Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Straszna cera pomocy... Foto

Polecane posty

Gość gość
Z tymi kwasami to prawda- ryb nie jadam, owoców i nasion też nie... Dlatego kupiłam sobie kwasy omega w kapsułlach i od niedawna je łykam Od tamtego czasu pojawił się niewielki wysyp, ale czytalam, ze to ma tak byc, wiec sie nie zrażam bo i tak w tej sytuacji gorzej byc nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę w makijażu- po 1. nie umiem go robić i wyglądam źle, po 2. nie chcę zapychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam g0wno na twarzy31
Dziewczyno, jakbys mnie zobaczyla to od razu bys sie wyleczyla z kompleksow raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdziesz z tego jestes jeszcze młoda. Może jakies badania hormonalne zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tran z rekina to ściema on ma 5 razy mniej kwasów omega niż tran z łososia Norweskiego . kup sobie kapsułki z tranem z łososia Norweskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu robić badań hormonalnych, wiadomo że nie będą w normie, w końcu nadal jestem w okresie pokwitowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci zalecam zaopatrzyć się w - tran Norweski Ma kwasy omega - jeśc 10 orzechów włoskich dziennie Orzechy włoskie mają duzo witaminy E która jest dobra dla skóry - pieczywo pełnoziarniste zamiast białego ( białe pieczywo to biała smierc ) - spożywać jedną surową marchewkę dziennie marchew ma beta KAroten - brać prysznic zawsze pod zimną wodą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żółta papryka ma bardzo dużo beta karotenu .. Można ją jesc zamiast marchewki , jest dobra na skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam tran wszystkiego nie załatwi .. On nie ma wszystkich niezbędnych witamin potrzebnych dla skóry W tranie Norweskim nie ma beta karotenu , który możesz znalezc własnie w zółtej papryce , . No i witamina E , której najwięcej jest w ORzechach Wloskich Witamina E zatrzymuje wode w skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie biorę tabletek anty, bo mama miała straszne żylaki i zakrzepy.. Za duże ryzyzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dodam do tego jajka .. JAjka mają witaminy z grupy B są niezywykle ważne w detoksykacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jajka jem bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci z calego serca polecam izotek. Mialam gorsza cere od Ciebie. Bralam go 8 moesiecy i rezultat rewelacja..a meczylam sie z tradzikiem z 8 lat. Niestety kuracja jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniżej najgorsze produkty dla skóry : - chipsy - mleko - margaryna - biale pieczywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę izoteku.. Boję się skutków ubocznych i że mi rozwali organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz izoteku, moją koleżanka ma po nim problemy z wątrobą, a trądzik i tak jej wrócił po 2 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko zatyka pory w skórze unikaj jak możesz mleka Staraj sie ograniczyć produkty mięsne Jedna moja kolezanka jest wegetarianką i ma cudowną cerę druga co je mięso jest cała w pryszczach nie kupuje mięsa wieprzowego .. Wystarczy kura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się męczyłem z trądzikiem kilka lat. Wreszcie pomogło mi to że przestałem się masturbować. W ogóle. Po ok. 60 dniach nie miałem ani jednego wyprysku czy krostki na twarzy (aktualnie nie masturbuję się od ponad 130 dni). Hormony się uregulowały. To jednak działa chyba tylko u mężczyzn z powodu testosteronu. Poza tym biorę regularnie tran (z butelki nie kapsułki, które są słabsze tak przy okazji), dużo ćwiczę, biorę zimne prysznice, zrezygnowałem ze słodkich napoi, oraz słodyczy (piję tylko wodę, albo piwko ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci fluid vichy dermablend,jest drogi ale z***biscie kryje i trzyma sie na twarzy cały dzien,to nie reklama,ja sie nim ratowałam jak miałam trądzik różowaty i buraka na twarzy,nic nie było widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym zapychaniem porów to bzdura,dobre kosmetyki nic nie zapychają,zresztą wybacz ale tobie chyba jeden pryszcz wiecej nie zrobiłby róznicy.Nakładasz po prostu równomiernie fluid na twarzy i tyle.A na rzęsy tusz,to tez nic trudnego,zobaczysz poczujesz sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ostatni rok dzień w dzień nakładałam na twarz tapetę. Cerę miałam brzydką ale znośną, jednak po kilku miesiącach zrobiła mi się wręcz tragiczna. Już w maju ryj doszedł do tego stanu w którym jest teraz. Więc sorry- żadna tapeta dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemywaj twarz moze wlasnym moczem sorry to glupie ale moze dac rade tym wypryskom wstretnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Kurde serdecznie współczuję ja nigdy nie miałam trądziku ani nawet pojedynczego pryszcza ;) ale to po mamie genetyczne nie stosuję żadnej diety. Natomiast przyjaciółka miała cerę podobną do Twojej i sie okazało, że to alergia jest. Dostała leki odczulające i przeszło. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz kilka razy na solarium, musisz zasluszyc te wypryski a twarz bedziesz miec opalona ,tylko znowu ze solara nie przesadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj w aptece o masc cynkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IDZ DO DERMATOLOGA PO IZOTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj w aptece o masc cynkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrezygnuj z mięsa i powitaj rozstępy. Ktoś tu zapomina, że mięso jest potrzebne. Dostarczaj organizmowi antyoksydantów co 3 godziny ( warzywa, owoce, miód, woda z cytryną ). Pij dużo wody. Zainwestuj w filtr i unikaj zbyt ciepłych kąpieli. Mleko zastąp maślankami, kefirami i jogurtami naturalnymi. Zamień pastę do zębów na taką, która zawiera mniej fluoru. Unikaj śmieciowego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:54 haha no proszę Cię :D Seksu też będziesz unikał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×