uklepana sciezka!:)powyzsze przyklady sa mocno przerysowane. ....warto sobie odpuscic!:)zamartwianie sie to strata czasu i mojej energii :))badz soba:) ,rob to co kochasz:)niestety nie masz kontroli nad ludzkimi myslami! ludziki zawsze cos moga wymyslec na twoj czy moj temat!:D nigdy nie zadowolisz wszystkich i nawet nie probuj tego robic.... Zyj wedlug zasady ,ktorej nauczylam sie od Larrego Wingeta: to co o mnie mysla i pisza to nie moja sprawa:) Takie to proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Właśnie go sobie masuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie zawsze maja jakies zdanie i moga je wykrzyczec prosto w "twarz":)nie masz na to wplywu!!!.Masz jednak wplyw na to ,jak zareagujesz na ich slowa :)) Swiat jest pelen cudownych ludzi .od ktorych mozna sie wiele nauczyc :)ale ....... jest tez pelen idiotow!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwię się tym Martuś ponieważ żyję, chcę żyć w społeczeństwie. To publiczne forum na, którym staram się sprzedać swoje racje z nadzieją że ktoś to kupi, lub myśli podobnie. Wtedy jest zdecydowanie raźniej. :) Nie wyobrażam sobie tu przyjść i tylko głupio się uśmiechać. :O Wmawiając sobie że życie jest piękne. :O Nie jest takie i każdy o tym wie. W życiu piękne są tylko chwile ♫♪https://www.youtube.com/watch?v=9a_t5O6SBpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eksponuj swoje mocne strony:) .... wszyscy mamy pewne cechy ,ktore sa nie do skopiowania:) To nasze historie, doswiadczenia , zainteresowania, dziwactwa i talenty tworza kazdego z nas niepowtarzalna jednostka . To jest cos , z czym powinnismy czuc sie komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mozesz zrobic to zarzadzac swoimi priorytetami, ale zeby nimi zarzadzac najpierw trzeba te priorytety miec :) :) Kto czytal? "liczy sie efekt!:) ten mial okazje zapoznac sie z czyms takim jak "Piramida wartosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pł dziś Tak też myślałem że to ty. Oryginalny Płock unika mnie jak ognia. Nie wiem czemu :P Chyba nie przez tyrkę, którą serwuję mu od jakiegoś czasu. Zapewne uznał plotek prawdziwość że jestem, chamem, ( jako pierwsze się pojawiło), później homoseksualistą i na koniec jak powyższe nie zadziałały, pedofilem :O Zostało im tylko wyzywanie mnie od mordercy. Czy moje tekst aż tak prowokują? A może to wy jesteście chorobliwie pieṛdolnięci. Ktoś napisał oczywiście z pomarańczy, że karma wraca. :O Za co? Że przetyrałem paru gości, że się podszywałem pod porzucone nicki, że pisałem co mi się nie podoba, że wpraszałem się tam gdzie mnie nie chciano, to ma być moja kara? Permanentne wyzwiska? Jak chcecie by zabolało, to namówcie Panią Słowiankę, by odwróciła się plecami. W sumie to zły pomysł, bo... :O nie pytając o zgodę ;) jeszcze czymś miłym by się dla mnie skończyło i myślę dla Niej, bo do biernych się raczej nie zalicza. Inaczej, by na mnie napluła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Może gdybyś mniej dosrywał ludziom to chcieliby to kupić, a tak sam jesteś sobie winien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, przyznaj się że lubisz się rzucać między wili. ;) Z kagankiem dobrej woli. :O Nie oświaty, bo żeby wstrząsnąć Karuzelą potrzeba prawdziwej osobowości. :D Kredosław, którego pozdrawiam i bywał częstym Gościem na Karuzeli jakoś nie przykuł Twej uwagi Martusiu a pierdział, za przeproszeniem tak jak Ty. Piękno, wspólne cele i ta romantyczna niepewność jutra. Filozofia i przemyślenia pełną gębą. Aż nie mogę uwierzyć, że to ja, ( zauważ ) wpłynąłem że się trochę rozpisałaś. Trochę strzeliłaś sobie kolano z Tą swoją filozofią, ale jak ktoś chce to zostanie uwiedziony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy to chvj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Przetyrali to Ciebie chłopaki pod zegarem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płock, przecież to nie ja piszę że masz wybielonego anusa i właśnie go sobie masujesz. Nawet nie mam okazji Ci "dopisać", bo zanim się tu pojawisz już psychicznie jesteś zniszczony :(. Prawie zapomniany Smof się pojawił. Myślałem że skoczymy sobie do gardeł a tu koleś wyparował. :O Czeka aż ktoś inny połamie mi ręce i będę musiał pisać stopami. Na przepisanie będę skazany a to krok by moją głową radośnie zagrał sobie z kolegami w piłkę. Chyba nożną, ale ze Smofem to nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Właśnie poruszam swoją skórą aż iskry idą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie ma zegara Płock. :) Mam nadzieję że rewanżowe derby Łodzi obejrzysz sobie już na nowym obiekcie. Ja, no cóż obejrzę relację w telewizji. Bo za duże ryzyko :O :O Takich jak ja z białą końcówką szalika nie wpuszczą o ile żywy dotarłbym pod stadion. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Czyli wydyganiec jesteś :D A nasi właśnie wywożą z Łazienkowskiej punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×