Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie w 2017

Polecane posty

Gość Klara4
ja! ale w tym roku zaczynam na poważnie. zamierzam poddać się kuracji oczyszczania organizmu Programem Colovada Plus i to na pewno będzie dobry wstęp do diety. Moja przyjaciółka tak zrobiła i już na "dzień dobry" straciła kilka kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele sposobów by schudnąć ja stosowałem suplement diety IQacai i bez większego wysiłku straciłem całe 8 kg w bardzo krótkim czasie.Moi znajomi też go stosowali i bardzo sobie chwalą ten produkt,więc polecam go i Tobie,jestem pewien,że szybko zauważysz różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś z małopolski albo okolic to polecam to miejsce http://dietetyk-proporcja.pl/ sama mialam dużo problemów z wagą i motywacją, az w końcu się przełamałam i poszłam. Nie żałuje, dużo lepiej się czuje, schudłam już 7kg z początkowych 85. Nie ma żadnych cudownych suplementów tylko zdrowe jedzenie i swietna motywacja. czasem jest ciezko ale wieżę w WAS DZIEWCZYNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Próbowałem kilku diet i suplementów diety,ale dopiero stosowanie suplementu diety IQacai w połączeniu z dietą mi pomógł,w kilka tygodni straciłem 10 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria_333
Ja od 2017 straciłam już 18 kg,dzięki ćwiczeniom i stosowaniu suplementu diety IQacai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie płaćcie za nic co możecie same osiągnąć! Sama sobie układam dietę, nie głodzę się, jem wszystko a w tydzień schudłam 3,5 kg. Po co płacić za cokolwiek, dietetyków, suplementy skoro możecie same to zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina28
3,5kg to trochę za dużo, żeby nazwać to zdrowym odchudzaniem. Coś mi się nie chce też wierzyć, że można taki efekt osiągnąć bez głodówki, chyba musiałaś mieć niesamowity wysiłek fizyczny przez ten czas. Albo masz super metabolizm po prostu. Ale z tym akurat niestety nie wszyscy mają szczęście. Ja bym bez suplementu w ogóle nie ruszyła z wagą. Brałam Amlan Forte z vital progres i u mnie sprawdził się super, szczerze mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtulec
Okropnie dużo oferuje się też zabiegów wyszczuplających w klinikach urody... Myślę, że warto w to iść - mówię to na własnym potweirdzonym przykładzie. Ja miałam to szczęście, że od razu przypasował mi trilipo: http://www.beautyduty.pl/zabiegi/trilipo/ i już po innych klinikach nie chodziłam. Udało mi się dzięki temu stracić kilka centymetrów z brzucha, bo na boczkach miałam zawsze taki uporczywy tłuszcz, którego dieta nie ruszała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś z was próbował Skosztuj Zdrowia w Łodzi? Jakie macie opinie? jakie wrażenia? ile schudłyście? czy trudno jest przejść na dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że bez odpowiedniej motywacji każdy program treningowy skazany jest na porażkę. Wystarczy spojrzeć jak wiosną zwiększa się ilość babek na siłowni i w klubach fitness... Motywacją jest tu chociażby zbliżające się lato i świadomość tego jak będziemy wyglądały w bikini na plaży... Motywacja moje panie, motywacja przede wszystkim... http://www.smiesznefilmy.net/jak-zmotywowac-kobiete Taki przykład pierwszy lepszy z brzegu, aczkolwiek mój ulubiony :) pozdrawiam Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle pisecie bzdury o odchudzaniu. To problem jelit ktore sie wydluzyly i rozepchaly. Nalezy zrobic codziennie lewatywe, zeby jelita doszly do normy. Lykanie pigulek to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?  Źle się czujesz z swoim ciałem?  Chcesz osiągnąć idealną sylwetkę?  Profesjonalny, niezawodny, niezastąpiony trener w Polsce, który sprawił ,że jestem szczęśliwa. Dzięki niemu udało mi się schudnąć 15 kg  Zakres usług na wysokim poziomie  Atrakcyjne ceny  Wiek nie gra roli   Różne pakiety do wyboru m.in. ( Na masę, reedukację, przyrost masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej, plan suplementacji)  Dla kobiet jak i mężczyzn   Serdecznie zapraszam na stronę http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginaam
