Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie w 2017

Polecane posty

Według mnie najlepszą metodą na odchudzanie jest poznanie swojego organizmu i jego indywidualnych zapotrzebowań. Do takiego spadku kilogramów w bezpieczny sposób trzeba podejść indywidualnie. Bo przecież nikt z nas nie ma takiego samego organizmu. Przy pomocy badania genetycznego, można schudnąć. Też mi się wydawało to absurdalne więc próbowałam sama. Stosowałam diety, które zawsze były obarczone jo-jo, no i suplementy, które są nieskuteczne a z motywacją do diety bywa różnie. Każdy suplement kosztował mnie dwa razy drożej niż cena na opakowaniu ponieważ skutki uboczne o których nie mówi się zupełnie nic mogą zrujnować zdrowie a jest ono bezcenne. Po długim długim czasie postanowiłam powrócić do tematu badania genetycznego. Trafiłam do specjalistów, którzy zalecili realizację takiego badania. Wynik był po 4 tygodniach. Zdefiniował moje nietolerancje pokarmowe i odstawiłam wszystkie produkty, które powodowały problemy z moją przemianą materii. Dzięki temu udało mi się schudnąć i wcale nie było to obarczone wyrzeczeniami . Sukces tkwi w poznaniu przyczyny tycia i jej wyeliminowanu a nie skupianiu się na objawie czyli dodatkowych kilogramach. Pani Dietetyk opracowała indywidualny plan żywieniowy na podstawie wyników badań. Na dodatek na postawie badania określone zostały predyspozycje sportowe więc trening również został skomponowany pod mój organizm. i waga wskazuje już -13kg. Mój sukces zawdzięczam Fundacji Medycyny Stylu Życia. Każda osoba, która się do nich zgłasza zostaje otoczona bardzo indywidualną opieką. Serio. Jestem żywym dowodem na to że są skuteczni. Polecam to absolutnie każdemu. Kontaktować się można pod numerem 22 307 90 61! Spróbujcie się chociaż zapoznać z formą tej pomocy bo to nic nie kosztuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrtynka
Raczej nie wierzę, że nic nie kosztuje. Zawsze takie rzeczy kosztują. Ja póki co radzę sobie dzięki planowi od dietetyczki, ruchowi i jedyne co to sobie colon piję, bo miałam problem z zaparciami na początku. Błonnik i dużo wody swoje robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiamy go. Może dlatego, że orgazm – ukoronowanie seksualnego zbliżenia – to nie tylko fizyczne rozładowanie napięcia. To także, a może przede wszystkim, rozkoszny wstrząs dla naszego mózgu. Psychiczne katharsis. Jesteś z kimś i nic poza tym cię nie interesuje. Napięcie twojego ciała wzrasta. Odczuwasz delikatne mrowienie. Jedni nazywają to zwierzęcym instynktem, inni fascynacją lub… miłością. Niewątpliwie istnieje w nas czynnik skłaniający do podejmowania relacji seksualnych. Libido człowieka sterowane jest hormonalnie, głównie poprzez typowo męski testosteron i typowo kobiecy estradiol produkowane przez narządy płciowe. To one, te drobne cząsteczki chemiczne, wzmagają podniecenie seksualne człowieka. Oprócz oczywistej gotowości narządów płciowych inicjują syntezę szeregu neuroprzekaźników mózgowych odpowiedzialnych za euforyczne doznania seksualne. Żeńskie-męskie Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego. Teraz do akcji wkraczają dwa socjalne neuroprzekaźniki. Wazopresyna i oksytocyna, tak bardzo zbliżone w budowie, a tak odmienne w działaniu – zupełnie jak wasze mózgi. Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego. Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać. Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety. Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera. Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron. W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu. Kosmiczny strzał Po kilku minutach robi się naprawdę gorąco. Wasze pożądanie błyskawicznie się rozpala. Obwody zaczynają wrzeć. Doprowadzacie się do szaleństwa. Masz wrażenie, że dotykasz nieznanego. Ba! Jesteś pewny, że trafia się to tylko tobie. Wiesz, że teraz mógłby nastąpić koniec świata. Najpiękniejszy, jedyny w swoim rodzaju. Tu już wasze mózgi aktywują się podobnie – jesteście zgrani. Naukowcy twierdzą, że osiągniecie orgazmu, paradoksalnie, jest możliwe poprzez wyłączenie. Hamowanie pewnego fragmentu kory mózgu, umiejscowionego tuż za gałkami ocznymi, kaskadowo pobudza inne ośrodki. Orgazm rozlewa się na całą korę mózgową. Narkotyczna siła endogennej endorfiny – naszej naturalnej rozluźniającej morfiny – obezwładnia umysł tak samo jak