Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Straciłam przyjaciela od rozmów i muzyki

Polecane posty

Gość gość
"Pewnie nie ma bo tak czy siak i tak winne są kobiety, co? Dobrze rozumiem? " Podobno to kobiety wybierają, czyż nie tak? "Jest w Tobie sporo goryczy, zapewne jakaś zajęta chodzi Ci po głowie a nie pomyślałeś że sam możesz także ponosić winę za bycie przyjacielem?" Nie ma we mnie nawet grama goryczy, nie czuję się ani nigdy nie czułem się wykorzystywany. Dopóki miałem czas i chęć na takie znajomości, dopóty je utrzymywałem. Nie wiem jaką winę za bycie przyjacielem masz na myśli, zawsze jestem dla kobiety tym, kim chcę być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek i jego wybory to osobny temat, czy zawsze zgodne z myślami, sercem czy rozsądkiem to też osobny temat. U Ciebie brzmi to zbyt nieludzko - wybór należy do kobiet (myślisz iż to takie proste?).. zupełnie jakby były maszynami bez emocji z trybikiem: tak lub nie. Najczęściej sprawdzają, zastanawiają się zanim podejmą decyzję, popełniają też błędy jak wszyscy. Może faceci inaczej postrzegają wybór. Wina dotyczyła kwestii iż w omawianych tu przypadkach mężczyznom nie odpowiadało jednak bycie przyjacielem, mówiłam o ich winie w objęciu niechcianej przez nich roli. Skoro zawsze byłeś tym kim chciałeś dlaczego przeszkadza Ci ten temat? Nie jesteś przecież poszkodowany a mówienie że takich tematów jest na pęczki nie jest do końca prawdą bo nie widziałam innego podobnego od tygodni (od kiedy tu jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aut
Tak mnie jeszcze zastanawia.. Skoro się znudziły jak twierdzisz to dlaczego potem rozpaczały po stracie? Jak dla mnie to nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisałem, że to faceci się nudzą tymi znajomościami, nie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wątek mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:14 W tej wersji także nie wpisuję się w Twój schemat, obalam go hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję hehe, ale dla mnie to wszystko jedno. Napisałem co o tym myślę i spadam, niech inni się wypowiadają, ja już nie mam nic do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dziękuję za przybliżenie Twego toku myślenia, dla mnie też temat powoli umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:04 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co? dla mnie wciąż aktualny i dobrze poczytac, że inni też tak mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ktoś będący w 'potrzebie' lub podobnej sytuacji może tu zaglądnie i coś napisze :) Ja nie zamykam tematu, jednak mam coraz mniejszą ochotę mówienia o sobie i swojej sytuacji (chyba się wygadałam albo nie chcę już nad tym myśleć) ale zawsze chętnie poczytam czyjeś wpisy lub wrzucę muzykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus z braku posiadania Przyjaciela? Nie trzeba kupować prezentu na Mikołaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ja lubię kupować prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty.. Dało mi to do myślenia, też lubię kupować ale uświadomiłam sobie, że to chyba słaba znajomość była w moim wypadku bo mogłabym mieć problem z zakupem odpowiedniego prezentu dla tej osoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciem bylem
Wiedziałbym co Jej kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:38 Co takiego? Chętnie poczytam co ludzie kupują/kupiliby innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem co dostałabym. Zapewne jadalne majtki i bitą śmietanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknię za Tobą, mój Przyjacielu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknota to normalna rzecz jeśli czuje się ze coś minęło a miało swoją dobrą stronę. Są chwile i miejsca które nasilają wspomnienia są też takie które oddalają je od nas. Ja trzymam się tych drugich miejsc, chwil i ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, ja też się staram...skutek, jak na razie, dość mizerny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie czas ale też prawo by przeżyć to na swój sposób. Wiem jak to jest gdy na widok kogoś podobnego do znajomego mało nie padam na zawał. Dziwna reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trisko_
Ta,czasem nawet na kafe widzimy w kimś napotkanym w kafe, kogoś kto pisze podobnie tak jak ta nasza znajoma osoba, którą wydawało się nam że znamy bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też prawda, sama raz czy dwa razy miałam złudzenie graniczące z przekonaniem że to właśnie mój znajomy napisal dany post o mnie ;) Podobne okreslenia, nazwy, styl, jednym słowem padaka. Człowiek lubi wierzyć że to właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tesz ja stracilem. Wysylala mi te buziaki zawsze... :) Ale nie chciala sie spotkac wiec nie bede plakal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciem bylem
Najgorsze są wieczory, samotne i pełne wspomnień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50 To chyba dobrze ze nie zamierzasz płakać :) 21:53 A czego Ci najbardziej brakuje? Długo ta znajomość trwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciem bylem
Dobrych parę lat ;) Brakuje kontaktu, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo to długo się znaliscie, samotne wieczory bywają nieprzyjemne zwłaszcza gdy jest zimno i buro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciem bylem
Pogoda nie ma znaczenia, u mnie często szaro i serce zimne :( Ale są i dobre dni i tego sie trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×