Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinowa chmurka 88

kupić mieszkanie czy jeszcze trochę poczekać

Polecane posty

Gość malinowa chmurka 88

Mam 28 lat i dość mieszkania z rodzicami w ciasnym mieszkaniu. Rozważam kupno własnego M. Mam około 37 tyś. oszczędności. Mieszkanie typu kawalerka kosztuje w moim mieście od 80-110 tyś. Mam stałą pracę zarobki około 2300 zł. Oszczędzać dalej kasę czy zaryzykować i już niebawem wziąć połowę wartości mieszkania na kredyt? Boję się że stracę pracę albo coś się zdarzy jednak mam tak serdecznie dość tej ciasnoty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz, ale KTO ma to wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty, no wlasnie ty, tak, do ciebie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, jeśli nie masz zamiaru opuszczać swojego miasta, to możesz brnąć w kredyt, choć wiadomo że lepiej brać za gotówkę, bo w razie utraty pracy nie musisz spłacać rat. Z drugiej strony przy tak niskiej cenie mieszkań w Twoim mieście raty zbyt duże nie będą, a odłożenie pozostałej części aby je kupić jednak za gotówkę zajmie ci sporo czasu, a przez ten czas mieszkania zapewne podrożeją. Kredyty długo terminowe zawsze są ryzykowne, w razie jak stracisz pracę to możesz wrócić do rodziców, a mieszkanie wynająć i raty będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara223
Witaj. Może warto wspomóc się małym kredytem, aby kupić wymarzone mieszkanie? Najlepiej znaleźć coś na korzystnych warunkach i z niskim oprocentowaniem. Widziałam bardzo fajną ofertę tutaj: http://mazowieckaagencjafinansowa.pl/services/kredyt-hipoteczny/ - na pewno wybiorą coś dla Ciebie i bedziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że nie warto zwlekać z kupnem mieszkania. Ja zdecydowałam się na zakup dzięki http://www.mpddeweloper.pl/ i zdecydowanie jestem zadowolona z tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz profesjonalnego doradztwa oraz fachowej obsługi w zakupie/ sprzedaży nieruchomości? Lider na rynku, największa sieć agencyjna w Polsce. Duże nakłady na marketing typu Giełda Nieruchomości Polska, targi mieszkaniowe jeżeli są organizowane w danym mieście oraz bannery, podbicia na portalach. Największa baza Klientów poszukujących nieruchomości. Profesjonalna obsługa w oparciu o najwyższe standardy. Bardzo dokładnie i kompetentnie przygotowane oferty, plany, zdjęcia, dokumenty. Profesjonalna i przejrzysta oferta na www. Codzienna aktualizacja ofert. Sprawdzone dokumenty niezbędne u notariusza (oszczędność czasu i pieniędzy, bez przykrych niespodzianek). Jeżeli potrzebujesz pomocy sprawdzonego doradcy lub szukasz wymarzonej nieruchomości, kliknij w link poniżej: http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=104e5f36b112c0f3ca372792d127605d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×