Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Czy ja jestem jakaś dziwna?

Polecane posty

Mimo, że nie jestem jakaś mega nieśmiała, to nie lubię gadać z ludźmi, a nawet jeśli gadam, to i tak nie czuję z nimi więźi,nie czekam na następną rozmowę lubię spokój i nie lubię adrenaliny Bardzo interesuję się Japonią, nawet wolę tamte kanony piękna od naszego Lubię oglądać japońskie seriale i słuchać japońskiej muzyki lubię takie dziewczęce gry i książki dla nastolatek Wiele jest dziewczyn, które wielbią chłopaków, a towarzystwo dziewczyn mają gdzieś, ja jak już gadam to nie dzielę na płeć Nie ciągnie mnie do związków, jeśli kiedyś z kimś będę to spoko, a jeśli będę starą panną z kotami to też będzie spoko. Ogólnie nie podoba mi się seksowny styl ubioru, chociaż nie krytykuję, niech każdy się nosi ja chcę. Ja wolę bardziej uroczy, delikatny styl Nie rozumiem po co dziewczynom make up, chociaż sama jestem dziewczyną (tak, tak mimo to narzekam na moją twarz, logiczne, nie? Dzień w domu to nie jest dzień stracony, szczególnie jeśli są książki albo komputer Żyję tak bardzo w swoim świecie Pomimo mojego wieku, lubię wiązać włosy w dwa kucyki, warkoczyki Nie lubię alkoholu, nawet piwo mnie brzydzi palić też nie palę Mam silne zasady moralne ogólnie to chciałabym nosić mundurek szkolny, jeśli byłabym uczennicą, kiedy przez rok w podstawówce miałam mundurek szkolny byłam najszczęśliwszym dzieckiem na ziemi Czuję się jakbym wciąż miała 14 lat Chłopaki i związki za bardzo mnie nie interesują (dziewczyny też nie) Czy ja jestem jakaś dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jesteś typowym autsajderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na studiach kumpele o podobnym podejściu co Ty. :) Moim zdaniem nie jesteś dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiL i Mandżarro
To jest dziwne: Bo w zyciu są dni proste i krzywe. A wtedy przyszedł krasnoludek i zjadł dwa pokemony. A pani Hania powiedziała: Nie ladnie, oj nieładnie! I mój stary laczek wypadł z balonu, a dwie młode kozy odgalopowaływ kierunku zachodzącego słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×