Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agajustyna

Czy coś jeszcze robić

Polecane posty

To już chyba desperacja albo wynik miłości. Za głupie komentarze dziękuję bardzo, serio potrzebuję porady. Bardzo dobry znajomy ( przyjaciel ) no właśnie stwierdził że na ten moment jesteśmy przyjaciółmi a ja od dawna świata po za nim nie widzę. Kiedyś mu o tym powiedziałam o tym że mi zależy ale wtedy nic z tego nie było zresztą nie był sam. Ale zachował się bardzo okej, był czas kiedy nie rozmawialiśmy ostatnio znowu mamy całkiem dobry kontakt, widzieliśmy się pare razy, pisaliśmy. On kilka miasięcy temu rozstał się z tamtą dziewczyną. A może za szybko czegoś bym chciała, on mi kiedyś powiedział że wie iż niczego ode mnie nie może oczekiwać i na ten moment jesteśmy przyjaciólmi a jak nam się życie potoczy to się okaże. Tyle że ja chyba bym chciała czegoś więcej. Już sama nie wiem Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie z nim pogadaj, zapytaj, czy może być coś między wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam, ale jak on mi z takim tekstem że na ten moment przyjaźń to zwyczajnie stchórzyłam. Od czego zacząć w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro powtarza ze przyjazn to na nic wiecej nie licz, juz raz wyznalas uczucia ale dostalas kosza bo on mial Inna, widocznie to na niej mu zalezalo...na Tobia jemu nie zalezy raczej. Poszukaj kogos innego, a z nim ogranicz kontakt, najlepiej sie nie widujcie to z czasem Ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×