Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_wiśnia

Faceci z tego forum to kłamcy!

Polecane posty

Gość gość
Ogolnie moje obserwacje są takie. Nawet największy sukinkot potrafi być bardzo sympatyczny, miły zabawny dopóki myśli że coś ugra /chodzi o realne spotkanie i seks/, jak w końcu dotrze do takiego ze nic z tego, to wtedy zaczyna się bluzganie wyzywanie stalking, odgrażanie. Jeden kazał mi spie$dalać, drugi zwyzywal od k***w i czegoś tam jeszcze. Groźby 'obicia ryja' ktore usłyszałam od faceta który wydawał sie na początku bardzo ok.zniechęciły nnie do zawierania tu jakichkolwiek znajomości. Nigdy już nikomu nie zaufam. Ale to nic :) To forum to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skłamałam skłamałam Z palca wyssałam Skłamałam ot tak całkiem niewinnie Byś chwilę był mój byś tylko był przy mnie ,,Nie dowiesz nie dowiesz nigdy się Co prawdą co prawdą a co kłamstwem jest I nim cokolwiek teraz ci powiem Najpewniej znów zmyśliłam to sobie Bezczelnie znów kręcę Skruszona nie jestem,, :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię Naja, zawsze był ok dla mnie. Nie wsadzajcie wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero jeden
Różnie z tym jest na forume. Na ogólnym byli ludzie którzy się tam poznali, potem pobrali i mają dwójkę dzieci. Na f8 też skądinąd z tego co wiem, a wiem sporo :D poznało się sporo flirtujących par a dwie pary nawet na 'życie'. Jedni po nieudanym małżeństwie, drudzy młodzi wolni. Podobno związki i poważne, idące w kierunku zaobrączkowania. Dlatego nie jest tak że wszyscy faceci czy kobiety stąd są kłamczuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś napisał, że Naj jest niesympatyczny? Po prostu kłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto karze wam wierzyc?!!!! w to co mezczyzni wypisuja ?jestescie same sobie winne !! przy meskich spodniach tracicie swoja rozwage!I logike:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, mnie nie kłamał, nie odniosłam takiego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy z nim utrzymywałaś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta kłamałem że Cie kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj skończ sobie kadzić z gościa nudny przegrywie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś się zalogować i napisać jakie odniosłaś wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co mi powiedział ułożyło się w spójną całość. Po prostu mówił ci za każdym razem część prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Najem, ale bronię go, bo go lubię i wiem, jaka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie sądzisz, że będę o tym pisać tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie indziej obalisz kłamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Naju było tu juz dużo napisane. Zawsze jednak jest podobny schemat Naj ma żonę? Nie ma? Zależy kogo owijał wokół pen.. palca. Uznał, że jeśli rozmawia z mężatką, ona poczuje się"bezpieczniej" jeśli i on będzie miał żonę. Tak powstawały różne historyjki, róźne na tyle, że każdej mówił co innego-w detalach, żeby "na wszelki wypadek" wiedzieć która ma "za długi język" ;) Jedna z forumowiczek zawróciła mu w głowie, ale jak się okazało,że kłamca z niego :) to nie miała ochoty na ciąg dalszy. Zdenerwował się wtedy bardzo, ale należało mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która forumowiczka nie chciała go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi udawać porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach i najważniejsze. Naju nie flirtował na forum z dziewczynami z którymi był bliżej na mailu czy tel :) Na początku owszem, do czasu aż przeszło na prv. Tłumaczył to tym, że będą plotki, ludzie staną się niesympatyczni wobec tej dziewczyny. Tak z troski oczywiście :D Nie dlatego, że tych lasek było ileś tam, nie dlatego, że wyszło by bagno jakby ze sobą porozmawiały (to się w końcu stało), nie z obawy o swój zadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tutaj nie wolno rozmawiać z wieloma osobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie ? Przecież nikt nie broni. Tylko jak kłamiesz każdej to się potem nie dziw ze psy na tobie wieszają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi byc fascynujace hobby. Krecic laski na forum takim jak kafeteria. Ile to sie trzeba naprodukowac bzdur :D Stosunek wysilku do efektu nie jest zbyt korzystny. Szybciej bedzie w realu zbajerowac panne na disco niz walkowac dzien w dzien androny np z taka Imperium. Ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja też bardzo lubie panow z kafe. Niektórych. Lubie pogadać, powygłupiać się.. ale nie zaryzykuje bezpośrednich kontaktów. Wszystko raczej na odległość, nie podchodze za blisko i raczej nie daje nikomu zbyt dużego pola do manewrów ani tym bardziej realnych szans na ewentualne 'obicia mi ryja' gdyby jakiemuś sympatycznemu panu przyszła akurat taka ochota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest urodzonym kłamcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde mowiac jak do tej pory nie znalazl sie tutaj Taki ogrodnik !ktory prawidlowo dbalby i podlewal kwiatki :) nic szczegolngo !:(((wiedne tutaj:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne kwiatki Naju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha ciebie sie boja wiec kłamio ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×