heroina. Aż 95 proc. obrazów fMRI mózgu wykonanych podczas orgazmu pokrywa się z obrazem mózgów heroinistów, zresztą aż 94 proc. heroinistów swoją pierwszą dawkę narkotyku też porównuje do orgazmu… Wyrzut oksytocyny gwarantuje uczucie rozkoszy, bliskości i jedności, ale dopamina czuwa. Uzależnia wprost proporcjonalnie do przyjemności. Po przejściu obezwładniającej fali rozkoszy leżycie nasyceni i spokojni. Statystycznie kobieta gada, a mężczyzna zasypia, bo ich mózgi znów działają odmiennie, choć u obojga za ten stan odpowiada oksytocyna. To się się opłaca! Orgazm wzmaga wydzielanie prolaktyny, która bardzo mocno nasila neurogenezę, czyli możliwość tworzenia nowych neuronów w trzech niewielkich obszarach mózgu człowieka. Pozwala ona w pewnym stopniu samoczynnie rekompensować straty tkanki nerwowej mózgu. Dowiedziono, iż seks z partnerem o 400 proc. zwiększa poziom prolaktyny w porównaniu z jednoosobowymi igraszkami, czyli seks z partnerem jest o 400 proc. lepszy. Jeszcze do dwóch tygodni po orgazmie prolaktyna utrzymuje niski poziom dopaminy, pozwalając utrzymać stan względnego zaspokojenia seksualnego. Powszechnie wiadomo, że orgazm jest również świetnym środkiem przeciwbólowym – i to nie tylko jako wynik uprawiania seksu na stojąco, co wzmaga przepływ krwi w mózgu. Studia nad aktywnością mózgu podczas orgazmu ukazują wpływ treści świadomości na stan fizjologiczny mózgu, co zmienia odczucia, tutaj znosząc wrażenia bólowe. Samo wyobrażenie pieszczot i orgazmu także aktywuje tę zależność. Daje to nadzieję na wykorzystanie myśli w kontrolowaniu bólu. Inny wymiar Seksualna miłość człowieka jest miłością osobową. Tylko człowiek kocha się en face, wzajemnie (od)dając miejsca najbardziej wrażliwe. Orgazm, będąc doświadczeniem całego mózgu, poszerza świadomość, a nawet odblokowuje jej odmienne stany. Kochankowie na doznaniowym polu sił magnetycznych ustanawiają swój nowy Gestalt – własną teorię wzajemnej percepcji. Miłość seksualna przechodzi od biologicznej energii popędu, poprzez fizjologiczną potrzebę, do psychofizycznego pragnienia. Poprzez obustronne spełnienie dochodzi do zjednoczenia samotnych jednostek. Zdolność dawania wzbogaca osobowość. Uprawianie miłości jest najpotężniejszym i najbardziej wymownym bodźcem dla emocji drugiego człowieka. Pozornie wolna miłość pozwala nam bezgranicznie dać się pochłonąć przez drugą osobę, ale przecież nie protestujemy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaxxx
Najlepszy spalacz tłuszczu ziołowy to Slim Herbal System. Jak masz przeciwwskazania to stosowania zwykłych spalaczy dostępnych na rynku to jedyna moim zdaniem rozsądna alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Ja zaczęłam przygodę z www.igortreneronline.pl i nie jestem rozczarowana. Dba o moją dietę, o dopasowane ćwiczenia, a nie jest to proste, bo jestem uczulona na wiele składników i mam problemy z kolanem. Dodatkowo rozbraja mnie swoim poczuciem humoru ;) Myślę, że jeśli nie wiemy jak zacząć dbać o swoje ciało, to warto skorzystać z takiej formy pomocy :) Tym bardziej, że wtedy będziemy pewni, że jesteśmy pod opieką specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzii
ja jestem pod okiem Pani Kasi Gryko - współpraca on line i bardzo sobie ją chwalę. Ćwiczenia i dieta od niej to podstawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem od niedawna w programie i Jeśli chciałabyś schudnąć razem ze mną zapraszam .MÓJ MAIL mojeezamowienia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dałam rade, było cięzko, nie powiem, że nie. Zdrowsze jedzenie ruch w pracy i na silowni i Acai Berry Extreme... Najlepszy srodek na odchudzanie jaki chyba istnieje. Brałam mase rzeczy ktore podobno miały pomoc i nic, to naprawde zadzialalo w 100%, super efekty Polecam dziewczyny i nie tylko :) http://nplink.net/ZDS4r4cm Do tego zdrowe jedzenie i troszke ruchu, jak parkujemy samochod to nie przy samym wejsciu w sklepie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagiW34
Ja już mam to za sobą dwa miesiące się odchudzałam z oryginalnym http://nplink.net/Jhfxq1v4 Green Barley 6 cm mniej w udach i pasie to sporo jak dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się samej zabrać za to, a nie liczyć na jakieś środki. Ja np dużo biegam i jedynie sugeruję się artykułami z runners-world.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, niestety po mamie mam figurę gruszki (genetyka) :/ Pomyślałam, że mogłabym zrobić sobie jakiś zabieg na wyszczuplenie ud. Czy ktoś robił taki zabieg? Jak efekty? Zależy mi na redukcji tkanki tłuszczowej, którą mam w nadmiarze w okolicach ud : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obżartuch 55
