Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zbyt naiwna

mężczyźni...

Polecane posty

Wiersz zadedykowany dla "super "faceta ps. kochanie dziewczyna to nie zabawka , albo szanuj albo spierdalaj :* : "Puszczalski dziuniek z ...owic niech sobie uważa bo jak zrobi jakiejś lasce bobasa , to utną mu kutasa, zapłaci alimenty i gnój już nie będzie taki święty. Dobrze , ze już odchodzi z tej szkoły, bo za niedługo zacząłby chodzić goły, żeby zwrócić na siebie uwagę i pokazać tępą pałę. Pospolity babiarzu , szukaj nawrócenia w brewiarzu !!! " Tomi przytulas" z zawodówki , a rozumek taki krótki Dla niego technikum to za wysokie loty , na jego niskie podloty. Nadaje się jedynie do obmacywania lasek i jebania starych kiełbasek.Jak laski pokażą mu pazury, to zaraz zrobi się ponury. Przestanie traktować dziewczyny jak przytulanki , bo to nie są jakieś kołysanki. Leci cipa do każdej laski,a braknie mu nawet hajsu na podpaski. Co Ty możesz frajerze zapewnić kobiecie , Ty marny męski kwiecie !!!Zacznij lepiej zauważać w dziewczynie człowieka , bo zemsta czeka. Dziewczyny mają swoje uczucia , to nie jest kurwa jakaś guma do żucia . Przykro mi , ale jesteś do reszty niewychowany , chuju patentowany ! Widać , ze wychowałeś się w chlewiku , twoje miejsce w śmietniku. Zauważ lepiej godność człowieka, bo jak nie to piekło czeka .Zacznij być gentelmenem, bo w końcu okażesz się tępym jeleniem, który najwyraźniej stracił poroże i będzie coraz gorzej !! Szkoła chyba nie dla Ciebie , bo jestes tępym zjebem .Masz się za gwiazdę szkolną , a jesteś cipą bezwolną . Nie masz swojego zdania, ani charakteru , jesteś równy zeru. Kończ już wreszcie szkołę, bo marna z Ciebie pociecha , a ciągle przynosisz tylko pecha.Taki z ciebie cwaniak , a zaraz Ci odleci , gwarantuje , że wtedy zadna na to nie poleci.Nawet na przedwiośnie już nic nie wyrośnie.jaj ci brakuje , nic dziwnego , skoro jesteś tępym chujem. Jak słyszę te twoje idiotyzmy , to dostaje ataku glizdy..Chyba ktoś już dawno wbił Ci ostrze w penisa , teraz to i tak już nic nie skorzystasz.Zakochać się ? dobre w takim cipeuszu , musiałabym być do reszty pozbawiona mózgu i w dodatku wzroku , widzę Ci nie siada , a potencja w kółko spada. Tak mi przykro , ze aż wcale , tak to jest pogrywać do takich suk , NIE RADZĘ.Lepiej uważaj , komu wchodzisz w droge , bo będzie ,to się kurwa kończyć coraz gorzej.. Jak tak będziesz fikać , skonczy się szpitalem. Uniewinni mnie nawet chirurg na oddziale.Lepiej idź i baczniej patrz się przed siebie, bo zaraz tir Twój łeb rozjebie.Jeśli w ogóle ta zemste przeżyjesz , to pożałujesz , ja Ci szczerze obiecuje.Oj bedzie będzie się działo , a tego wszystkiego będzie wciąż mało..Na chuj N..... podrywasz , skoro inną masz , taki właśnie chujowy babiarz.. podbijasz w kółko do niej , dobrze , że ona ma Cię za nic , bo od razu zacząłbyś zachowywać się bez granic .Laska ma już chłopaka , z tą puenta taka. Raz dla beki dała Ci buziaka ..To nic nie znaczyło i chuj zmieniło.Z reszta bardzo dobrze, bo w kółko macałbyś się z innymi i Bylibyście nadal wciąż obcymi .Nie doceniasz jej ? kurwa Twoja sprawa , dla mnie to po prostu mega żenada.Dlatego właśnie super, ze nic ro nie zmieniło , ona nie taka naiwna , jak wydawać by się było.Powinna Cie już dawno olać kopem w dupe , gwarantuje , że już wtedy zaraz padłbyś trupem . Dostaniesz po mordzie nie będziesz świadomy , co się dzieje , wnet polecisz nieprzytomny w knieje. Widzisz , ona jednak nie jest taka głupia jak Tobie i Twoim kolegom się wydaje i ma po całości wyjebane na to całe wasze " zdanie". Nie wiesz , co ważne w życiu, więc daj jej w koncu spokój , bo wciąż siejesz u niej tylko ferment i nie pokó . ona rzekła ;"Ja Cię już nie chcę widzieć , bo Cię nienawidzę , gdy Cię widzę , to się tylko wstydzę. Ekshumacja ? to niegodne w Twojej sprawie , chyba cwelu śnisz na jawie.Marne szanse na Twoje powodzenie , powie to nawet calowe przyrodzenie.Chcesz ochronić dupę przed kopniakiem , a to się skończy Twoim rakiem . Odpadnie Ci fajka i się skończy cała bajka " Na koniec przyjacielska rada :" Zmien w końcu swoje zachowanie , bo marny z Cb materiał na poruchanie , bo wiecznie wszystko psujesz i gnoju tlen marnujesz "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×