Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Piеrdolony wraca jak bumerang...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr, ale da sie zauważyć jak jesteś osłabiony. Nie masz już dość, nie męczy cie to ciągłe utrzymanie sie za wszelką cene na forum ? Tyle przyjemności na ciebie czeka tam po za tym miejscem przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to ze zdwojoną siłą. ;) Gdybyś miał głowę na karku a nie w dụpie, już dawno byłbym dla ciebie historią. A tak jestem drzazgą, której sobie nie wyciągniesz wypisując brednie na mój temat. To tak nie działa. Rozdeptujesz, albo popiskujesz. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zły Wilk
Właśnie masuje anusa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek to jest typ, ktory nawet nie ukrywa ze niszczy ci karuzele. Ale dla ciebie chyba musialby za kazdym razem podpisac sie numerem pesel zebys go zaczal widziec. No to juz twoj problem i ty sie bedziesz z nim uzeral :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, jeden lubi piwo drugi żyto. Ja lubię odpowiadać za to co piszę. Prawdę, bzdury, pomówienia, dlatego tak a nie inaczej zareagowałem, gdy pomylono mnie z Amstafem. Tak poznałem tę "bandę", ;) gotowych na wszelakie skandale. Ludzi pozytywnie zakręconych, którzy za nic mają sobie wasze pomarańczowe szczanie w pieluchy. Robili i będą robić to co uważają za słuszne. Nie każdemu się to spodoba, ale nie temu ma to służyć. Ma pokazywać za co tęsknimy, co lubimy, czy potrafimy się znaleźć w supermarkecie i kupić to co potrzebujemy a nie pierdoły, które nam wcisną kobiety przebrane za renifery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Resortowe dzieci z KOD,u planują coś na 13 grudnia. Czyżby też nie dano im oglądać Teleranka tak jak mi. ;) Populizm wychodzi z tych ludzi rękami i nogami, bo głowy mają głęboko w chmurach. :O Teraz marsze a jak pisałem o tym dniu trzy lata temu, później następnego, zlano ten dzień totalnie. :O Teraz nagle wielki dzień wolności. :O :O :O Ja nie wiem za czym oni są, ale z demokracją nie mają nic wspólnego. Polska skłócona, to dobra Polska. Myślę że po Partii Przyjaciół Piwa nauczyliśmy od tego czasu trochę politycznej odpowiedzialności a nie nadal satyrycy będą startować na prezydenta. :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ja perdolę jakie renifery ? :O ;) I nie bandę, na litość boską. :D Nowy wszystko Ci się kićka, ale w jednym masz rację, przynajmniej w moim przypadku, w końcu za innych mówić nie mogę. Czas to powiedzieć. Jestem kim jestem i nie jestem przeciętna. :) Piszę tu, bo to mnie odstresowuje i bawi w sumie. Niestety czasu mam niewiele, zwłaszcza w pewnych okresach, więc nie odpadam, ani nie wymiękam, ani nie skaczę, chyba że w parku trampolin :P i mam w głębokim poszanowaniu nieżyczliwe komentarze. Nie ma mnie ? To znaczy tylko jedno. Po prostu mnie nie ma i niech się gawno :P forumowe nie cieszy, bo jeszcze nie umarłam :D Tak szczerze to chodzi za mną założenie tematu w innym dziale, będę sobie spokojnie wrzucać linki dla potomności, bez konieczności czytania tego syfu, który tu robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co mu da,że będzie widział Krzyśka?Nabawi sie tylko jeszcze większych zaburzeń psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Wiesz co ? Studzę golonki z indyka i sos pieczarkowy na balkonie, żeby to zapakować w pudełka i nie tykać garów do soboty i za chwile północ, więc na temat resortowych dzieci, czy planów na trzynastego nie mam siły gadać. Zresztą nie chcę burzyć mojego obrazu namalowanego przez bezimienną trollownię ;) Depeche ? https://youtu.be/ajqYgOmqGyg Zresztą myśląc o trzynastym marzę o tym, że uda mi się dojechać na LP :) Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Tak szczerze to chodzi za mną założenie tematu w innym dziale, będę sobie spokojnie wrzucać linki dla potomności, bez konieczności czytania tego syfu, który tu robicie." x Właśnie sie wygadałaś jak bardzo