Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Dużo mi osób mówi, że jestem brzydka. Co z tym zrobić? (zdjęcia)

Polecane posty

Wszyscy mi to mówią, szczególnie jad daje na necie swoje zdj do oceny, to zawsze, że brzydula, nawet jeśli mówię jeśli wyglądam przeciętnie to zaraz ktoś mówi ; ej, ale jesteś brzydka! Nawet mój własny młodszy brat mi to mówi. Raz chciałam wystąpić w wyborach miss polski na wózku, rozmawiałam o tym z jedną z byłych uczestniczek i powiedziała bym lepiej nie startowała bo mam nie kanoniczny typ urody. Tylko niektórzy mówią mi, że może nie jestem ładna, ale mam urocze rysy twarzy. (uwaga, potem skasuje linki do fotek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda jesteś bardzo brzydka ale nie uroda jest najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten sam temat? Przestan wrzucac czyjes zdjecia na internet bo jest to karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na drugim lepiej,na pierwszym brzydka fryzura i chyba grubsza byłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na drugim zdjęciu wyglądasz lepiej, brzydka nie jesteś, raczej przecietna, powinnas zrobić sobie grzywkę, bo ma wysokie czolo, a w dodatku wyglądasz mi na mniej niż 18 lat, wiec lepiej zajmij się nauką w tym wieku, na bycie ładną będzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna gość
Każdy wygląda inaczej, na tym polega piękno tego świata, to zróżnicowanie. Ktoś może Cię uznać za brzydką, przeciętną, a dla kogoś innego będzie najpiękniejsza na całym świecie. Nie męcz już innych swoimi zdjęciami. Zajmij się czymś, bo zastanawianie się nad swoim wyglądem to marnotractwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes mloda i troche zaniedbana. Poza tym w normie. Nie wiem co robisz na takim forum w tym wieku i ze swoimi zdjeciami online bo ja bym ci skore zloila za to. Nie wiesz ze nie wklada sie wlasnych zdjec na internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Okej nie wiem na ile moje rady będą pomocne. Na tym zdjęciu (http://images84.fotosik.pl/145/caab65940d35f050gen.jpg) masz zadatki by lepiej wyglądać niż na tym drugim. Oświetlenie też swoje dokłada, ale nigdy nie nie używaj makijażu bo te piękne bez niego wcale nie takie piękne. Makijaż niszczy. Po drugie trzeba by zmienić dietę, tylko żadnych cud i głodówek. Tu jest dobry temat (https://www.t-nation.com/diet-fat-loss/youre-fat-asians-arent-heres-why) bo musisz powoli przyśpieszyć metabolizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
to nie jest kwestia tego czy jesteś brzydka , ale być może umysł masz piękny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Bywały gorsze:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu jesteś na wózku miałaś wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz poruszać rękami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Ćwiczenia? Cóż,nie od razu i po mału.Pierw zmienić jedzenie a gdy poczujesz się nieco lżej i lepiej to powoli bo im więcej się ćwiczy tym nieco więcej trzeba jeść. Jakie ćwiczenia? Nie wiem. W Twojej sytuacji jeśli to możliwe to tzw kobiece pompki (5-10dziennie,a po 2xdziennie). Na łóżku.Bo chodzi o to by zaangażować jak najwięcej mięśni a nie męczyć się z ciężarami na jedną partię tak że efekt byłby znikomy. Jeść częściej ale mniej.Trochę jak HughJackman,ale odpowiednio mniej.Bo nie musisz dżwigać ciężarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka nie jestes, wprost przeciwnie. Masz sliczne oczy. Ale moglabys sie inaczej ubrac, co jest dosc proste. Co robic: zmien otoczenie na mniej prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma ćwiczyć skoro jest niepełnosprawna? Bo nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Wiem że może to brzmi śmiesznie. Ale po prostu nie wiem co Ci doradzić. Acz jedzenie to już nic śmiesznego, ono naprawdę wiele zmienia. Co jeść? Jak w barze mlecznym. Plus fermentowane produkty, kompociki, kiszone (nie