Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet i jego penis

Polecane posty

Gość gość

Bardzo dziwny przypadek - jeszcze takiego nie miałam, dopiero od niedawna mam okazję widzieć go w spoczynku, tak zawsze widziałam, jak stał. Jestem w szoku - w stanie spoczynku jest tak malutki, jak małej wielkości korniszonek. A kiedy stanie, ma wymiary ponadprzeciętne - będzie mógł mieć nawet pod 20cm... Nie spotkałam się jeszcze z taką różnicą. Wasi też tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad 20 cm ? taaa jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu porownujesz swojego do innych ? kazdy jest inny i albo sie to akceptuje albo nie. Moj w spoczynku ma ok 8 cm a w stanie erekcji do 15 dochodzi. A ktos inny bedzie mial 16 w stanie spoczynku i tylko 18 w stanie erekcji. Ogolnie penis moze sie powiekszyc nawet dwukrotnie. No ale z takiego 8 cm nigdy nie bedzie grubej pały na 20 cm. Fizycznie jest to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie przypadek mojego aktualnego faceta potwierdza, że z tego malutkiego penisa, robi się olbrzym, kiedy stanie, aż się bałam na początku czy się we mnie zmieści. Na bazie swojego niewielkiego co prawda doświadczenia z facetami, wydaje mi się, że jest zależność, że im mniejszy w spoczynku, tym większy w stanie wzwodu. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale niech wypowiedzą się inne dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na erotyczny z tym penisem, tam cię zrozumieją i pochwalą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam ze w spoczynku to mała kuska ale wstanie to jest duży. Bokserki przez to muszę co chwile kupować bo poranny wzwod je rozwala :D Nie zawsze ale przewaznie tak jest. Najgorzej jak na basenie albo na kapielisku jestem to wtedy troche wstyd ze taka kuska mala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma małego we wzwodzie i na leżąco :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie masz, możesz patrzeć jak się powiększa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cecha osobliwa, jak i jednemu śmierdzi, drugiemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×