W święta się obżarłam , ale w sobotę idę pierwszy raz na zabieg LPG, do http://odchudzanie.torun.pl zobaczymy jaki będzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chodziłam na zabiegi edermologii LPG u dr Igora Michajłowskiego w Gdańsku i sądzę, że warto. Klinika do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i profesjonalnie, ja myślałam że już nic nie pomoże na mój nadmiar tkanki tłuszczowej a tu proszę bardzo.. sama oczom nie wierzę. Czy ktoś też korzystał z tego zabiegu?? Co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na etapie wyboru odpowiedniego zabiegu. Żadne magiczne tabletki na mnie nie działały a chciałabym jednak wspomóc mój wysiłek włożony w intensywną pracę nad figurą... a jak z tą endermologią? pomoże mi usunąć zalegające zwały tłuszczu? (żadne ćwiczenia ich nie ruszają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna91919
^kochana, jeżeli nie działają na Ciebie ćwiczenia to zabiegi są najlepszym wyjściem. Zabiegi często działają na zasadzie masowania, które pobudza tkanki do usuwania tłuszczu, który w nich zalega. Później tłuszcz usuwany jest przez organizm o wiele łatwiej. Polecam Endermologię, ja ostatnio skończyłam serię 8 zabiegów i nieskromnie stwierdzę moje nogi wyglądają jak z żurnala hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja9090
o kurczę, a gdzie robiłaś swoje zabiegi? Ja w sumie może i bym się zdecydowała ale skąd mam wiedzieć czy i na mnie zadziała? Mam cellulit od końca studiów a mam już 36 lat.. skąd pewność, że i ja mogę mieć gładkie nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julika000
Musisz po prostu spróbować. To najlepsza droga. Ja miałam 10 zabiegów endermologii i cellulit się ze mną pożegnał. Oczywiście nie muszę dodawać, że dużo ćwiczę i trzymam dietę. Zabiegi są bardzo spoko, dobrze pomagają usunąć złogi, których nie ruszają zwykłe ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaNowakowska81
A gdzie najlepiej zrobić taki zabieg? I czy jeden zabieg wystarczy, czy potrzeba zrobić ich więcej? Od kilku lat nie mogę pozbyć się cellulitu ,pomimo diety, ćwiczeń na siłowni oraz masaży bańską chińską, o której przeczytałam na jednym z forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem wystarczy jeden , czasem więcej. :) nie ma określowej liczny zabiegów. Klinika dr Michajłowskiego jest naprawdę godna polecenia, właśnie wracam z 7/10 zabiegu endermologii :) z wizyty na wizytę widzę znaczną poprawę i cellulitu ubywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_modelina
A co takiego fajnego jest w tej klinice i zabiegach, że tak polecasz? Potrzebuję konkretnych argumentów a nie ogółów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi299
Jeżeli tak jak na mnie, nie działają na Was żadne ćwiczenia i diety - zgłoście się do kliniki Cosmetologica, ja wybrałam zabieg endermologii LPG - widzę różnicę gołym okiem :) do tego atmosfera w klinice jest naprawdę świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherineee
To ta klinika koło GUM-edu? Znam tę klinikę z opowieści - oczywiście samych pozytywnych i teraz sama się zastanawiam, żeby tam zadzwonić, bo chętnie uporałabym się z moimi zwałami tłuszczu, których już nic nie rusza ;( (jestem aktywna fizycznie i trzymam się ścisło diety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń, co Ci szkodzi :) na pewno na ich stronie znajdziesz numer telefonu i nikt Cię nie ugryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherineeee
Dzwoniłam do tej kliniki Cosmetologica!! Słuchajcie, panie takie miłe i pomocne że aż nie mogę się doczekać konsultacji (bo zanim wybiorę zabieg, pójdę wypytać się Pani Kosmetolog o najlepsze opcje) no i najlepsze jest to, że konsultacja jest za darmo. Także to jest naprawdę na rękę dla pacjentów kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKAtarzynaKa
To fakt, że darmowe konsultacje to niestety nie tak oczywista sprawa. Powinny być wszędzie darmowe. Skąd mam wiedzieć który zabieg jest dla mnie odpowiedni? Akurat szukam czegoś dla siebie, chyba zadzwonię do tej kliniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×