kwaszone) produkty. Jak między posiłkami ssie to owoce, albo smoothie. Mało słodkiego. Dobra czarna czekolada z wanilią wystarczy (czekolada niemiecka Chateau - smakuje jak mleczna i ma różne rodzaje, nie taka droga ale tak tania, jej cena to dobry ogranicznik na ilość zjadanej czekolady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość23:12 Jak ma ćwiczyć? Spokojnie i p6ału bez forsowania. I napisałem jak, o ile to możliwe. Bo tak czy inaczej są nawet kulturyści, koszykarze i nie tylko, na wózkach, acz nie wiem dokładnie jak oni ćwiczą. A autorka nie wygląda na sparaliżowaną po szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Kobiece pompki to oparcie na kolanach a nie na stopach, ale i tak nie wiem czy będziesz w stanie choćby w przybliżeniv je wykonywać. Może są jakieś strony internetowe opisujące jak ćwiczyć z paraliżem od pasa w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek zmien fryzurę. Masz wysokie czoło - ładnie byłoby ci z grzywką. Tylko poszukaj dobrego fryzjera - żeby nie schrzanił. Podkreśl oczy. Jeśli nie lubisz się malować to możesz zrobić hennę na brwiach i rzęsach (wybierz brązową). Zdaje się że cerę masz ładną.To duży atut. W sumie mogłabyś zrzucic parę kg, ale nie jesteś gruba. Wystarczą ładne ciuchy. Ogólnie nie uznałabym cie za brzydką. Raczej za przeciętną, ale to można zmienić. Teraz gubisz się w tłumie, jesteś nijaka. Wystarczy nieco zmian by wydobyć swoje piękno, podkreślić atuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Jeśli nie ma ćwiczeń na dolne partie, to chociaż na górne. Pobeżnie guglając wiem że są pompki na poręczach ale nie wiem na czym polegają. Co do pompek kobiecych zwią je też damskie, ale jak pisałem. to nie wiem czy wykonalne z paraliżem. Mam nadzieję że autorka się na mnie nie obrazi. Wyguglajcie: ćwiczenia pompki dla sparaliżowanych Google również: pompki damskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Oczywiście ubiór swoje daje ale chodzi również o to by samopoczucie poprawić od wewnątrz. A samopoczucia i zdrowia nawet mantrowanie i psychiatra nie pomoże, inaczej statystyki szły by w odwrotnym kierunku. Acz trzeba o siebie zadbać. Bo to też ma wpływ na wygląd. Ale wspominam o jedzeniu bo odpowiednie (w sensie właściwe bo nie tylko o kalorie chodzi) odżywienie daje energię do działania. Chodzi o jakość jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień styl ubierania na mniej dziecinny. Zaraz czegoś poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga, do brzydkiej to ci bardzo daleko ;) pamiętaj, że ludzie, którzy oceniają cię w necie przeglądają w tym necie tysiące wymalowanych i wymuskanych dziewczyn. na ulicach też coraz rzadziej widuje się młode dziewczyny bez mocnego makijażu. na ich tle osoba bez makijażu faktycznie nie wygląda jak miss świata ;) ps. masz bardzo ładne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Najlepiej by było gdybyś ograniczła smażone a powoli przerzucała się na gotowane (warzywa, klopsiki, sosy bez zaklepek), z dodatkiem pieczonego (kurczak, polędica). Przy czym nie wiem jak gotowana wieprzowina smakuje. Przestałem jadać takie mięso bo przestało smakować. Co innego w pasztetach pieczonych. Wszystko zależy od sposobu przyrządzenia. I od przypraw do sosów warzywnych. Podstawa to kozieradka mielona cała, majeranek, oregano, kminek zwykły mielony, czasem kurkuma i kmin rzymski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://m.zalando.pl/abercrombie-fitch-spodnie-treningowe-stencil-navy-a0f21a001-k11.html Myślę, że powinnaś postawić na ciemne spodnie ( granatowe, burgundowe, czarne ) i jaśniejszą górę ( pudrowy róż, łososiowy, beżowy, błękitny ). Nie łącz różu z błękitem. Ja zawsze unikam zbyt cukierkowych zestawień i staram się łączyć pudrowy róż/błękitny z bardziej stonowanymi kolorami. Zmień też fryzurę. Myślę, że grzywka będzie idealnym rozwiązaniem;) Przyciemnij delikatnie brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×