Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_wiśnia

Faceci z tego forum to kłamcy!

Polecane posty

Gość gość
Ktos musi po prostu bardzo lubic misterne tworzenie kolejnych tozsamosci. Przecietnemu hetero raczej nie chcialoby sie tyle pisac, no chyba ze z jedna wyjatkowa. Jak mowilem, w realu jest szybciej, i nie trzeba od podstaw wymyslac kolejnego ja, zmieniac stylu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tego naja to nie znam. Więcej tu takich jak widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać facet ma powodzenie. Choćby chciał nie daje o sobie zapomnieć. Chyba nie Jego w tym wina. Jak dasz radę to to posprzątaj diabliczka78. Nie podoba się to to zmieniaj. Samo się nie zrobi nygusie. :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będzie jeszcze więcej, jak takie "czyste rączki" będą czekać, jak ktoś za nie śmieci wyrzuci. :O Śpij dobrze, kolorowych snów, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy ty naiwny pajacu,Naj sam sobie podbija bębenek z gościa ,a ty wierzysz że ludzie nie mogą o nim zapomnieć. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę że to najszybszy sam o sobie przypomina.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który gosc to on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Pewnie ten , który coś jadł pisząc. Teraz śmierdzi kiełbasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka wypiertalaj gowniana peezdo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspektor Macier
nasza komisja sledcza zajmie sie tym typem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśminiówka
20:44 za dużo na forum kobieto przebywasz .Piszesz jak potłuczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z przeszłości
Jestem facetem z tego forum. Poznałem kobiety, z którymi wymieniłem maile. Zdecydowana większość bez oporów przesyłała mi swoje wdzięki. Było kilka, które polubiłem i do dziś jesteśmy w kontakcie. O niektórych dowiedziałem się, że działały na kilka frontów. Trudno, bo nie oczekiwałem uczuć. Jedynie szczerości. Dwa razy nawet wydawało mi się, że się dość mocno zauroczyłem. Nie wiem dlaczego piszecie, że faceci z forum to oszuści. Nawet jeśli nie byłem szczery do końca okazywało się, że żadna z nich nie była. Każda z innego powodu, ale nie napiszę że to oszustki. Tak działa to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z przeszłości
Gdybym chciał się podpisać zrobiłbym to. Nie jestem Naj. Chciałem tylko uświadomić, że w moim życiu jako faceta pojawiły się różne kobiety z forum. Każda nie była szczera. Szczerość pokazywała się znacznie później. Jeśli zależało nam po prostu wybaczyliśmy i zaczynaliśmy znajomość na innym poziomie. Z dala od tego dna na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przeszłości uważasz, że kłamanie tutaj jest naturalną rzeczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśminìówka
facet dzialal na kilka frontów..dlatego piszę ze to klamcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z przeszłości
Uważam, że ludzie kłamią bo boją się pisania o sobie. Czytasz co się na tym forum wyrabia Ado?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć, czy to naturalne, że ludzie kłamią. Z całą pewnością jest to zjawisko rozpowszechnione, zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Po prostu należy uwzględniać "wkalkulowane ryzyko" przy każdej tu nawiązywanej znajomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że nie w porządku jest zaczynać znajomość od kłamstwa. Jeśli ktoś nie chce ujawnić swoich danych to nie musi tego robić (nigdy od nikogo nie wymagałam tego). Ja nigdy nie oklamuje, bo nigdy nie wiem jak znajomość się rozwinie;-) A jeśli ktoś od początku nie jest szczery to jak zaufać takiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Romantyczny. I dlatego podchodzę z dystansem do takich relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z przeszłości
To przemilczenie prawdy i ochrona prywatności. Jeśli ktoś zdobywał po czasie moje zaufanie zawsze byłem już szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z przeszłości
To nie jest kłamstwo jeśli pominę podanie stanu cywilnego czy numeru buta. Nigdy nie kłamałem kobiecie, zawsze podkreślałem, że interesuje mnie tylko luźna znajomość i rozmowa. Jeśli trwało to dłużej byłem już szczery. Musisz uważać Ado jeśli chcesz być od początku taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ada byla szczera ze pisalas do zonatego zimnego :D:D:D:D:D:D jakis koorfiasz pisze na forum ze sie spotykal z toba a masz podobno meza :O:O:O((((:classic_cool:)))):O pisalas z klawym co pisal ze zona musi tolerowac dziffki z kafe:O :O:O:O:O:O (((:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie chciałam zadać pytanie. Co z tego jeśli jesteście szczerzy dla siebie? Tak samo szczerzy jesteście w stosunku do swoich mężów i żon? Ilu z nich wie, że piszecie na forum i przechodzicie na privy? Ludzie ogarnijcie się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyczny tego nie brałam pod uwagę :-( Ja jestem tutaj tylko dla zabawy. Gość z przeszłośc***iszesz, że nie kłamiesz kobiecie, a w następnym zdaniu, że jeśli trwa to dłużej to jesteś już szczery. Jak to się ma jedno do drugiego? Hmm.. 14:23 zajmij się sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×