Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój były mąż nie wytrzymał i zniszczyl życie mojej 9 letniej córce

Polecane posty

Gość gość
Beznadziejna prowokacja. Beznadziejna prowokacja. Beznadziejna prowokacja. Beznadziejna prowokacja. Beznadziejna prowokacja. Beznadziejna prowokacja. Beznadziejna prowokacja. Beznadziejna prowokacja. Beznadziejna prowokacja. Beznadziejna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za smiec, powinien teraz za kare bulic na jej utrzymanie co najmniej do 25 roku zycia corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie szmaty jak ty powinny być ciągane po sądach o zwrot kosztów, jakie poniósł niby ojciec na nie swoje potomstwo. Ścierwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byly maz nie powie teraz prawdy dzieciakowi to matka corce mozg wypierze przez lata i jak dorosnie do takiej wiadomosci to juz hedzie ustawiona i zaden argumeny od ojczyma do niej nie dotrze.to on bedzie zly a matka swieta. Wiec teraz nalezy to zrobic. A o psychologu matka powinna pomyslec w chwili gdy zdradzala a nie teraz z reka w nocniku sie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie musi być prowo. Jak byłem młody i jurny to rochałem jak chciałem - panienki, mężatki, rozwódki... nawet mój ch/oj nie wie ile tego bachorstwa sie natrzepało. Szmaty dawały - to sie bralo. A rogacze płacą... p.s. W jakichś tam badania 10% kobiet przyznało że ich mężowie wychowują nie swoje dzieci. Pytanie - a ile NIE przyznało?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ojciec to straszny facet umówmy się...miec 9 lat i twoje cale zycie ulega zmienie....potwornosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie facet zdradzil i oszukiwal a matka.wiec cala wina jest po jej stronie. Powinna to przewidziec w chwili zdrady! O czym ona myslala gdy zdradzala? Ze uda sie jej oszukac caly swiat swoja przebiegloscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka oszukuje swoje dziecko przez 9 lat a jak ma wyjsc prawda na jaw to odrazu winien ojczym bo mowi prawde.haha. prawda nas wyzwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie dziecko do takiej rozmowy trzeba przygotowywać. Nie moze byc sytuacji ze facet przez 9 lat udaje kochajacego ojca i z dnia na dzien przestaje i dystantuje sie od dziecka! To niemoralne i NIENORMALNE! Facet jest winien i powinien wg mnie poniesc bardzo surowa kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka miała 9 lat na przygotowanie dziecka do tego. Dlaczego tego nie zrobiła? Facet miał czekać do 18-stki, 30-tki czy może 50-stki? To ona powinna ponieść surową karę za to co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tan facet to dno. Oby matka dziecka pozwała go o zniszczenie psychiki dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie udawal bo sam byl oszukiwany. Matka powinna myslec o przygotowaniu corki na rozmowe w chwili zdrady ale ona myslala o pensie wtedy i dlatego jest problem.ojczym moglby zalozyc sobie szczesliwa rodzine z inna kobiete i miec wlasne kochajace dzieci . Matka zniszczyla temu facetowi 9 lat zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka to szmata i powinna przeprosic tego faceta za zdrade i oszustwa i podziekowac za 9 lat opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka zniszczyla psychike wlasnemu dziecku bo oszukiwala ja i jej ojczyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy faceci o typowe polaczki oby zycie mu sie nie ulozylo! Autorko trzymaj sie zrobilas tyle ile uwazalac za sluszne facet to swinia i tyle. Ci ktorzy go bronia to nic nie warte szmaty i huje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety które go bronią to kochanki i prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - 100% racji! Na zachodzie to co zrobił by facet spowodowałoby że musiałby płacić miliardowe odszkodowanie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty bronia szmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:47 haha to matki ktore zdradzily w niemczech placa odszkodowania!!! I dzieci nawet oddaja alimenty za oszustwa ojcostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie by sie ulozylo gdyby matka nie zdradzila.mogla sie najpierw rozejsc z facetem i dopiero sobie zrobic ta dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ojciec jest okropny....oby los go dopadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Te szmaty,które tak zaciekle bronią autorki,powinny skończyc tam gdzie ich miejsce: na śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Twój były nie ma jakichkolwiek zobowiązań do tego dziecka bo nie jest jego. Ok, wychowywał ja przez 6 lat ale co z tego? Nie chce to nie. Tak naprawdę to twoja wina i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×