właśnie gubię regularnie i stopniowo kolejne kg i przed latem będzie boskie ciałko. pomaga bardzo zbilansowany jadłospis, który mi w dietekspert.pl ułożył doświadczony dietetyk. Zawsze w razie wątpliwości co do produktów lub zamienników mogę zadzwonić, zapytać. nawet wysłać smsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet z ćwiczeniami i dietą dla kobiet na stronie Igora Mieńkowskiego (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) i szczerze jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić ,ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już nie mogę się doczekac wakacji i wyjścia na plażę by pokazać się z nową sylwetką ;) Polecam dziewczyny bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammix
Przyczyn otyłości można znaleźc wiele, ja teraz widzę po sobie że głównie jest to wina podjadania. Korzystam z kaplanexu i w miarę to kontroluje, dzięki czemu waga w tym momencie spadła o blisko 8 kilogramów przez miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 3-4 razy w tygodniu pół godziny biegam, najczęściej stosując się do porad z runners-world.pl i pół godziny robię coś z tego: http://www.menshealth.pl/atlas-cwiczen . Robię tak od roku i schudłam ponad 10 kilo zupełnie nie ograniczając jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy19
Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga szybki i niezawodny sposób na zrzucenie zbędnego tłsuzczu (nawet 12 kg!) Sama sprawdział na sobie i zrzuciłąm 8kg, a moja przyjaciółka 12! JEżeli wam się pali to szybko wejdzecie na www.dietoholicy.pl/dieta-21-dni i poznajcie najszybszą metodę na gubienie tłuszczu do wakacji! Pozdrawiam i trzymam za was kckuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Naprawdę uważasz, że zrzucenie 12 kg w miesiąc jest mądre i zdrowe? Przecież za chwilę będzie efekt jojo. Nie lepiej schudnąć wolniej a trwale? Sama zrzuciłam w 5 miesięcy 13 kg, teraz zdrowo jem, pilnuję się, a dla ograniczenia ochoty na słodkie i lepszego trawienia popijam sobie colon slim. Nic nie nadrobiłam z utraconej wagi jak dotąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikii
Sok z amli na odchudzanie jest dość drogi, bo nawet ceny dochodzą do 60 – 70 złotych. Lepiej brać tańszy suplement AmlaSlimMax. Ekstrakt ten sam i działanie identyczne, więc nie ma sensu przepłacać. Amla teraz mocno promowana na odchudzanie, nawet wśród najlepszych trenerów personalnych. Wystarczy się skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że najlepszy sposób na schudnięcie to zamówienie cateringu dietetycznego. Wiem po sobie, bo już tyle razy próbowałam z różnymi dietami i to nigdy nie przynosilo skutku:/ Zaczęłam zamawiać dietę Fit&Eat od Brzezińskich, bo słyszałam że to najlepszy catering na rynku i jak narazie dopiero pierwszy miesiąc, ale efekt już czuję :) poza tym dania naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak coś podaję strone tego cateringu , zebyscie mogli sobie zobaczyc www.fitandeat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkowa 3
Mnie odchudzanie zajęło około pól roku, ponieważ regularnie ćwiczyłam i nosiłam odpowiednią bieliznę. Moimi faworytami jest bielizna z http://orirose.pl/ Zwłaszcza ta korygująca jest bardzo skuteczna. Po ciąży miałam zaniedbane ciało i dzięki ich bieliźnie oraz pasowi poporodowemu moje problemy zniknęły po kilku miesiącach. Wyglądam tak jakbym nigdy wcześniej nie urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×