Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak swiezakow w biedronkach

Polecane posty

Gość gośćAnia27lat
Mój mąż pracuje w Niemczech i robi zakupy w sklepie Penny i tam też są swiezaki takie jak u nas i dodatkowo arbuz i właśnie tego arbuza córce kupił :-) żeby była szczęśliwa lubi pluszaki a że zakupy robił to kupił za free nie było Z biedronki mamy 3 a na 4 mamy już 60 naklejek i bierzemy co będzie robimy zakupy cała rodzina dlatego mamy tyle swiezakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nad w biedronce sa zapisy na swiezaki jest lista wpisujesz numer karty numer tel.i jakiego wybieram i czekam.podobno maja byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez sa zapisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka informuje: "Szanowni Klienci. Akcja Gang Świeżaków cieszyła się ogromną popularnością, która przerosła nasze oczekiwania. W związku z czym bardzo przepraszamy za brak dostępności Świeżaków w sklepach. Gwarantujemy, że każdy Klient uprawniony do odbioru maskotki otrzyma dowolnego, wybranego przez siebie Świeżaka. W tym celu prosimy udać się do kierownika sklepu wraz z kartą kolekcjonerską. Za utrudnienia przepraszamy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te chińskie buble was tak podniecają? Nędzota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie czy ktoś z was wie czy w biedronkach przy zapisie trzeba zostawiać kartę kolekcjonerską z punktami czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spisują chyba numer karty i kartę Ci oddadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba ale musisz ja pokaxac wpisujac sie na liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś w Wielbarku pani mnie poinformowała że swiezaki są u kierownika na zamówienie mamy do odebrania teraz będę musiała specjalnie po niego jechać ale może akurat coś się kupi. Nie przeczuwali że będzie taka akcja i zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanko , moja mama zrobiła zakupy i dali jej paragon ze zdobyła 8 naklejek, ale tych naklejek nie dostała bo juz ich niebyło (zabrakło)kazali dołaczyc ten paragon do tych naklejek, a na drugi dzień ja robiłam zakupy w biedonce i mi juz dali paragon ze to jest paragon ekwiwalentny, czy ten wczesniejszy paragon mojej mamy liczy się czy nie?? bo nie wiem jak mam to rozumiec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZytałam na facebooku że świerzaki wywołuja alergie i nie powinno sie im dawać dzieciom. Czy to prawda? Ponoć paredziesiąt dzieci wylądowało w szpitalu :( ja wole nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo promocja sie skonczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja czy u Was też brakuje małych Świeżaków ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też 20 zł i będzie duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tak na serio? Hahahaha nie wierzę :D jak cokolwiek za darmo dają to rzucacie się jak hieny na to hahahaha po co wam tyle maskotek w domu. Tak samo jak byłam na wycieczce kiedyś w Norwegii i był szwedzki stół, to Polacy brali kopiaste talerze i pakowali na wynos ile się dało haha żal mi was debilki cały świat się z was śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszej biedrze widziałam lepszy numer. Pani zostawiła koszyk z zakupami na taśmie i wyszła nie płacąc, bo powiedziała, że jak ona nie dostanie naklejek (nie ma), to zakupów też nie chce, bo nie będzie jej nikt oszukiwał. Ze zdumienia szczęka mi spadła na podłogę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie duże już mamy wszystkie i chciałam wziąć 2 małe i nie ma :( Byłam w kilku biedrah w Szczecinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też brak. Brak chyba w całej Polsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfsdjkfgdsjfgjdskfk
O k***a jaki dramat wspólczuję pracownikom biedry i kierownikom sklepów że muszą się użerać z taką hołotą..... mnie też chuj strzela jak chcę w miarę szybko zrobić zakupy a przede mna jakieś melepety co zbierają punkty, naklejki czy inne chuj wie co... zamiast zrobić zakupy spożywki jak normalny człowiek i nie robić g****oburzy o jakiś kawałek szmaty wypchanej watą ta sama patologia na stacjach benzynowych - człowiek chce zapłacić za paliwo a tu milion pytań, czy ma pan kartę, zbiera pan punkty, może hot doga? noż k******. myślę że pracownicy już rzygają tymi tekstami. wyrazy współczucia. Jak już chcecie swoim gówniakom kupić te j****e świerzaki (zamiast książki, zabawki eduakcyjnej czy czegokolwiek co ma sens) to je k***a kupcie na allegro za 20 zeta a nie zabieracie normalnym ludziom czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×