przeszkadzają ci negatywne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Studzę golonki z indyka i sos pieczarkowy na balkonie," x Czyli mieszkasz w bloku. Jest tam winda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Oczywiście, że przeszkadzają. Komu nie przeszkadzają ? To, że mam dużo ciepłych uczuć, do ich autorów, to inna kwestia. Wiem, że nie każdemu udaje się zapanować nad rzeczywistością. Ba, nad sobą samym. Żyję wystarczająco długo, żeby zdawać sobie sprawę jak jesteśmy słabi. Hejt jest właśnie niczym innym jak oznaką ich słabości. Współczuję im, ale też jestem tylko człowiekiem i to człowiekiem niestety z niewielką ilością czasu wolnego. Stąd pomysł, na inny dział i temat. Wpadnę raz na dwa dni, wrzucę link i nie będę się musiała tłumaczyć, że czasu nie mam, bo nikogo to nie będzie obchodziło :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Skąd pytanie o windę ? Mam się rzucić w szyb ? Mieszkam w budynku, który można nazwać "blokiem", bo to dom wielorodzinny, ale windy nie mam. Przykro mi ;) https://youtu.be/MSEQZ8reJA4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To łosice. :D :D Zwał jak zwał. ;) Co bym nie napisał i tak kogoś dotknie. :O A słodko pierdzieć nie zamierzam. Strasznie, ale to strasznie nie podoba mi się dzień wprowadzanie stanu wojennego w Polsce ma służyć za czyjeś zagrywki polityczne. :O Przez lata ten dzień był zlewany, teraz nagle się obudzili. :O Bo ludzie zagłosowali inaczej. :O https://www.youtube.com/watch?v=yia6Y_ST7IY :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Łosice ? :D :D O nie, w Kult, to ja się nie zagłębiam dzisiaj. Wawa odrzuciła plebiscyt i brawo Wy :) Obywatel https://youtu.be/zb9Obfsfhrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
W sytuacjach kryzysu, symbole są niezwykle ważne, a trzynasty jest takim właśnie symbolem. Co na zerówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
No właśnie. Po kij ja tu piszę sama do siebie ? :O Przedsmak piątku ? Kto się idzie ze mą pobujać ? ;) https://youtu.be/R17I6t3HeiE :) Spokojnej nocy karuzelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerówki tradycyjnie Twoje Niestała. ;) :) 🖐️ Ja uciekam, Twoja obecność była bardzo ważna. Ten chụjek nie był na to przygotowany. Zero jeden dla nas. :D 🖐️ Do przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nowy ? Moja obecność jest bez znaczenia. Tak jak to, co wypisuje to nieszczęście tutaj. To tylko temat w sieci. :) Chcę śnieg. Chcę gwiazdkę z nieba :( ;) https://youtu.be/WfrvXQ1D6rI Dobrego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Tak jak to, co wypisuje to nieszczęście tutaj." x Widocznie lubie jak mnie rozdeptujesz, bo w tym jakaś granica jest. W sumie to błędne koło jest, bo za każdym razem powstaje i tak kręcimy sie. Często przychodzisz tutaj smutna i wtedy tylko grasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczka ? Nie prościej założyć swoją play listę na you tubie? Albo w notatniku powklejac se linki ? Niż tworzyć cała otoczkę do tych durnych spamerskich linków i kogoś tym wk*****ac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat to jedno wielkie nieszczęście :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara wyniosła spamująca Czytaczka trzymająca z dziadem Błędnym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zły Wilk
Właśnie go sobie masuje w brudnej windzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mam setki playlist na YT :) Jakoś mi to nie wystarcza. Gościu ? Nie jestem wyniosła. Skąd takie oskarżenie ? Zastanów się co piszesz. Może warto rozszerzyć zasób słownictwa. Mnie też można wk***ić jak widzisz :P Nie jestem też robotem, dlatego bywam smutna. Po co to podkreślasz ? I nigdy nikogo nie rozdeptywałam. O mechanizmach nie pisz, bo jeszcze faktycznie ktoś załapie kim jesteś. A zresztą. To nie moja sprawa. Ja się na tę karuzelę systematycznie załapuję w końcu. Ciekawe kiedy mi minie i czy w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×